Şimdi Ara

Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
92
Favori
137.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

bi telefona 1600 lira verilir mi diyen dedem vs. kişileri fathbooth agingbooth baldbooth ile baya eğlendirmiştim, tavsiye ederim.

süpermiş bunlar.
    ilginç değil ama çok güzel bir oyun.
    http://itunes.apple.com/tr/app/id441733014?mt=8
  • quote:

bi telefona 1600 lira verilir mi diyen dedem vs. kişileri fathbooth agingbooth baldbooth ile baya eğlendirmiştim, tavsiye ederim.

En çok dedeler meraklı bu işlere
  • Ben Cydia'dan barreli indiremiyorum satın alın diyor neden kaynaklanıyor olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensturk13

quote:

En çok dedeler meraklı bu işlere

evet büyüleniyor adam kel yapınca şişman yapınca falan onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

quote:

Orijinalden alıntı: Overhaulin

Ne feyki hocam video var görmüyomusun :) Mantığı şu; Ocak şeklinde görünen yuvarlağın içi ekran vasıtasıyla ısınıyo, mısırı patlatıcak sıcaklığa geliyo mısırda patlıyo haliyle. Haddinden fazla şarj harcıyo.. Mikrofun kısmından üfleyipte mumu söndüren iPhone bunumu yapamıcak :)

video sahte

adamın yaptığı kamera oyunlarını farkedemiyor musunuz?

Ekran o sıcaklığa erişse çatlar.Oldu olacak 2 yumurta kırıpta banalım bağri

http://www.youtube.com/watch?v=pHsMjnaAzwk&feature=player_embedded#!

:D

• quote:

Ne feyki hocam video var görmüyomusun :) Mantığı şu; Ocak şeklinde görünen yuvarlağın içi ekran vasıtasıyla ısınıyo, mısırı patlatıcak sıcaklığa geliyo mısırda patlıyo haliyle. Haddinden fazla şarj harcıyo.. Mikrofun kısmından üfleyipte mumu söndüren iPhone bunumu yapamıcak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Şu mısır patlatan program yokmu sizde?

mısırda mı patlatıyormuş :D

he tarhana çorbasıda yapiii buu
  • arkadaşlar ya ben bir ara arkadaşta bir uygulama görmüştüm çok güzeldi. albümündeki fotoğraflardan birini kafa yerine koyup dövüyodun. ne yaptıysam programı bulamadım bilen varsa lütfen söylesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayaercan

arkadaşlar ya ben bir ara arkadaşta bir uygulama görmüştüm çok güzeldi. albümündeki fotoğraflardan birini kafa yerine koyup dövüyodun. ne yaptıysam programı bulamadım bilen varsa lütfen söylesin

' face fighter ' kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: killyex

quote:

Orijinalden alıntı: kayaercan

arkadaşlar ya ben bir ara arkadaşta bir uygulama görmüştüm çok güzeldi. albümündeki fotoğraflardan birini kafa yerine koyup dövüyodun. ne yaptıysam programı bulamadım bilen varsa lütfen söylesin

' face fighter ' kardeşim :)

bitanesin be kardeşim :) buna benzer uygulamalar biliyorsan isimlerini yazarmısın. böyle şeyleri çok severimde :):):)
  • aging booth , bald booth , old booth bende bunları severim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PesimistChe

Ben Cydia'dan barreli indiremiyorum satın alın diyor neden kaynaklanıyor olabilir ?

Başka sunucudan ucretsin olanını indir sonra barrel 2 var onuda indir güzel geçişler var
  • ocarina fülüt uygulaması...
  • iPhoneum var dedirtirmi bilmem ama; Ladida

