Şimdi Ara

Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
92
Favori
137.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dextercan

Jb gerekli mi?

Hayir appstoreda
  • şu puff premiumu bulamadım app store da
  • Arkadşlar bu uygulamalr gerçekten cok güzeller :) Lütfen dha cok paylaşım yapalım bu knu başlığı cok hoşuma gitti :) açan vekatılanlara teşkkrler :)
  • Ocarina var flüt uygulması mikrofona üfleyerek flüt gibi çalabiliyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bird-hunter -- 17 Ağustos 2011; 1:16:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

Ocarina var flüt uygulması mikrofona üfleyerek flüt gibi çalabiliyorsunuz..

Evet arkadaslar gercekten güzel bir uygulama birde bu uygulamaya alternatif NEY uygulaması çıkmış onada bir bakın derim ister üfleyerek ister notalarına dokunarak ney calabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x0mBx -- 17 Ağustos 2011; 1:44:54 >
  • herkes biliyordur ama yazayım

shazam: şarkıyı dinletiyorsunuz.size onunla ilgili bilgileri gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Orijinalden alıntı: .WondercrafteR.

Blower: Hoparlörden yüksek baslı ses vererek hava çıkışını sağlıyor. Mum ateşi gibi küçük ateşli söndürebilirsiniz hoparlörü tutarak.

Bu gerçekmi ya hemen indiriyorum

hocam işiniz mi yok yav "telefonu çıkarıp mum ateşi söndürdüm, değil 1500 tl 3000 tl olsada veririm ulen"

• teamviewer ile bilgisarayarınızı tam anlamıyle telefondan kullanabılırsınız.
  • arkadaşlar keşke itunes linkleriyle beraber örnek resimleri de versek :)
    benden de iki uygulama:

i3D: program yüzünüzü takip ediyor ve ona göre perspektifi ayarlıyor. tıpkı cydia'daki deepend programındaki gibi bir şey.

link:http://itunes.apple.com/us/app/i3d/id434844658?mt=8
     Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar

AmpliTube: oldukça kaliteli bir amfi taklit programı. benim gibi elektrogitar çalanlar için iyi bir çözüm. ancak iRig adlı ekipmanı gerekli olduğu için deneme şansım olmadı. arayüzü çok güzel.

link:http://itunes.apple.com/us/app/amplitube/id373524000?mt=8
     Iphone'um var dedirten ilgi çekici eğlenceli uygulamalar

videoda her şey ortada:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Film Bu Ya -- 17 Ağustos 2011; 2:38:38 >

• Candle mumu ufleyerek sondurebilirsiniz ates saga sola yoneliyor sarsiliyor
  • Arkadaşlar bazıları isim vermiş ama bulunmuyor tam isim yazsanız ve uygulamanın ne işe yaradığına yazınki ilgi artsın ve yüklensin...
  • güzel programlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenpamukcu

quote:

Orijinalden alıntı: römercan

quote:

Blower: Hoparlörden yüksek baslı ses vererek hava çıkışını sağlıyor. Mum ateşi gibi küçük ateşli söndürebilirsiniz hoparlörü tutarak.

Bu gerçekmi ya hemen indiriyorum

hocam işiniz mi yok yav "telefonu çıkarıp mum ateşi söndürdüm, değil 1500 tl 3000 tl olsada veririm ulen"

• quote:

hocam bu uygulama zarar vericek gibi duruyor açıkken ses açıp kısmaya basınca ünlem işareti çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyson Granger

quote:

hocam bu uygulama zarar vericek gibi duruyor açıkken ses açıp kısmaya basınca ünlem işareti çıkıyor

Zarar verecek olsa AppStore'da ne işi var? Olur mu hiç öyle şey hocam ben kaç kere denedim keyfinize bakın.

• skirt up ufle etek acilsin :)
  • I am rich: eskiden appstore da vardı.Ekranda kırmızı bir elmas var ve dönüyor.Fiyatı :999.9$'dı.
  • Tunewiki. Shazam gibi ama şarkının sözlerini buluyor ve es zamanlı olarak nereyi okuduğunu gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HackAv

Arkadaşlar bazıları isim vermiş ama bulunmuyor tam isim yazsanız ve uygulamanın ne işe yaradığına yazınki ilgi artsın ve yüklensin...

+1 itunes linki verirseniz çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yafoo -- 17 Ağustos 2011; 17:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanselk61

I am rich: eskiden appstore da vardı.Ekranda kırmızı bir elmas var ve dönüyor.Fiyatı :999.9$'dı.

İyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hook1903 -- 17 Ağustos 2011; 17:51:46 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.