Şimdi Ara

İphone Turkcell LTE Kopma Sorunu (ÇÖZÜLDÜ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
61.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çıldırıcam 8 plus var diğer android telefonumda çatır çatır giren internet iphoneda hiçbiyerde düzgün çalışmıyor sürekli lte yazısının yanında bi daire dönüp duruyor yok mu bi çözümü ?

bazen de bazı uygulamalar internete erişiyor bazıları erişemiyor ? ios 13 problemi mi bu öyle diyorlar ?

• Kendi yaşadığım sorunla alakalı bu konuya denk gelmiştim.
    Belki faydalanan çıkar.

LTE Açıkken gelen aramalarda netin kopması 3g edge gibi gelgitler yaşayanlar için.

Volte desteği bazı hatlarda yok sanırım.

HDSES 2200 turkcell yazmak gerekiyor.

Sms atınca lte gittiğine şahit olmadım. Birileri böyle bir sorundan bahsetmiş ama enteresan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sorunu hala yaşayan varmı acaba? Hat kopma ve arama esnasında kesilme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende de hala devam ediyor ama hattım türk telekom ıphone 11 cıhaz sıfır aldım sadece kayserı bolgesınde sorun yasıyorum lte baglanırken sureklı kopuyor net tekrar gelıyor kopuyor tekrar gelıyor lte de ınternetı kullanamıyorum phone aradın sorun yok denıldı operatoru arıyorum sorun yok denılıyor kafayı yıcem bırısı bana yardım etsin

• Merhaba. İphone 13 pro kullanıyorum. Starbucks wifi'a bağlantıktan yaklaşık 15-20 dk sonra bağlantı düşüyor ve tekrar LTE'ye dönüyor. Neden olabilir ? Başına gelen var mı ? Acaba başka bir ayarı mı var ?

İphone 11 pro kullanırken böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.