Şimdi Ara

Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
92
Favori
137.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-Slim

olsun hocam o orda kalsinki millet bilsin bir zamanlar yöneticilerimizin bize o gif ' ti yasakladiklarini

• quote:

Orijinalden alıntı: baysado

Starchart (parali) yildizlari diger gok cisimlerii gosteriyor. Telefonu gokyuzune tutuyorsunuz ekranda telefonu tuttugunuz yildizla ilgili bilgiler cikiyor.

Flightradar24 (free + pro) yine ayni. Telefonu gokyuzundeki ucaga dogru tutuyorsunuz. Ucakla ilgili bilgiler ekranda beliriyor.

Kesinlikle ise yariyor cok hosuma gitti ama gece kamerayla o ucagi gorecegini sanmiyorum anladigim kadariyla kamerayi tuttugumuz zaman bulundugumuz noktaya en yakin ucagi gosteriyor.
  • yok mu başka
  • Kahve Falı (Coffee Reading Horoscope ) çok güzel bir uygulama. cydia ile ücretsiz kurdum harika :))
    business card record diye programlar var. çektiğiniz kartvizitleri rehbere kartvizite yazan bilgiler ile giriyor :)
  • business card reader yükledim fakat 4.3.3 de çalışmadı açıldığı gibi kapanıyor.
  • iPhone Kulaklık kullanım klavuzu
     Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

iPhone Kulaklık kullanım klavuzu

Eksik bu ileri geri sardirma yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

ileri geri sardırmanın nası olduğunu bilmiyorum ama 3 kere bastığınızda da bir önceki şarkıya dönüyor ya da şarkı biraz ilerlemiş ise şarkıyı başa alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andruil -- 23 Ağustos 2011; 8:38:09 >

• Blip.me
    Blip.Me Walkie Talkie uygulaması adından da anlaşılacağı üzere bir telsiz uygulaması. Çalışması için internet bağlantısı gerektiren uygulamaya iTunes üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz...

Devamı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedommaker -- 23 Ağustos 2011; 9:03:08 >
  • SoundHound: istediğiniz şarkıyı dinlettirin size kimin söylediğini söylesin. (free)
    360 Panorama Çok kullanışlı bir panorama fotoğraflama programı (free)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeagle3673 -- 23 Ağustos 2011; 9:22:38 >
  • Mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: andruil

quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

ileri geri sardırmanın nası olduğunu bilmiyorum ama 3 kere bastığınızda da bir önceki şarkıya dönüyor ya da şarkı biraz ilerlemiş ise şarkıyı başa alıyor.

bir kere basıp ardından basılı tutarsan ileri sarıyor

• angry birds
  • iFart

iPhone uygulamları içerisindeki en başarılı yellenme ses efekti uygulaması olan iFart arkadaşlarınıza şaka yapmanız için ideal bir araç.

Hold On

Bu uygulamada yine saçma uygulamalar arasındaki favorilerimizden. Bu uygulamanın amacı hold tuşuna ne kadar basılı tutabileceğinizi göstermek. Kim böyle bir şeyi yapmak ister?

Zits and Giggles

Sivilce sıkmaktan zevk alıyorsanız bu uygulama tam size göre.

That's What She Said Pro

Bu uygulama ile çevrenizdeki kişilerin seslerini kaydedip farklı kişilermiş gibi değişik ses tonlarında dinletebilirsiniz.

Bir de "m i blad" diye bir uygulama var. Kellik testi yapıyor. İphone kafana koyuyorsun. Saç miktarını ölçüyor

http://great-ads.blogspot.com/2010/06/durex-baby-app-now-this-is-cool.html
    bu uygulamayı bulamadık bulursak süper birşey. iphone çocuk doğuruyo.Durex baby diye geçiyor ama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beytepeli06 -- 23 Ağustos 2011; 21:44:57 >

• Güzel Konu. iPhone Servisten Gelince Bakarım
  • Flight radar in free versiyonunda pek bir ozellik yokmus asil guzel olani pro versiyonu.

Ayrica kamera aslinda hicbir ise yaramiyor. Yani ucak bilgilerini kamera goruntusunu isleyerek elde etmiyor. Gps ve pusula kullanarak sizin konumunuzu aliyor ucaklarin bilgileri ise internetten geliyor. İkisini ustuste oturtmak icin de kamera goruntusunu kullaniyor. Bu isleme augmented reality deniyor.

Turkcell pusula uygulamasinin veya layar uygulamasinin yaptigi gibi.
  • Yarın ilk isim bu appleri denemek olacak :)
  • Super bir konu ilginin artacağından eminim freelerin genelini indirdim ve indirmeye devam ediyorum:):):)Teşekkürler ...
  • taksimetre uygulaması güzel.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.