Şimdi Ara

IPHONE VS XİAOMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2. El iphone 7/8 mi yoksa xiaominin mi 9 ya da mi 10 ya da mi note 10 telefonlarından biri mi?

Not : Ya da başka öneriniz var mı? En büyük önceliklerim şarj, kamera ve hız. Oyun oynamıyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Al M51 geç

• Samsung M51
    Samsung M31
    Samsung M21

• Iphone alma devri bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En büyük önceliğin şarj ise M51' i kesinlikle öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_23 -- 12 Nisan 2021; 9:24:11 >
  • İphone düşük fiyatta çok da alınmaz yani İPhone 12 fln alıcak bütçen yok ise bu fiyata m51 al arkadaşların dediği gibi. Küçük İPhone ler adı üstünde küçük olmasında ötürü pili seni çok çok çok üzer.

• kesinlikle xiaomi.

isabetli, inceleyerek..

• sitelerde adamlar xiami oppo vs gibi 1 2 3 aylık cihazlarını satıyor.

ben olsam 7 yada 8 alırdım çin malı tellere hiç girme..samsungda olabir ama ekranları büyük büyük tellerin ekranı kırılma tehlikesi var

• Xiaomi alma hocam adamlar daha kendi telefonlarına destek veremiyor önce dogru düzgün yazılım sorunlarını çözsünler ben burda 3-5 senelik iphone önermek yerine güzel bir samsung model kovala derim sana
  • Telefondan bekletin ve bütçen önemli. Hiçbir zaman ikinci el olayına sıcak bakmadım.

çin telefonları da güven vermiyor. En temizi Samsung almak, M31s, M51 vs.

Eğer oyun, kamera, batarya gibi özellikle olmazsa olmazın varsa da yeni öneriler sunulabilir.

Uzun zamandır OnePlus serisini takip ediyorum. OnePlus 8t modeli fiyat/performans olarak zirveye oynayabilir, ama IMEI kaydı meselesi var.

• samsung m31s öneririm bataryası bitmiyor kolay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.