Şimdi Ara

iPhone ve iPad’lerde kritik hata: Uygulamalar açılmıyor! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
4.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazı kapatıp açınca düzeliyor . :D:D:D

• Çözüme bak hele uçak moduna alıp kullanın zuhaha. Sdk yi eski haline döndürecek güncelleme zor olmasa gerek...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Kardeş iOS pişmanlıktır nedir ya

• R0llingMan kullanıcısına yanıt
    Ahahahaha çoh gomikkkkk

• PUBG silmiştim girmiyor diye tekrar geri yüklüyorum şimdi :) 😤

• Bu yorum yapanların zeka yaşlarını merak ediyorum. Facebook kütüphanesi ile IOS ne alaka yani? Olayın IOS ile ilgisi yokken bile adamlar IOS’a laf söylüyorlar. Facebook kütüphanesini bilmeyenler için söyleyeyim. Analiz, istatistik, login gibi olayların bağlı olduğu kütüphane. Bilmeyenler github’a bakabilirler.

Var ya acayip bir şeysiniz, uygulamada sorun çıksa sorunu IOS’da arıyorsunuz. Bazıları da IOS’un stabilitesine laf etmiş. Cahil insanlara gülüp geçmek lazım aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar iphone stabilliğini öyle içine dert yapmışlarki en ufak fırsatta şakrabanlıklar diz boyu. Birkaç saat sonra güncellemeyle çözerler şakrabanlar, merak etmeyin.

• Bendede aynı hatta bu haber geldi üstüne tıkladım açılmadı uygulamadan attı

• İnsanlar şaka gibi, konunun IOS ile ilgisi yokken bile suçu IOS’da buluyorlar. Adam kocaman facebook kütüphanesi yazmış ancak hala adam gelmiş “omoo stobill” yazmış. Siz androidçi tayfadan hiç bir şey olmaz. Size androidinizle iyi eğlenceler.

• İlk defa iPhone aldim 2020SE pişmanım

• İphone alacak parası olmayanlar dolmuş gene, yorumları okurken beyninizi kenara bırakmanızı öneririm. İq seviyeniz zedelenenilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Bu yorum yapanların zeka yaşlarını merak ediyorum. Facebook kütüphanesi ile IOS ne alaka yani? Olayın IOS ile ilgisi yokken bile adamlar IOS’a laf söylüyorlar. Facebook kütüphanesini bilmeyenler için söyleyeyim. Analiz, istatistik, login gibi olayların bağlı olduğu kütüphane. Bilmeyenler github’a bakabilirler.

Var ya acayip bir şeysiniz, uygulamada sorun çıksa sorunu IOS’da arıyorsunuz. Bazıları da IOS’un stabilitesine laf etmiş. Cahil insanlara gülüp geçmek lazım aslında.

yani su hata birazdan android sdk icin de olsa bu sefer de ios'ciler ayni seyi diyecekler.

bu adamlarin okuma yazmalari var ama anlama problemleri de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 10 Temmuz 2020; 15:36:48 >
  • Android kullanıcısıyım, geçenlerde buna benzer bir sorunla karşılaştım.

Telefonda oyun yada herhangi ağır denebilecek bir uygulamada değilken aşırı ısındığını, şarj'ın çok çabuk bittiğini gözlemledim.

İlk zamanlar pek önemsemesemde, hergün aynı sorunun devam ettiğini fark ettim ve bu canımı sıkmaya başladı.

Farklı bir çok yol denedikten sonra facebook'u telefondan sildim. O günden bu yana herhangi bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrikeen

Bu yorum yapanların zeka yaşlarını merak ediyorum. Facebook kütüphanesi ile IOS ne alaka yani? Olayın IOS ile ilgisi yokken bile adamlar IOS’a laf söylüyorlar. Facebook kütüphanesini bilmeyenler için söyleyeyim. Analiz, istatistik, login gibi olayların bağlı olduğu kütüphane. Bilmeyenler github’a bakabilirler.

Apple nefretinden şuurları kapanmış Androzortçu yorumları işte. Halbuki Android’de uygulama çökmesi/durdurulması sürekli olan şeyler. Ki bu da iOS’tan kaynaklı değil tamamen Facebook’un yediği halttan kaynaklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açılıyor

• BarGoS kullanıcısına yanıt
    Sat gitsin android gibi ölü fiyata gitmiyo ikinci elde zorla kullandırtmıyorlar pişmansan değiştirebiliyorsun

• Ben bir sorun yaşamadım. Sanırım Facebook hesabı ile giriş yapılan uygulamalarda sorun yaşanıyormuş.

• Kim ne derse desin Apple  

• Facebook uygulaması tam bir canavar ya android ve ios farketmezsizin durmadan arka planda çalışıp telefonu yormaktan baska bir halta yaramaz. Veri toplamaya da doymadı zuckerbrk

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.