Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat uygun ama dıger Konuları ıyı araştır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • servettv S kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Sorun esnetik olarak var ön kamera bariz sol tarafa kaymış çekimde herhangi bir sıkıntı yok servis sanırım ekran değiştiriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bossadam

Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Sorun esnetik olarak var ön kamera bariz sol tarafa kaymış çekimde herhangi bir sıkıntı yok servis sanırım ekran değiştiriyor.

evet
  • servettv S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• arkadaşlar ip8 plus ve 7 im var 8plusa gelen aramalar 7 yede geliyor safaride gezdiğim öbür telefona yansıyor ...ikisindede farklı hatlar var handoff u kapadım app storedan cıkıs yaptım durum hala aynı sorun nedir 2 aydır çözüm bulamıyorum yokmu reset atmadan çözümü? Apple destek bile çözüm bulamadı komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 17 Şubat 2018; 0:31:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Icloud aynımı kurulu değilse harbi ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Icloud aynımı kurulu değilse harbi ilginç

İcloud Kapalı birinde ...tam bir saçmalık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servettv

On kamera kaymış garantıye yolla Alıntı kenbu

• Anlatıyorum 3 Ocak 2016'da iPhone 5s'i aldım 2 seneye yakın iOS 9.3.2'li sürümde kullandım ve Eylül'ün ortasında telefonum sim kart yok, servis yok tarzı hatalar vermeye başladı ve telefon birdaha da servisi gelmemek üzere kullanım dışı oldu ben de bi'ihtimal gelir umuduyla 1 ay bekledim gelen bir şey yoktu .s bu sorun başladıktan sonra telefona farklı bir sim kart taktık ve sorunsuz çalıştı yalnız benim sim kart da başka bir cihazda sorunsuz çalışıyordu. 1.5 ayın sonunda servise verelim dedik aynı zamanda ekranın sağ üst kısmı hafif aşağı inip kalkıyordu rapora bunu da iliştirdik. 2 hafta sonra cihazın ekran değişimi ücretsiz olarak yapılmış halde geldi, biz de yeni bir sim alıp kullanmaya devam ettik. 3 Ocak 2018'de garantisi bitti tabii bunun, benim de 17 Ocak'ta tatilim başladı uçak moduna aldım ve telefonu kapattım açıp uçak modundan çıkardığımda bidaha da servis gelmedi, garantisi bitmiş halde yetkili servise verdik 1.5 hafta sonra telefonu yenisiyle ücretsiz değişim yaptılar biz ne güzel mutluyuz. Telefona eski iCloud yedeklemelerimi sıfırdan kurdum ve ekranı kapattığımda yine fıttırmaya başladı ekran kendiliğinden açılıp sim kart yok hası verip simi tanıyor servisi arıyor ve şebeke geliyordu, ilk ekran değiştiğinden beri de iOS 11'le telefonu kullanıyorum. İşte dert etmedim otobüsle yola çıkınca kendiliğinden gitti telefon sol üstte sadece SİM YOK diyor .s ben de wifi bulduğum bi'yerde telefonu sıfırladım düzelir umuduyla ama ne yazık ki sıfırlayınca yine simi görmüyordu vee telefonu etkinleştirememiştim .s telefonsuz ortada kaldım 1 hafta. Başka bir sim kartla denedik çalışıyordu ama benim sim kart da diğer cihazda çalışıyordu ? Benim aklıma gelen tek şey bu iCloud yedeklemesinin bir sorun yarattığıydı. Telefonu hala kullanıyorum ve sürekli SİM KART TAKILI DEĞİL diyip çıkıyor, sim kartı görüyor servisi arıyor şebeke geliyor ve aynı şeyler delirtecek şekilde yeniden tekrarlanıyor. Arkadaşlar bu soruna bir çare var mı ?

• Arkadaslar bu kodu yazinca telefonum cokuyor neden olabilir Iphone X ve 8 ve 8 plus kullaniyorum.S8 ve Note8'imde bir sorun olmadi.

జ్ఞ‌ా

• AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Video çekip eklermisin

• quote:

Video çekip eklermisin

Hocam kodu kopyalayin safari url'sine yapistirin kesinlikle cokuyor yada biri size bu mesaji yollayinca

• Arkadaşlar iphone se telefonumu 1 yıldır kullanıyorum. Telefonu aldığımdan beri şebeke sıkıntısı yaşıyorum. Vodafone kullanıyorum. Daha önce 4s kullandım onda böyle bir sıkıntı yoktu ama se alınca bu sorun başladı. Sonra sim kartımı değiştirdim yine değişen bir şey olmadı. İos 11.2.5 sürümüne geçtiğimden beri şebeke daha da kötü oldu. En fazla 3 veya 4 çubuk çekiyor ve normalde 2 çubuk çekiyor. 2 çubuk çektiğinde telefon görüşmelerimde karşı tarafa sesim iyi gitmiyor. Yalnız evde diğer vodafon kullanan kişilerde bir sıkıntı yok şebeke ful çekiyor onlarda. Baz istasyonu kaynaklı olmadığını düşünüyorum. Bu durumda yapabileceğim bir şey var mı servise götürsem nasıl bir işlem uygulanır acaba?

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Garantili ise değişim alırsınız

• quote:

Evet hocam garantili. Cihaz değişimi yaparlar mı ki acaba? Artık kolay kolay değişim yapmadıklarını duymuştum apple'ın.

• Yaparlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ambitious_man

quote:

Evet hocam garantili. Cihaz değişimi yaparlar mı ki acaba? Artık kolay kolay değişim yapmadıklarını duymuştum apple'ın.

Bizi bilgilendirin Sonuc icin

• Evet haberdar olalim

• Apple, dün akşam saatlerinde iOS 11.2.6 güncellemesini yayınlayarak iPhone'ların çökmesine neden olan sorunu çözdü.Normal pc den ıcluod hesabınıza gireerek gelen mesajı silmeyide deneyin WhatsApp üzerinden geldiyse uygulamyı kaldırmayı deneyin deneyimlerinizi burda paylaşabilirsiniz
  • Sa 5s usb gormuyor sarj aliyor nedendir

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.