Bu programla demo yapip unlu olabilecegime inaniyorum
  • Arkadaşlar hepinize selamlar
    Grafik tasarım ve benzer şeylerle uğraşan arkadaşlara Autodesk SketchBook Pro yu indirmenizi tavsiye ederim. Bu application bilgisayardaki photoshopun sahip olduğu özelliklere çok yakın.
    Alarm Sleep Cyle da uyku problemi çekenler için gayet başarılı. Bu application sizin dinç ve kolay uyanmanızı sağlayan bir tür saatli alarm. Bizzat test ettim işe yarıyor. Bilimsel olarak şu şekilde açıklamışlar olayı:
    Telefonu Uyumadan önce yastığınızın kenarına applicationı çalıştırıp koyuyosunuz. cihaz sizin gece boyunca yaptığınız hareketlerden ve nefes alış sesinizden derin uykuya girdiniz saat aralıklarını çıkartıp grafiğini tutuyor. Ve sizin kurduğunuz Alarmın saat aralığında uykunuzun en az derinleştiği anda alarm çalmaya başlıyor. Bu şekilde gayet dinç ve kolay bir şekilde uyanıyorsunuz. Ben gece geç saatlere kadar bilgisayar başında çalışan biri olarak bizzat denedim ve çok faydasını gördüm.

Bunların dışında eğlenmek isteyen arkadaşlar için bir oyun önerim olacak. Yanlış anlaşılmasını istemiyorum. Ben ve bir kaç arkadaşım "Surwormer" adında bir iPhone oyunu yaptık. Oyun 2 eylülde AppStore'da yayınlanmaya başladı. Fizik-Bulmaca tadında oyun seven arkadaşlara tavsiye ederim. Oyunu şimdiye kadar oynayanlardan gayet olumlu yorumlar aldık. Beğeneceğinizi umuyorum. Şu anda oyun kendi kategorisinde 7ci sırada. Lite versionu apple dan kaynaklanan sebeplerle 2 gün gecikti, çarşamba günü lite versiyonunu ücretsiz indirebilirsiniz. Destek vermek isteyen arkadaşlar özellikle yüksek rating verirseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Bu da iTunes linki:
    http://itunes.apple.com/us/app/surwormer/id459541667?ls=1&mt=8

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Güzel yazılımlar ama bence bunlar iphone'u farklı göstermez. İphone farkını hissettirecek daha güzel bir şeyler bulmak lazım. Ben buradan inceledim hoşuma giden yazılımların android versiyonunu indiriyorum şuan bu arada drums öneririm bateri çalıyorsunuz renkli uygulama.

kesinlikle sana katılıyorum hocam..ben insanlara inanıp xperia arc'ı sattım ve iphone4 aldım..2 haftadır inceliyor, uğraışyorum doğru dürüst hiçbir uygulama yok. hatta çeşitli internet sitelerinde en iyi 50 iphone uygulamaları diye liste veriyorlar kafadan 35-40 tanesi oyun. tamam dokunmatiği çok iyi, oyun konusunda 1 numara ancak uygulama konusunda ciddi sıkıntılar var. her ne kadar apple'ın katı kuralları olduğunu biliyoruz ancak bu katı kurallarla dolu bir telefonu yeni nesil bir android telefonla kıyaslarsak (ki google-maliye arasındaki sürtüşme nedeni ile marketler tam açık değil buna rağmen)kesinlikle android üstün kalıyor. öncelikle şahsım adına ben ipod kısmını hiç beğenmedim. doğru dürüst manuel EQU ayarı olan bir player uygulaması yok. olanı da telefonun kulaklığı üzerinden kullanımına izin yok. çünkü kulaklıktaki play butonuna bastığınız anda açık olan program kapanıyor ve ipod çalmaya başlıyor. fotgraf olayında hdr diye bir olay var. tamam bir çok ayarı senin yerine yapmış gibi gözüküyor ancak, manuel olarak detaylı uğraşabilceğin foto programı yok. olanlar cihaz üzerinde bulunan uygulamalarının birer kopyası..güvenlik adına bluetooth'un başka telefonlarla eşleşmesi, veri alıp vermesi kısıtlanmış durumda..hadi bunu anladık da iki iphone arasında bile eşleştirmenin konulmaması oldukça enteresan bir durum değil mi..itunes ile attığın müziği nerden bulupda bluetooth ile gönderebilirsin? zaten lb yoksa resimleri bile birbirine gönderemiyorsun. bununla ilgili olan programların çoğu hata veriyor versiyonlar arasında değişiklik gösteriyor. İtunes olayı zaten bir facia..bu kadar eziyet ettirilmesz bir insan evladına..

