Şimdi Ara

İphone Whatsapp Sohbetinin Başka Biri Tarafından Okunması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir şey öğrenmek istiyorum. Benim iphone üzerinden whatsapp görüşmelerimin icloud v.s herhangi bir yoldan görünmesi mümkün mü? Apple şifremin bilindiğini düşünürsek. Casus yazılım olma ihtimali düşük. Bu konuda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.

İyi çalışmalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Whatsapp Web ile oturum açtığınız yerlerden birini açık unutmuş olabilirsiniz. Uygulamadan kontrol edin derim. iCloud ile şifre bilinse de Whatsapp sohbetine ulaşılamıyor diye biliyorum. Şifreleme var sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer watsapp yedeği alıyorsan evet, şifreni bilen şahıs senin yedeğini telefonuna kurar bu şekilde görebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

Whatsapp Web ile oturum açtığınız yerlerden birini açık unutmuş olabilirsiniz. Uygulamadan kontrol edin derim. iCloud ile şifre bilinse de Whatsapp sohbetine ulaşılamıyor diye biliyorum. Şifreleme var sonuçta.

Whatsapp web için kontrol edeceğim. Ancak düşük bir ihtimal. Asıl merak ettiğim icloud mevzusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Akca

Eğer watsapp yedeği alıyorsan evet, şifreni bilen şahıs senin yedeğini telefonuna kurar bu şekilde görebilir.

Icloud bu yedeği sürekli almıyordur herhalde. Belli aralıklarla alması gerekmez mi?

• Belirli aralıklarlaama o aralığı siz belirliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anıl Akca

Belirli aralıklarlaama o aralığı siz belirliyorsunuz

Teşekkür ederim bilgilendirme için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.