Şimdi Ara

iphone'un pek bilinmeyen özellikleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
55.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ASLINDA SADECE IPHONE TELEFONLARA AiT BiR OZELLIK DEGIL BU IPAD LERDEDE OLUYOR BENiM KESFETMEMDE TESADUF OLDU BiR SiTEDE ViDEOSUNU iZLEDIM AMA ViDEODA TELEFONUN ALT KISMI GORUNMUYORDU BENDENASIL YAPILDIGINI ANLAMADIM TAM OLARAK SONRA BiR ARKADASTAN OGRENDiM :))))))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade214433

ASLINDA SADECE IPHONE TELEFONLARA AiT BiR OZELLIK DEGIL BU IPAD LERDEDE OLUYOR BENiM KESFETMEMDE TESADUF OLDU BiR SiTEDE ViDEOSUNU iZLEDIM AMA ViDEODA TELEFONUN ALT KISMI GORUNMUYORDU BENDENASIL YAPILDIGINI ANLAMADIM TAM OLARAK SONRA BiR ARKADASTAN OGRENDiM :))))))))

Konu açıldığı zaman iPad diye birsey yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blade214433

Bendende size cok onemli BIR iPUCU internette bir sayfanin telefonunuzun size sesli okumasini istiyorsaniz 1)AYARLAR / GENEL/ ERISILIBILIRLILIK / OTOMATIK SESLENDIR KISMINI AC iste bu kadar sonrada nette herhangi bir sayfanin uzerinde parmaginizi basili tutun kopyala yada seslendir secenegi cikar seslendir deyin ve IPHONE 3GS veya IPHONE 4 TELEFONUNUZ size o sayfayi oldugu gibi okusun gozlerinizi yormayin DIKKAT VOICE kismini acmayin sadece otomatik seslendir kismi acik digerleri kapali olacak.....

Bunu bilmiyordum. Simdi denedim dehşete düştüm

Resmen çok iyi birseymis. Ama t9 yazılarında da konuşuyor bu karı

• Bir sürü yazı denedim.

Tek kelime vede noktalama hatası yapmadan okuyor bu karı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Bir sürü yazı denedim.

Tek kelime vede noktalama hatası yapmadan okuyor bu karı

erişebilirliklere gir otamatik seslendirmeyi kapat sorun düzelicek
  • ben ilkbasta ingilizce okuttum onuda turkce gibi okudu
    ama yinede iyi birsey
  • arkadaşlar turkcell operatörünü kullananlar turkcell yedekleme programını telefonalrına indirsin ve rehberini kaydetsin. kim aramıştan mesaj gelince orada numara değil kişinin ismi yazıyor. örnek. sizi arayan numara 0532 xxx xx xx değilde annem yazıyor gelen mesajda
  • mesaj yazarken felan g,s,o,i,u,c gibi harflere basılı tuttuğunuzda seçenkler çıkıyor.. bir de mesajlar bölümünde felan telefonu yana doğru hızlı bir şekilde salladığınızda geri al seçeneği felan geliyor.. bunlar ıphone 3'te geçerli olmayabilir..
  • Hep bilindik şeyler yazmışsınız. Size çoğunuzun bilmediği bir özellik söyleyim o zaman.

Youtube ile video izlerken bildiğiniz gibi başka bir işlem yapamıyosunuz mesajlar , notlar , rehber vs gibi başka bir yere girdiğinizde video kapanıyor. Eğer youtube dan bir şarkı videosu açıp hem dinleyip hem mesajlaşmak yada başka bir şey yapmak istiyorsanız. Kulaklığı takın youtubeden şarkı videonuzu açın video başlayınca çıkın kulaklıktaki düğmeye bastığınız anda videonun sesi gelmeye başlicaktır böylece kulaklıktan youtubedan açtığınız şarkı çalarken başka şeylerde yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Hep bilindik şeyler yazmışsınız. Size çoğunuzun bilmediği bir özellik söyleyim o zaman.

Youtube ile video izlerken bildiğiniz gibi başka bir işlem yapamıyosunuz mesajlar , notlar , rehber vs gibi başka bir yere girdiğinizde video kapanıyor. Eğer youtube dan bir şarkı videosu açıp hem dinleyip hem mesajlaşmak yada başka bir şey yapmak istiyorsanız. Kulaklığı takın youtubeden şarkı videonuzu açın video başlayınca çıkın kulaklıktaki düğmeye bastığınız anda videonun sesi gelmeye başlicaktır böylece kulaklıktan youtubedan açtığınız şarkı çalarken başka şeylerde yapabilirsiniz.

Bunu öğrendiğim iyi oldu, eyvallah hocam.

• quote:

Hep bilindik şeyler yazmışsınız. Size çoğunuzun bilmediği bir özellik söyleyim o zaman.

Kulaklik olmadanda bu islemi yapabiliyoruz, youtube dan sarki acikken home tusuna basip cikiyoruz, sonra 2 defa home tusuna basip multitasking i aciyoruz, bi defa saga kaydirdiginiz zaman kucuk bir youtube player aciliyor, play yapip sarkimiza devam ediyoruz;)

• quote:

Orijinalden alıntı: HarByDen

quote:

Kulaklik olmadanda bu islemi yapabiliyoruz, youtube dan sarki acikken home tusuna basip cikiyoruz, sonra 2 defa home tusuna basip multitasking i aciyoruz, bi defa saga kaydirdiginiz zaman kucuk bir youtube player aciliyor, play yapip sarkimiza devam ediyoruz;)

Benimde bunu öğrendiğim iyi oldu sağolasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HarByDen

quote:

Benimde bunu öğrendiğim iyi oldu sağolasın

Eywallah sende saol;)

• Saka misiniz arkadasim siz?? Sanki 50 yil geriye gidip orda iphone kullaniyorsunuz gibi bir hava var burda.
  • Kulaklık girişi ananas kokuyorMUŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

Kulaklık girişi ananas kokuyorMUŞ

Şarj yeri de kavun kokuyormuş.. İyi koklayıp anlamazsan, telefonun ekranı sarı çıkıyormuş..
  • biraz hort olacak ama hesap makinesinde yanlış yazılan bi sayıyı silmeyi bilmiyordum yeni öğrendim, bilmeyen arkadaşlar da varsa söylemek istedim

diyelim yanlış yazdınız, sayıların yazdığı alanı sağa yada sola çekin parmağınızla, son yazdığınız sayıyı sırayla silmeye başlıyor

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 9 Ağustos 2012; 15:36:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.