Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: servettv

quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

Arkadaşlar iphone 6 telefonumu bugün şarjı %1 iken ve açıkken şarja taktım. Yarım saat sonra telefonu kapanmış olarak buldum ve bir daha hiç açamadım. Ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. Sorun ne olabilir lütfen yardım. Ayrıca telefondaki verilerin kaybolmaması benim için çok önemli yedekleme yapmadım :(

Acma kapama tusu ile orta hom tusuna ayni anda bas 15 saniye ikisine basili tut bekle sonra sarj

ek olarak pili çıkarıp soketten çıkarılıp tekrar takılması da gerekebilir bunuda hatırlat tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 17 Temmuz 2017; 9:42:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

Arkadaşlar iphone 6 telefonumu bugün şarjı %1 iken ve açıkken şarja taktım. Yarım saat sonra telefonu kapanmış olarak buldum ve bir daha hiç açamadım. Ekrana hiçbir görüntü gelmiyor. Sorun ne olabilir lütfen yardım. Ayrıca telefondaki verilerin kaybolmaması benim için çok önemli yedekleme yapmadım :(

Acma kapama tusu ile orta hom tusuna ayni anda bas 15 saniye ikisine basili tut bekle sonra sarj

ek olarak pili çıkarıp soketten çıkarılıp tekrar takılması da gerekebilir bunuda hatırlat tşk

Haklisin ustam hatirlatman icin tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha once yazildi mi bilmiyorum. Sık kullanılan emojileri sıfırlamak istiyorum. Genel - ayarlar- sıfırla- klavye sözlüğünü sıfırla işe yaramadı. Var mı acaba bu işin bi çözümü?

• quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

Daha once yazildi mi bilmiyorum. Sık kullanılan emojileri sıfırlamak istiyorum. Genel - ayarlar- sıfırla- klavye sözlüğünü sıfırla işe yaramadı. Var mı acaba bu işin bi çözümü?

: Ayarlar > Genel > Sıfırla > Klavye Sözlüğünü Sıfırla deyip varsa parolanızı girmek. Bu olay klavye sözlüğüne kaydettiğiniz harici kelimeleri de silecektir
  • quote:

quote:

Daha once yazildi mi bilmiyorum. Sık kullanılan emojileri sıfırlamak istiyorum. Genel - ayarlar- sıfırla- klavye sözlüğünü sıfırla işe yaramadı. Var mı acaba bu işin bi çözümü?

: Ayarlar > Genel > Sıfırla > Klavye Sözlüğünü Sıfırla deyip varsa parolanızı girmek. Bu olay klavye sözlüğüne kaydettiğiniz harici kelimeleri de silecektir

işte yazdım ya, öyle yaptım sık kullanılan emojiler hala duruyor. kelimeler silindi ama emojiler aynen duruyor
  • fabrika ayarloarına döndürmeyi düşünün sürüm bilgisi nedir
    Önce cihazınızda "Ayarlar -> Genel -> Klavye -> Uluslararası Klavyeler" menüsünü açın. Ekranda "Emoji" de dahil olmak üzere daha evvel aktif hale getirdiğiniz tüm klavyeleri göreceksiniz.

Ardından yine aynı ekranda sağ üst köşedeki "Düzenle" seçeneğine tıklayın ve listeden Emoji'yi silin. Sildikten sonra tekrar sağ üst köşedeki "Bitti" seçeneğine tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
    bunu yaptım da tekrar eklenebiliyor. Hiç eklenmesin, telefondan tamamen kaldırmak istiyorum. diyorsanız
    restore etmeniz gerekebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 18 Temmuz 2017; 12:18:21 >
  • quote:

fabrika ayarloarına döndürmeyi düşünün sürüm bilgisi nedir
    Önce cihazınızda "Ayarlar -> Genel -> Klavye -> Uluslararası Klavyeler" menüsünü açın. Ekranda "Emoji" de dahil olmak üzere daha evvel aktif hale getirdiğiniz tüm klavyeleri göreceksiniz.

