Şimdi Ara

İphone x 5399 tl note 8 3199 tl (bitti )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
4.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geri sayım başladı saat 00:00 itibariyle kampanya son buluyor.

İphone x 5399 tl idi bitti.

https://m.epttavm.com/item/41660180_apple-iphone-x-64-gb-apple-turkiye-garantili

https://m.epttavm.com/item/41252492_samsung-galaxy-note-8-64gb-cift-hatli-45g-cep-telefonu

Ayrıca epttavm bunu paylaşmış twitterdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 27 Aralık 2017; 0:9:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Artik her telefon konusunun altina yazmaya sikilmadiniz tamam mi6 güzel telefonmus anladik da en iyi telefonda secilse xiomiye para vermeyip 4 bine note 8 6 bin iphone x alacak insanlar var. Kendi aklinizi kendinize saklayin artik iyice bıktirdi bu mi6 tavsiyesi.Millette para var aliyor. Parasinin kiymetini de bilmiyor . Ben telefona kamerasi icin para veriyorum bu iki telefonla ayni kalitede olmadiktan sonra 1000 lira da olsa dönüp bakmam...( Sadece size degil yerli yersiz her yerde xiomi de xiomi diyenlereydi bu sitemim...)
  • Epttavm'de mağaza yorumları ve işlem sayılarına bakılabiliyor mu? Note 8 (İthalatçı Garantili) de 3199 TL'den satışta ancak mağaza yorumlarını okuyabilirsek daha iyi olur.
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt
    Aynen ya ne yorum sayısı ne yorumlar görülemiyor hiç güvenli değil bence

• Adamlar iyice uçtu iki gecedir sağlam fiyat veriyorlar. Iphone X de garantili daha ucuzunu bulamazsınız alacak arkadaşlara duyurulur.
  • Arkadaşlar alacaksanız arkanıza yaslanın ve satın alın bu fiyata bulamazsınız. acele edin dün ki gibi geç kalmayın
  • ayni paraya 4 tane xiaomi mi 6 alinir

• gallerkrali kullanıcısına yanıt
    Güvenilir bir mağaza bulsam alacağım ancak hem mağaza bilgilerini hem de müşteri yorumlarını bilmiyorum. Fiyatlar kesinlikle rakipsiz.
  • note 8 alev almış

• PTTavmden bende alacağım note 8 3.200 TL ye bu fırsat kaçmaz umarım fiyat değişmez 15 ocakta alacağım inşallah

• Güzel fiyat. Bu durumda bile satıcı kar ediyor, pttavm kar ediyor, banka komisyon alıp kar ediyor. 6100 e satanlar ihya oluyor
    İlave: yalnız note8 çok kafa karıştırıcı. Alet zaten bin dolar değil mi, nasılsatılır bu fiyata. Herhalde biri yolda bir koli note8 buldu burda satıyor. Aynısını geçen ay ıraktan 3200 e arkadaş getirdi. Kayıt hariç.
    Bu işte bir iş var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhtar -- 26 Aralık 2017; 21:5:44 >
  • Sağlam fiyatlar.
  • Note 8 hangi firma garantili acaba deltami ki

• Napsak ki bilemedim ya.
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt
    hocam bana güven gönül rahatlıgı ile al
  • kucuker34 kullanıcısına yanıt
    hocam kampanya anlık yarım saat sonra bıle bıtebılır dun actılar 1 saatte tukendı stoklar
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    hocam ıhtıyacın varsa alacaksan hıc dusunme al derım
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon6325

Note 8 hangi firma garantili acaba deltami ki

Güncel dijital garantili ben dün sormuştum

• Xiaomi mi6 1500tl koysalardı keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: akhtar

Güzel fiyat. Bu durumda bile satıcı kar ediyor, pttavm kar ediyor, banka komisyon alıp kar ediyor. 6100 e satanlar ihya oluyor
    İlave: yalnız note8 çok kafa karıştırıcı. Alet zaten bin dolar değil mi, nasılsatılır bu fiyata. Herhalde biri yolda bir koli note8 buldu burda satıyor. Aynısını geçen ay ıraktan 3200 e arkadaş getirdi. Kayıt hariç.
    Bu işte bir iş var

Her yerde şu anda paralel ithalat note 8 3400-3500 civarında burada pttavm 200 tl daha karından feragat ediyor. Bunlar toptancı herhalde 1000 dolara almıyor

• Note 8 samsung türkiye garantili 3799 TL banka kampanyası varmıydı ptt de

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.