Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

Orijinalden alıntı: Cant Let Go

Ustalar selamlar,

6s cihazım var uzun telefon görüşmesi yapınca hayliyen ahize tarafı nemleniyor konuşmayı kapattıp telefonu kilitledikten hemen sonra home tuşuna bastığımda telefon bi 30-40 saniye kilitli kalıyor yani home tuşu kilit tuşu işlev görmüyor ekran gelmiyor. Dediğim süre sonrasında kilit tuşuna basınca ekran geliyor acaba öndeki ahizenin üzerindeki sensör nemden etkileniyor mu?

garanti varmıdır cihazda

Var hocam cihaz 1 yıllık oldu 1 yıllık daha garantisi devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

Ustalar selamlar,

6s cihazım var uzun telefon görüşmesi yapınca hayliyen ahize tarafı nemleniyor konuşmayı kapattıp telefonu kilitledikten hemen sonra home tuşuna bastığımda telefon bi 30-40 saniye kilitli kalıyor yani home tuşu kilit tuşu işlev görmüyor ekran gelmiyor. Dediğim süre sonrasında kilit tuşuna basınca ekran geliyor acaba öndeki ahizenin üzerindeki sensör nemden etkileniyor mu?

garanti varmıdır cihazda

Var hocam cihaz 1 yıllık oldu 1 yıllık daha garantisi devam ediyor.

sensör içeride eğer cıhazda sıvı temas yok ise yetkılı servise basvurun ama ilk olarak size cıhazı sılıp tekrar yukleyin derler bırde on tarafta kırılmaz cam falan varsa buda yapabılır ama cıhaza alkol ve benzeri şeylerle sılmeye calışmayın garanti dışı bıraka bırakabılırsınız bır bezle ekranın hertarafını temızleyin sorun devam ederse yetkılı servısle ırıtıbata geçiniz

• kenbu kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler hocam. Ekranda kırılmaz cam var evet ben de ekranı ıslak mendille silip peçeteyle kuruluyorum apple destekde öyle dedi dediğiniz gibi yazılımsalda olabilir yedekleyip sıfırlayın diye ben de açıkcası bir kere başıma geldi tam yedekleyemedik herhalde foto rehber falan silinmişti yapmak istemiyorum açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Kenbu ustadan alinti ta pil soketi gevsemistir yada pil Hasar gormustur pili soketini cikarip tekrar oturtun olmaZ ise yeni bir pil denenmesi

Peki bu işlemler servislerde ne kadara mal olur kendim de halledebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Kenbu ustadan alinti ta pil soketi gevsemistir yada pil Hasar gormustur pili soketini cikarip tekrar oturtun olmaZ ise yeni bir pil denenmesi

ama telefon şarj oluyor ufacık telefonu sarssam kapanıyor değişik :(
  • Pil

• buzluviski1453 B kullanıcısına yanıt
    Halledersin olmaZ yapamam Dersen hallederim

• Arkadaşlar selamlar;

iphone 7 plus cihazımı düşürdüm ve arka kameranın önündeki cam çatladı.Lydia isimli teknik servise götürdüm ve aldığım cevap cihaz değişimi oldu :D (Şaka değil 1 cm lik cam değişmiyomuş komple cihazı değişin dedi adam )

apple a soracağım ama onlarda bu cam değişmez komple cihazı değişin diyecekler sanıyorum.

Bu durumda ne yapmam lazımdır?Bazı teknik servisler 200-250 tl ye dışarıdan bu camı değiştiriyorlar.ne kadar sağlıklı bilmiyorum ve garantisi devam eden cihazımın garantisine olumsuz etki eder mi emin değilim.Ne yapılabilir fikri olanlar yazabilirler mi?

Çok teşekkür ederim.
  • Kamra lensi degisir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser5151 -- 5 Aralık 2017; 22:28:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser5151

Kamra lensi degisir

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt

• Benim cihazın ahize sesi aşırı az.Erişilebilirlik ayarlarını yaptım fakat düzelmedi.Orayı nasıl ve neyle temizleyebilirim ?

• Kürdanla biraz kazı ama delme sonra diş fırçası ile temizle .kadikoyiphone git ücretsiz temizliyorlar akasya avm içersinde

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam,deniyeceğim.

• Merhaba "İphone 6 Plus" telefonuma "Ttec Tone bluetooth" kulaklığını aldım fakat , Arama geldiğinde ses hem telefonun hoparlöründen hemde kulaklıktan geliyor , konuşmadığım zamanlarda kulaklık cebimde duruyor ama Mesaj sesleri Whatsapp bildirim sesleri telefondan gelmiyor sadece kulaklıktan geliyor kulaklıkta cebimde olduğu için duymuyorum bunun bir ayarı varmı ben bulamadım da yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  • arkadaşlar sizce note 8 mi yoksa iphone 8 plus mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

arkadaşlar sizce note 8 mi yoksa iphone 8 plus mu ?

Ne istiyosan onu al hocam ikiside canavar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

arkadaşlar sizce note 8 mi yoksa iphone 8 plus mu ?

8
  • Arkadaşlar bu GENPA nın cihaz değiştirme (swap cihaz verme ) yetkisi yokmu ikide bir cihazı İstanbul apple care gönderiyor süreç haliyle uzuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bossadam

Arkadaşlar bu GENPA nın cihaz değiştirme (swap cihaz verme ) yetkisi yokmu ikide bir cihazı İstanbul apple care gönderiyor süreç haliyle uzuyor

Ayrintiyi iyi yakalamissin kadikôy iphone yapiyor akasya avm veya zorlu bende cozemedim

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.