Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hafta önce tanınmış bir firmanın Ataşehir mağazasından Apple Türkiye garantili sıfır iphone 7 aldım. Konuşurken karşı tarafa ses gitmemesi yada kısa bir süre içinde olsa sesin kesilmesi şikayet konusuydu.Dün bir yenisi ile değiştirildi ama sonuç bu telefondada aynı.

Bu durum iphone 7 ye özgümü yoksa gerçekten tesadüf olarak aldığım bu telefonlar arızalımı diyorum. Telefonu kulağınızda tutarak konuşurken elinizle kısa bir açıyla telefonu oynatırsanız yada başınızı hafiçe sola çevirip konuşmaya devam ederken bu ses kesilmesi ortaya çıkıyor.Yani telefon kulağıma yapışmış aynı açıyı oynatmadan robot gibi konuşmaya mecburmuyum.Telefonun alt kısmında mikrofon var ve çoklu sensör olduğu belirtiliyor.

Bununla ilgili bir geribildirim alabilirsem memnun olurum.
  • Selamlar, sorunum iphone 8 home tusu ile ilgili. Telefonu alali 2 gun oluyor ve bu 2 gun icerisinde home tusu 4 kez tutukluk yapti. Bundan kastim su: home tusuna basildiginda kilit acilmiyor ve sifre secenegi de cikmiyor, sadece ekran aydinlaniyor. Ekrani power dugmesinden kapatip bir daha denersem home tusu calisiyor. Ben ilk defa iphone kullandigim icin home tusu nasil bir hata oraniyla calisiyor bilmiyorum ancak 2 gunde 4 kez olmasi bana fazla geldi. Bu tip bir sey yasayan var mi? Cihazi akasya appledan aldim ve 14 gun icinde iade edebilecegimi soylediler, yasadigim hata norma calisma toleransi dahilinde degilse iade dusunecegim, ancak iade icin de randevu almam gerekir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jenerasyon J kullanıcısına yanıt
    Kılıf kullanıyormusunuZ

• 15 gün önce almış olduğum iphone 6 yı bir türlü imassage ve facetime a kayıt ettiremedim. Her defasında etkinleştirilemedi uyarısı alıyorum. Bu süre zarfın bir çok kez apple destek ile konuştum, onlarda hala sorunu çözemedi.Acaba sorun turkcell'de mi,mesajlar yurtdışına iletilmiyor diye konuştum hiç bir sorun çıkmadı.30 tl lik sms atmışım şimdiye kadar.Apple destekteki bütün yolları denedim açtım kapattım, saat ayarına baktım, ayarları sıfırladım hatta bugün format attım yok yine. Yardımcı olursanız memnun olurum.

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Hayır kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andree03

15 gün önce almış olduğum iphone 6 yı bir türlü imassage ve facetime a kayıt ettiremedim. Her defasında etkinleştirilemedi uyarısı alıyorum. Bu süre zarfın bir çok kez apple destek ile konuştum, onlarda hala sorunu çözemedi.Acaba sorun turkcell'de mi,mesajlar yurtdışına iletilmiyor diye konuştum hiç bir sorun çıkmadı.30 tl lik sms atmışım şimdiye kadar.Apple destekteki bütün yolları denedim açtım kapattım, saat ayarına baktım, ayarları sıfırladım hatta bugün format attım yok yine. Yardımcı olursanız memnun olurum.

cihaz hangi ülke kodlu
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Türkiye galiba MQ3D2TU/A

• quote:

Orijinalden alıntı: andree03

Türkiye galiba MQ3D2TU/A

cihaz 2 elmi garantisi devan eden bir cihazmıdır ( birde cihazı başka bir opörtle kurmayı denermisiniz küçük bir ihtimalde olsa https://support.apple.com/tr-tr/HT201422 incelermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 23 Ekim 2017; 12:1:52 >
  • Teşekkürler hocam bir deneyeyim

• abi iPhone 7 kasıyor

Sarı ekran sorunu var

Şarj Soketi oynuyor ve temassızlık olabiliyor

Sence ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Junace

abi iPhone 7 kasıyor

Sarı ekran sorunu var

Sence ne yapmalıyım?

değişim beklemeden
  • iPhone 6 var telefonu alalı 1 sene oldu olacak. 2 haftadır ekrandan çıt çıt diye ses geliyor ara ara kasıyor donmalar oluyor. Ne yapmalıyım değişim yaparlar mı acaba telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurugr

iPhone 6 var telefonu alalı 1 sene oldu olacak. 2 haftadır ekrandan çıt çıt diye ses geliyor ara ara kasıyor donmalar oluyor. Ne yapmalıyım değişim yaparlar mı acaba telefonu

cihaz formatlanır alt 2 vida sıkılır ama net kararı garanti servisi verecektir siz yinede garantili servisle bağlantıya geçiniz
  • İyi akşamlar,
    Iphone yeni geçiş yapmak için bir arkadaşımın akrabasına Singapur'dan Iphone 8 sipariş ettim. Kendisini sıkı sıkı tembihledim. Kutu ambalaj açılmasın kesinlikle kart takılmasın diyerekten. Kendisi satın alıp fotoğrafını seri no vs. bana gönderdi kontrol ettiğimde Iphone etkkinleştirin diyordu. Fakat 10 gün sonra bugün baktığımda telefon etkinleştirilmiş gözüküyor. Garanti bitiş tarihi 8 Ekim 2018 gözüküyor. Arkadaşım akrabasına sordu kesinlikle ambalajı dahil açılmadı kutusunda duruyor diye ısrar ediyor.

Sorum şu arkadaşımın akrabası ısrarla sim kart takmadığını söylüyor. Simkart takmadan etkinleşme durumu var mı? Emin olamadım. Tecrübeli arkadaşlardan yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfs Touch -- 24 Ekim 2017; 17:23:37 >
  • Wolfs Touch kullanıcısına yanıt
    Akrabanız takmamış olabılır ama etkinleştirme adı üstünde cihaz erkinleştirlmiş Simkart takılmıştır müşteri hizmetlerinden mail ile bilgi alabilirsiniz etkinleştirme zamanını satış yapıldığı zaman fatura bilgisi olarak apple sistemine Düşüyor Kadıköy iphone neden bilgi alsana Akasya dan. Ya da Zorlu'dan bizi bilgilendirin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser5151 -- 24 Ekim 2017; 20:56:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

Orijinalden alıntı: ugurugr

iPhone 6 var telefonu alalı 1 sene oldu olacak. 2 haftadır ekrandan çıt çıt diye ses geliyor ara ara kasıyor donmalar oluyor. Ne yapmalıyım değişim yaparlar mı acaba telefonu

cihaz formatlanır alt 2 vida sıkılır ama net kararı garanti servisi verecektir siz yinede garantili servisle bağlantıya geçiniz

• quote:

abi iPhone 7 kasıyor

Sarı ekran sorunu var

Sence ne yapmalıyım?

garanti servisinde değişim olacak diye düşünüyorum yetkili servis ile bağlanntıya geçiniz
  • Arkadaşlar lütfen yardım. Türkiyedeki apple support malesef işleri çok yavaş ilerletiyor 35 gün oldu telefon hala serviste elime geçmedi. apple uzmanı da yetkili uzmanı da çözüm üretemiyor ,yabancı yada bana acil çözüm verebilecek bir platform var mıdır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Hangi servisi önerirsin reis pupa hariç

• quote:

Hangi servisi önerirsin reis pupa hariç

akasya veya zorlu
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.