Ha diyeceksiniz ki bilmeden mi aldın..bu kadarını bilecek kadar kullanmamıştım iphone'u...yukarda yazdıklarım aklıma gelenin çok çok azı inanın bana..uygulama anlamında bunların geliştirilmesi gerekir kanatimce...

• quote:

Orijinalden alıntı: godsend

quote:

Güzel yazılımlar ama bence bunlar iphone'u farklı göstermez. İphone farkını hissettirecek daha güzel bir şeyler bulmak lazım. Ben buradan inceledim hoşuma giden yazılımların android versiyonunu indiriyorum şuan bu arada drums öneririm bateri çalıyorsunuz renkli uygulama.

kesinlikle sana katılıyorum hocam..ben insanlara inanıp xperia arc'ı sattım ve iphone4 aldım..2 haftadır inceliyor, uğraışyorum doğru dürüst hiçbir uygulama yok. hatta çeşitli internet sitelerinde en iyi 50 iphone uygulamaları diye liste veriyorlar kafadan 35-40 tanesi oyun. tamam dokunmatiği çok iyi, oyun konusunda 1 numara ancak uygulama konusunda ciddi sıkıntılar var. her ne kadar apple'ın katı kuralları olduğunu biliyoruz ancak bu katı kurallarla dolu bir telefonu yeni nesil bir android telefonla kıyaslarsak (ki google-maliye arasındaki sürtüşme nedeni ile marketler tam açık değil buna rağmen)kesinlikle android üstün kalıyor. öncelikle şahsım adına ben ipod kısmını hiç beğenmedim. doğru dürüst manuel EQU ayarı olan bir player uygulaması yok. olanı da telefonun kulaklığı üzerinden kullanımına izin yok. çünkü kulaklıktaki play butonuna bastığınız anda açık olan program kapanıyor ve ipod çalmaya başlıyor. fotgraf olayında hdr diye bir olay var. tamam bir çok ayarı senin yerine yapmış gibi gözüküyor ancak, manuel olarak detaylı uğraşabilceğin foto programı yok. olanlar cihaz üzerinde bulunan uygulamalarının birer kopyası..güvenlik adına bluetooth'un başka telefonlarla eşleşmesi, veri alıp vermesi kısıtlanmış durumda..hadi bunu anladık da iki iphone arasında bile eşleştirmenin konulmaması oldukça enteresan bir durum değil mi..itunes ile attığın müziği nerden bulupda bluetooth ile gönderebilirsin? zaten lb yoksa resimleri bile birbirine gönderemiyorsun. bununla ilgili olan programların çoğu hata veriyor versiyonlar arasında değişiklik gösteriyor. İtunes olayı zaten bir facia..bu kadar eziyet ettirilmesz bir insan evladına..

Ha diyeceksiniz ki bilmeden mi aldın..bu kadarını bilecek kadar kullanmamıştım iphone'u...yukarda yazdıklarım aklıma gelenin çok çok azı inanın bana..uygulama anlamında bunların geliştirilmesi gerekir kanatimce...

Jb ile dediğin herseyi yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar fatbooth sadece sismanlatıyor mu yoksa aynı zamanda zayıflatıyor mu da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

quote:

hocam telefonum jb li..jbsiz hiçbir işe yaramayan bir cihaz zaten..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

quote:

hocam telefonum jb li..jbsiz hiçbir işe yaramayan bir cihaz zaten..

Zaten bu denli kararlı çalışmasının bir sebebi de bu. Kimi bu yüzden android tercih ediyor çünkü android de her şeyi değiştirebiliyorsun. Burda jailbreak ile korsan ve apple'ın cihaza yüklenmesini istemediği uygulamaları yüklerken android de root olup ve ya rom atıp çok fazla şey yükleyebiliyorsun. Telefona overclock bile yapmak oldukça basit. Ama yinede iphone'un hakkını yememek lazım.Daha doğrusu İos'un

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Ceko -- 5 Eylül 2011; 20:36:28 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.