Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardesimin ipad tableti vardı, ve tablet kenardan önce küçücük bir yamuklukla başlayarak bu yamuklugun büyümesi sebebiyle ipad in ekrani kırıldı ve tablet şuan kullanılamıyor..

Derken, eşinin kullandığı iphone 6plus ta aynı şekilde kenar çerçevesinde bir yamukluk bas gösterdi ve bununda büyümesinden endişe ediyoruz..

Bu durumda yapılabilecek sey sizce nedir?

Ipad hadi, cocuklar bir şekilde darbe felan aldirdilar, düşürdüler vs diye düşündük ve kadere razi geldik ama bu telefonda ise ne bir darbe nede tele baski oluştu. Iki durumun da bizi bulması can sıkıcı tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Iki cihazinda resimlerini koyarmisiniz

• 6s ile film izlerken sürekli kendini geri sarıyor 10 dk izliyorum sonra 10 snlik kesiti geri sarıp sarıp oynatıyor. internetin hızıda iyi sorun nerede bulamadım

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:45:42 >
  • Cop degildir

• servettv S kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 12:41:22 >
  • Tskler ustam

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

En ûst yazilimi yuklemelisiniz diye dusunuyorum

Guncellemeden Sonra bence

• Merhaba! Arkadaşlar 7 plus kullanıyorum ve youtube da şöyle bir sorun var ne zaman video izlemeye kalksam kısıtlı video bir google apps hesabıyla oturum hesabı açmayı deneyin şeklinde bir yazı çıkıyor kendi hotmail hesabımla giriyorum şimdiye kadar bir sorun yoktu 3 gündür neden bu sorun var anlamadım. Ayarlara girdiğimde kısıtlı modun açık olduğunu ve bir türlü kapatamadığımı gördüm yani silik bir şekilde kısıtlı mod aktif açıp kapama şansim yok yardımcı olursanız sevinirim

Aynı youtube hesabımla eşimin samsung tlf dan giriyorum sorun yok tv den bağlanıyorum sorun yok
    ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palsak -- 19 Kasım 2017; 12:54:18 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Elimde arkadaşımın sürekli durduk yere kapanan iphone 4S'si var. Pilin sağlığına ve kapasitesine nasıl bakabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Arkadaşlar merhaba,

Elimde arkadaşımın sürekli durduk yere kapanan iphone 4S'si var. Pilin sağlığına ve kapasitesine nasıl bakabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Bende de 5 var ve arada kapanıp açılıyor pili bugün değiştirdim hala böyle sorun ne olabilir yazılımsak mi donanımsal mi

• Dfu modla geri yükleme yapacağım bakalım.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Pilden yapar dıye düşünüyorum güncelleme yapmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber2015

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Arkadaşlar merhaba,

Bende de 5 var ve arada kapanıp açılıyor pili bugün değiştirdim hala böyle sorun ne olabilir yazılımsak mi donanımsal mi

Yazılım Yapar pil kapanıır tekrar açılmaz üst tuşla açarsınız birde üst tuş hassaslaşmış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servettv -- 19 Kasım 2017; 11:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

6s ile film izlerken sürekli kendini geri sarıyor 10 dk izliyorum sonra 10 snlik kesiti geri sarıp sarıp oynatıyor. internetin hızıda iyi sorun nerede bulamadım

Saglayıcı yapar hızmet aldığınız

• Yokmu bana yardımcı olacak kimse ark

• palsak P kullanıcısına yanıt
    Başka hesapla deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Başka hesapla deneyin

Girdim kardeşim ama yine aynı 4-5 video izliyorum sonra yine aynı sorun çıkıyorum biraz bekliyorum tekrar yotube a girdiğimde yine aynen kısıtlı mod açılıyor kendi kendine ve videoların hiçbirini izleyemiyorum

• palsak P kullanıcısına yanıt
    Cihazin formatlayip denedinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

Cihazin formatlayip denedinizmi

formatlık bir durum var mı ki
    zaten güncelledim daha dün en son sürüm yüklü şu an
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.