Şimdi Ara

iPHONE X 64 GB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
53
Favori
62.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plus için bir adet pm. Kredi kartı konusunda anlaşabilirsek kesin alıcıyım. 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5 EarPods için pm atarmısınız hocam

• Pm gönderdim.
  • İp6 16 gb alınmıştır.
    Ilanda yazdığı gibi Sıfırdan farksız olup hoş sohbeti için de ayrıca teşekkür ederim.
    Hiç düşünmeden cihaz alınabilecek bir abimiz.

• Pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Teknik

İPHONE 6 PLUS 64 GB SPACE GRAY

FULL KUTU
    23.02.2015 FATURALI
    CEPKASK KASKOLU
    KILIF HEDİYELİ
    KUSUR BULANA BEDAVA

Ürün tarafımca bugün alınmıştır.

Çok ilgili ve sıcak kanlı birisi.Referansları doğrultusunda iletişime geçtim fikret abimle.İyikide alışveriş yapmışım çok memnun kaldım hatta evime kadarda bıraktı beni sağolsun.Bir arkadaş ikinci el diye sıfır ürün satıyo demişti önceki mesajlarda inanmamıştım.Gerçekten haklıymış.Kusursuz bir cihaz sahibi oldum.Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz ve güvenebilirsiniz kendisine.Teşekkür ederim herşey için fikret hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stunscenk -- 27 Nisan 2015; 19:21:36 >
  • Dr.Teknik : FİKRET Abime teşekkürlerimi iletiyorum kendisinden ıphone şarj adaptörü aldım kesinlikle orjinal ve yanında hediyesiyle geldi sorunsuz bir alışverişti kendisiyle tekrar farklı alışverişlerle görüşmek dileğiyle teşekkür ediyorum...
  • Dr.Teknik kullanıcısına yanıt
    hem uygun fiyat hem de ikinci el adı altında sıfır ürün :)
    her türlü malın arkasında duruyor, dışarıdan 3-5 kuruş fazlaysa bile Fikret abiden alın kafanız rahat olsun :)

Her şey için teşekkürler abi, bir daha görüşürüz inşallah :)
  • İphone 5S için PM.
  • 5s için pm

• İphone 5S Gold alınmıştır. Çok teşekkür ederim [Dr.Teknik] Fikret hocama gerçekten telefon sıfır kadar temiz... Kesinlikle alışveriş yapın
    Nescafe içinde teşekkürler hocam
  • Fikret abiden 1 adet kapalı kutu iphone 6 aldım . Kendisi gerçekten güvenilir ve samimi birisi , telefondan çok böyle bir abiyle tanıştığıma sevindim. Kendisine teşekkür ediyorum.
  • 5s e talibim foto görebilir miyim

• 5s e talibim redim gönderebilir misiniz

• abi pm atamıyorum bir sorun veriyor. müsait olunca bir whatsapptan ya da telden işte ulaşır mısın :)
  • Bilmem kaçıncı telefonu aldım :) Teşekkür ederim Fiko abim :)
  • Fikret ağa bu sıfır değişim olan plus un son olacak rakamını bana pm atsana sana zahmet birde 😀👍

• 10 numara satıcı.. Az önce yanı saat 01:00 de kendisinden telefon aldım. Çocuk çok meraklı deyince sağolsun kırmadi, gönül rahatlığı ile alış veriş yapabilirsiniz. Telefon hakkında ne yazdıysa, fazlası var eksiği yok... Teşekkürler üstad...

• Dr.Teknik kullanıcısına yanıt
    sa hocam ipa 6s 64 gold için görüşmeliyiz.
  • şimdi görüşme içindeyiz iphone 64gb gold için rezerve yaptığın için saol hocam..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.