Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cumartesi günü başıma gelen 4013 hatasını nasıl çözdüğümü anlatayım,
    telefonda beta sürümü vardı normal 11.0.3'e geçmek istedim iTunes üzerinden güncelleme yapmaya çalıştığımda 4013 hatası verdi ve telefon açılmadı. yaptığım
    1- bilgisayardan itunes kaldır
    2- sistemi 3 gün veya daha öncesine geri yükle (PC)
    3- sistem geri yüklendikten sonra tüm windows güncellemelerini yap
    4- itunes son versiyon kur
    5- telefonu bilgisayara bağla güncelle.
    NOT: TÜM BİLGİLER SİLİNEBİLİR...

burada dursun belki birine lazım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrlesn -- 16 Ekim 2017; 23:32:12 >
  • Merhaba

Amerika'dan Iphone X, AT&T hatlı "full price" modeli aldığımda (simlock-free olan yok) TR'de kullanmak için TR kartımla aktive etmem yeterli mi yoksa AT&T ile temasa mı geçmem gerekir...

Teşekkürler

Saygılar
  • Merhaba

Örnek olarak iphone dan instagram uygulamasını sildim diyelim.Telefonda artık hiç bir dosyası kalmıyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrincha1907

Merhaba

Amerika'dan Iphone X, AT&T hatlı "full price" modeli aldığımda (simlock-free olan yok) TR'de kullanmak için TR kartımla aktive etmem yeterli mi yoksa AT&T ile temasa mı geçmem gerekir...

Teşekkürler

Saygılar

anladığım kadarıyla simlock var simlock olan cihazı att ile bağlantıya geçmeniz gerekir
  • İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM

İpad mini 2 ekranında bu şekilde çizgiler oluştu.Ekranı çevirince yeri sabit kalıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Yazılımsal bir sıkıntı mı yoksa donanımsal mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m@spir -- 17 Ekim 2017; 11:10:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba iphone 6 da oyundayken oyunun sesini kapattigimda telefonun sesi de kapanıyor bir cözümü varmı sadece oyunun sesini nasil kapatabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Merhaba

Örnek olarak iphone dan instagram uygulamasını sildim diyelim.Telefonda artık hiç bir dosyası kalmıyor değil mi?

Evet kalmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: suskunn86

Arkadaşlar merhaba iphone 6 da oyundayken oyunun sesini kapattigimda telefonun sesi de kapanıyor bir cözümü varmı sadece oyunun sesini nasil kapatabilirim.

Oyunun ayarlar menüsünden oyunun sesini kapatabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: m@spir

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM

İpad mini 2 ekranında bu şekilde çizgiler oluştu.Ekranı çevirince yeri sabit kalıyor. Ne yapmamı tavsiye edersiniz? Yazılımsal bir sıkıntı mı yoksa donanımsal mı?

lcd sorunu

• kenbu kullanıcısına yanıt
    Garantiye göndermekten başka yol kalmıyor o zaman. Neyse ki garanti bitimine 2 ay kala ortaya çıktı.

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Tamam sagol

• quote:

Garantiye göndermekten başka yol kalmıyor o zaman. Neyse ki garanti bitimine 2 ay kala ortaya çıktı.

Garanti varken beklemeniz hata geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ser5151

quote:

Garanti varken beklemeniz hata geçmiş olsun

• Merhaba hocam,

Son günlerde ekran dokunmatiğinde problem yaşıyorum.. kendi kendine işlem yapıyor telefon. sürekli çakma usb kullanmıştım uzun zaman acaba ondan mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

Merhaba hocam,

Son günlerde ekran dokunmatiğinde problem yaşıyorum.. kendi kendine işlem yapıyor telefon. sürekli çakma usb kullanmıştım uzun zaman acaba ondan mıdır?

model nedir şarjda ikenmi yapıyor kılıf varsa kılıfı çıkarıp test edin
  • mrlesn kullanıcısına yanıt
    Tşk ederiz

• iphone 6 cihazım yere düştükten sonra kasası yamuldu kamera tarafından da ekranla kasa arası açıldı.Garantide yok sanırım 2 yılı geçti.BUnu kendim yapabilir miyim küçük tornavidalardan alsam? Tamirci de yaptırsam ne kadara malolur acaba?
  • madturk.35 kullanıcısına yanıt
    Al yap çok basit yaparsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

icloud her türlü giriyor. Sadece telefondan giriş yapılamıyor. Çok ilginç bir durum uygulamaları kullanamıyoruz. icloud hesabını değiştiremiyoruz...

Çözdnüzmü acaba

• Selam, iPhone 6 sahibiyim. Dün ekranı çatlattım boydan boya. Ekran alıp takmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir satıcı vs. var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.