Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rick Sanchez

şarj kabloları garanti kapsamında mı ? eziklik kopma hiç bir şey yok ama çalışmıyor

Garantide olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bataryamda sorun olduğunu düşünüyorum. Su gibi bitiyor. Cihazım 6s. Daha 1 sene garantisi var. Sizce sorun var mı ? Garantiye versem mi ?

• cobalt_evan kullanıcısına yanıt
    kesinlikle süre çok az ben fix 6 saat alıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rick Sanchez kullanıcısına yanıt
    Apple destek ile görüşsem mi ? Sorun olup olöadığını bağlanarak anlayabilirler mi ?Garantinin bitmesine 1 sene var. Hemen vereyim mi servise yoksa son aylarda mı versem ?

• Arkadaşlar 32 gb iphone 7 kullanıyorum geçen yıl kasım ayında aldım.

Telefonu şarja taktığım zaman %80 de dolu uyarısı veriyor. Eğer çıkarıp tekrar takarsam %100 e kadar devam ediyor.

Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Böyle bir sorunda Apple cihaz değişimi yapar mı yoksa sorun olarak görmüyorlar mı bilen cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Apple destek ile görüşsem mi ? Sorun olup olöadığını bağlanarak anlayabilirler mi ?Garantinin bitmesine 1 sene var. Hemen vereyim mi servise yoksa son aylarda mı versem ?

zaman geçirmeden yetkili servisle bağlantıya geçiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar 32 gb iphone 7 kullanıyorum geçen yıl kasım ayında aldım.

Telefonu şarja taktığım zaman %80 de dolu uyarısı veriyor. Eğer çıkarıp tekrar takarsam %100 e kadar devam ediyor.

Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Böyle bir sorunda Apple cihaz değişimi yapar mı yoksa sorun olarak görmüyorlar mı bilen cevaplarsa sevinirim. Teşekkürler

Cihazı servise gönder

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: splend

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar

2 ay önce yurtdışından 7 plus geldi iyi kullanıyordum bir sabah servis yok demeye başladı pasaport kaydını yaptık bir ara geldi tekrar gitti

Turk telekom
    Apple
    BTK yı aradım kaydı olduğu söylendi
    E Devlet de kayıtlı diyor

Telefon 1 haftadır servis yok diyor problem ne olabilir mesela Turkcell hat taktım o hattı tanıdı ama ondada servis yok dedi

https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama burdan cihazı kontrol edin

Dostum orası e devlet olmuyormu zaten ordada kayıtlı yazıyor :)

Sana kontrol et demesindeki sebep tek kayıt olabilir yada unlocka düşmüştür makina

Nasıl yani telefon unlocked pek anlamadım şimdi?

Unlock kontrol et Google yaz yurt dışından getirilen bazı cihazlar unloc olabiliyor

pm atıldı

Teşekkür ederim

yardımlaşmmaya devam

tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar 32 gb iphone 7 kullanıyorum geçen yıl kasım ayında aldım.

yapmaları gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Merhaba bataryamda sorun olduğunu düşünüyorum. Su gibi bitiyor. Cihazım 6s. Daha 1 sene garantisi var. Sizce sorun var mı ? Garantiye versem mi ?

Sonuç ne oldu acaba

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Yazlıkta olduğum için teknik servise daha vermedim. Dün apple destek ile görüştüm. Telefonuma uzaktan bağlandı. Pilimin durumunu kontrol etti. %86 imiş sağlık değeri. 1 senede %14 kayıp olmuş. 314 kere şarj yapmışım. Pilinizin değeri iyi dedi ama ben çok inanmadım. İos 11 e güncelleyin bir de öyle deneyin dedi. Daha deniyorum telefonu. İzmire dönünce duruma göre servise vericem. Sizin de sorun var mı ?

• Arkadaşlar ben bir şeye dikkat ettim.5 aylık iphone 6s im var.Ben telefonla oynarken mesela %51 şarjı varken normalde 3 4 dk da %1 şarj inerken bazen bu 5 dakikaya kadar uzayabiliyor daha sonra 50 ye düşüyor ve 50 den 49 a düşme süre 1 dk olabiliyor sonra tekrar 49 da şarjın düşmesi yavaşlıyor.Restore ettim durum aynı.Bu bir sorun mudur?

Sürümüm 10.3.3 belki daha öncedende böyleydi ben farkına varmadım.

• Arkadaşlar bildiğim kadarıyla 6s ten sonraki modellerde touch id artık sadece dokunmatik oldu. Bende açık uygulamaları kapatırken 2 kere orta tuşa basmakta zorlanıyorum bunun için bir ayar var mı?
  • ayarlar içinde genel bölümünü seçin genel bölümünün içersinde ana ekran düğmsi bölümünü tıklayın orda şiddet ayarı var ordan ayarlıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baran.471

Arkadaşlar ben bir şeye dikkat ettim.5 aylık iphone 6s im var.Ben telefonla oynarken mesela %51 şarjı varken normalde 3 4 dk da %1 şarj inerken bazen bu 5 dakikaya kadar uzayabiliyor daha sonra 50 ye düşüyor ve 50 den 49 a düşme süre 1 dk olabiliyor sonra tekrar 49 da şarjın düşmesi yavaşlıyor.Restore ettim durum aynı.Bu bir sorun mudur?

Sürümüm 10.3.3 belki daha öncedende böyleydi ben farkına varmadım.

pil süreniz nedir şarj yaptıktan sonra birdahaki şarj süresi nedir birde arka uygulamalrı kapatıyormusunuz burda önemli olan şarj süreniz
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Pil sürem 5 saatin altına inmiyor hocam orda bir sorun yokta bazen boyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Baran.471

Pil sürem 5 saatin altına inmiyor hocam orda bir sorun yokta bazen boyle oluyor

6s lerde pille alakalı bazı sorunlar vardı garanti kapsamında olduğu için bir araştırın bazı serilerde sıkıntı vardı değiştiriyorlardı ama kullanımla alaklı bir sıkıntı yok diyorsanız tamam göstergedeki oynaklığıı soruyorsanız uygulamalrı kullanma anında değişiklik gösterebilir
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim.

• ben tşk ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser5151

Vida duruyor da uzun olan ama altındaki sarı olan düşmüş nerden bulabilirim

Bana Lazım olmuştu ücretsiz vermişti Kenbu

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.