Ardından yine aynı ekranda sağ üst köşedeki "Düzenle" seçeneğine tıklayın ve listeden Emoji'yi silin. Sildikten sonra tekrar sağ üst köşedeki "Bitti" seçeneğine tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.
    bunu yaptım da tekrar eklenebiliyor. Hiç eklenmesin, telefondan tamamen kaldırmak istiyorum. diyorsanız

en son sürüm yüklü.

ayarlar - genel - klavye ye girince uluslararası klavyeler diye bi kısım yok bende.

şöyle bi durum var. ben restore yapsam bile orda yine sık kullanılanlar diye eski emojiler çıkıyor.

acaba icloud ile mi alakalı?

• quote:

quote:

en son sürüm yüklü.

ayarlar - genel - klavye ye girince uluslararası klavyeler diye bi kısım yok bende.

şöyle bi durum var. ben restore yapsam bile orda yine sık kullanılanlar diye eski emojiler çıkıyor.

ıcloudu kurmadan denyin whatsapı kaldrıp deneyin çözüldiğü zaman bilgi paylaşaımı yaparsanız sevinirim

• quote:

quote:

quote:

en son sürüm yüklü.

ıcloudu kurmadan denyin whatsapı kaldrıp deneyin çözüldiğü zaman bilgi paylaşaımı yaparsanız sevinirim

Ama bi tek whatsapp ta gozukmuyor. App store da bile gozukuyor. Neyse sanirim bunlar boyle temelli kalacak gibi

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM

• Daha önceden iphonenu mu bilgisayara tanıttım ve fotoğrafların hepsini bilgisayarıma aktardım ama iş tek tek fotoğraf atmaya gelince bilgisayara atamıyorum ne yapmam gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Daha önceden iphonenu mu bilgisayara tanıttım ve fotoğrafların hepsini bilgisayarıma aktardım ama iş tek tek fotoğraf atmaya gelince bilgisayara atamıyorum ne yapmam gerekiyor.

Arkadaslar bir inceliyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Daha önceden iphonenu mu bilgisayara tanıttım ve fotoğrafların hepsini bilgisayarıma aktardım ama iş tek tek fotoğraf atmaya gelince bilgisayara atamıyorum ne yapmam gerekiyor.

ıcloud üzerinden almayı deneyin ıcloud .com
  • Sevgili arkadaşlar,bugün almış olduğum iphone 6s'nin hangi kulaklığı takarsam takayım sol taraftan ses gelmemektedir.Bunun hakkında benim ne yapmam gerektiğini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Sifir ise degisimi sebebi emin oldugunuz kullakli denediyseniz servis yetkili

• quote:

Sifir ise degisimi sebebi emin oldugunuz kullakli denediyseniz servis yetkili

• Mujo5 kullanıcısına yanıt
    Ayarlari sifirlayinca da ayni ise baska kulaklik ile deneyin. Oda olmazsa donanimsal ariza olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mujo5

Sevgili arkadaşlar,bugün almış olduğum iphone 6s'nin hangi kulaklığı takarsam takayım sol taraftan ses gelmemektedir.Bunun hakkında benim ne yapmam gerektiğini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Garantili cihaz ise sorun yok kulaliktan eminsen oky cihazdaki ayarlarini iyi incele sag Sol ayarlarini yada enguzeli Yeni almissin zaten bas formati emin ol duzelmez ise Yetkili servisten yenisini alirsin

• Otomatik parlaklık açık ama bazen telefonu elime aldığımda (kaldırınca uyan özelliği açık) parlaklık son ayarda oluyor saçma bir şekilde.Otomatik parlaklığı açıp kapatınca ortama göre ayarlıyor,normal parlaklığa dönüyor.Sorun ne olabilir,sıklıkla oluyor bu.Hard reboot mu atayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Villentretenmerth

Otomatik parlaklık açık ama bazen telefonu elime aldığımda (kaldırınca uyan özelliği açık) parlaklık son ayarda oluyor saçma bir şekilde.Otomatik parlaklığı açıp kapatınca ortama göre ayarlıyor,normal parlaklığa dönüyor.Sorun ne olabilir,sıklıkla oluyor bu.Hard reboot mu atayım?

Deneyin musait olunca sonucu atarsiniz

• Teşekkür ederim önerileriniz için,ürün bana bozuk geldiğini kanaat getirip aldığım yere iade etmeye karar verdim.Sanırım problem donanımsal o yüzden böyle oldu.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.