Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bugün iphone 6 ön ekranını kırıldığı için değiştirdim ve biraz renkler solmuş bunu nasıl düzeltebiliriz. Ekran yan sanayi.
  • berkansila B kullanıcısına yanıt
    Normal yansanayi ekranlarda bazı Farklılıklar olabılır ama en azından yapma ekran degıl kırık ekranlardan yapılma ekranlardan orj dıye takılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi geceler arkadaşlar, iPhone 7 telefon var. İnstagram, whatsapta kaydettiği sesleri ben de karşı tarafta duyamıyoruz. Cızırtı sesi geliyor. Kamerada, Siri'de böyle sıkıntı yok uygulamalarda sıkıntı var nasıl düzeltebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: iptal55

İyi geceler arkadaşlar, iPhone 7 telefon var. İnstagram, whatsapta kaydettiği sesleri ben de karşı tarafta duyamıyoruz. Cızırtı sesi geliyor. Kamerada, Siri'de böyle sıkıntı yok uygulamalarda sıkıntı var nasıl düzeltebiliriz?

kılıf varsa kılıfı çıkarın test edin birde garantili cihaz olduğu için çok oynamızı önermem yetkılı servisten randevu alım gidin normal temizliklerini yapın bir deneyin tşkler
  • Arkadaşlar merhaba. 6s+ 64 gb kullanıyorum. Geçenlerde hafızam aşırı derecede doldu ve iphone en büyük boyutlu videoyu (müdürün dgünü vüdeosuydu silmiş :)). Hafıza azalınca bu tarz uyarı veriyordu ama dikkat etmemiştim. Kurtarabilir miyim o videoyu? Bu silinmelere karşı tek çara hafızayı sınıra kadar doldurmamak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

Orijinalden alıntı: iptal55

İyi geceler arkadaşlar, iPhone 7 telefon var. İnstagram, whatsapta kaydettiği sesleri ben de karşı tarafta duyamıyoruz. Cızırtı sesi geliyor. Kamerada, Siri'de böyle sıkıntı yok uygulamalarda sıkıntı var nasıl düzeltebiliriz?

kılıf varsa kılıfı çıkarın test edin birde garantili cihaz olduğu için çok oynamızı önermem yetkılı servisten randevu alım gidin normal temizliklerini yapın bir deneyin tşkler

tskler

• merhabalar, 2. el iphone 5 aldım ilk sahibinden kendisi icloud hesabını unutmuş cihaz kilitli, alırken kendime çok güveniyordum yaparım ederim diye fakat apple'ın güvenlik konusuna yaklaşımı beklediğimden daha ciddiymiş internetteki yöntemleri deniyorum, dns ile aşma benim bir işime yaramıyor, diğer aşma yolunda da ssh.jar uygulamasını çalıştırdığımda hata alıyorum, buna bir çözüm bulamadım, yardım edebilecek var mı? ios sürümü 9.x.x tam olarak bilmiyorum şimdiden teşekkür ederim
  • Arkadaşlar iphone 4s model telefonda mobil veri açık ama internet yok. Turkcell hatta sıkıntısızken türk telekomu takınca veri yok. Apn ayarları falan sıkıntısız ama bilmediğim bir ayarmı var acaba. Yardım edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Arkadaşlar iphone 4s model telefonda mobil veri açık ama internet yok. Turkcell hatta sıkıntısızken türk telekomu takınca veri yok. Apn ayarları falan sıkıntısız ama bilmediğim bir ayarmı var acaba. Yardım edin lütfen.

Ağ ayarlarını sifirlayin içinde kullanmak istediğiniz kart var iken

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

quote:

Arkadaşlar iphone 4s model telefonda mobil veri açık ama internet yok. Turkcell hatta sıkıntısızken türk telekomu takınca veri yok. Apn ayarları falan sıkıntısız ama bilmediğim bir ayarmı var acaba. Yardım edin lütfen.

Şimdi 3g yazısı geldi bu sefer de safari de hücresel veri ağına kayıtlı değilsiniz diyor.

• Fotoğraflarınızı bilgisayara aktarmak için hangi uygulamaları kullanıyorsunuz? Win 10'da telefonu bağlayınca geç görme ve aktarım sırasında bağlantı kopması yaşıyorum orijinal kabloyla. Bir de telefonda oluşturduğum albümleri aynı şekilde bilgisayarıma nasıl alabilirim? imazing bu işi görüyor gibi ama alternatifleri de merak ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: servettv

quote:

Şimdi 3g yazısı geldi bu sefer de safari de hücresel veri ağına kayıtlı değilsiniz diyor.

Müşteri hizmetleri ile gorusun hattın ayarları yollasinlar

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Hat ayarlarını yaptım 5555 e mesajda attım ayar diye profil yükleme geldi yükledim hiçbirşey değişmedi. 3g yazısı çıkıyor ama hücresel veri ağına bağlanamadı hatası veriyor.

• cihazın 1800 mhz arızalı olabılır başka bir türk tlk hattı ile deneyin
  • Merhaba arkadaşlar, Apple ID iki faktörlü doğrulama kodu gelmiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Telefonu DFU modunda sıfırlayıp yeni iphone olarak ayarlamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

Merhaba arkadaşlar, Apple ID iki faktörlü doğrulama kodu gelmiyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Telefonu DFU modunda sıfırlayıp yeni iphone olarak ayarlamıştım.

Kullanılan hattı yakın mail adresleri kontrol edin birde normal bilgsyr icloud .com girip bakın şimdilik aklıma gelen bunlar birde müşteri hizmet ile bağlantıya geçin

• bir şey soracak tım benim iPhone 5s im var ama cihaz en ufak bir kılcal çizik yok ama ekranı sağdan esniyor ve ses çıkarıyor bide ekranda sadece beyaz renk te ekranın küşeleri ve yanları sarımsı oluyor başka renklerde olmuyor garantisi 16 ay daha var cihaz ne bikere düştü nede kot cebine koydum üstünde ufak kılcal çizik bile Yok bu sorunlar sıfır aldığım günden beri var garantiye yolasam telefonu tamir ederlermi yada ücret talep edermi abi teli sıfırından ayıramasın o kadar temiz cihaz ın kasası yamuk değil yardım ederseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: zekai48

bir şey soracak tım benim iPhone 5s im var ama cihaz en ufak bir kılcal çizik yok ama ekranı sağdan esniyor ve ses çıkarıyor bide ekranda sadece beyaz renk te ekranın küşeleri ve yanları sarımsı oluyor başka renklerde olmuyor garantisi 16 ay daha var cihaz ne bikere düştü nede kot cebine koydum üstünde ufak kılcal çizik bile Yok bu sorunlar sıfır aldığım günden beri var garantiye yolasam telefonu tamir ederlermi yada ücret talep edermi abi teli sıfırından ayıramasın o kadar temiz cihaz ın kasası yamuk değil yardım ederseniz sevinirim

Ücretsiz işlem olacaktir

• servettv S kullanıcısına yanıt
    Cihaz değişimi olurmu garantiye ne yazmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: zekai48

Cihaz değişimi olurmu garantiye ne yazmalıyım

Gerçeği tabiki

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.