Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frux

Çok yaralı konu olmuş @kenbu usta.. Teşekkürler..

çok tşk ederim arkadaşlarla bilgi alış verişi yapıyoruz fırsat buldukça katılırsan sevinirim
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Yanlışlıkla yararlı yazacağıma yaralı yazmışım.. Düzelttim..
    Benim bilgim çok az, ancak merak edip mesajları okuyorum.. Kolay gelsin usta..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şimdi iphone 7 ekran değişim videolarını izlerken panel sökülme esnasında küçücük incecik bir materyalin esneyerek koptuğunu gördüm araştırdığımda bunun ekran ile kasa arasında bulunan ve hidrofobik yani su geçişini önlemede görevli esnek bir materyal olduğunu duydum. ve bu parçanın yeni panel takılmadan önce yenilenmesi ve ardından yeni panelin oturtulması gerektiği aksi taktirde suya dayanıklılık özelliğinin kaybolacağı şeklinde yorumlar gördüm bu noktada belki bilgi kirliliği olabilir ama nette ön panel değişimi sonrası suya dayanıklılığın kaybolacağına dair yazılar okudum ve özellikle yabancı forumlarda pek çok kişi bunu sormuş yani ön panel değişirken bu parça da yenileniyor mu diye... akasya yada zorlu Apple'da yapılan kırık ekran değişimlerinde bu parça yenileniyor mudur su geçirmezlik tekrar kazanıyor mudur konuda bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi

teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosbağa 06 -- 17 Haziran 2017; 20:6:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alprazolam

Arkadaşlar şimdi iphone 7 ekran değişim videolarını izlerken panel sökülme esnasında küçücük incecik bir materyalin esneyerek koptuğunu gördüm araştırdığımda bunun ekran ile kasa arasında bulunan ve hidrofobik yani su geçişini önlemede görevli esnek bir materyal olduğunu duydum. ve bu parçanın yeni panel takılmadan önce yenilenmesi ve ardından yeni panelin oturtulması gerektiği aksi taktirde suya dayanıklılık özelliğinin kaybolacağı şeklinde yorumlar gördüm bu noktada belki bilgi kirliliği olabilir ama nette ön panel değişimi sonrası suya dayanıklılığın kaybolacağına dair yazılar okudum ve özellikle yabancı forumlarda pek çok kişi bunu sormuş yani ön panel değişirken bu parça da yenileniyor mu diye... akasya yada zorlu Apple'da yapılan kırık ekran değişimlerinde bu parça yenileniyor mudur su geçirmezlik tekrar kazanıyor mudur konuda bilgisi tecrübesi olan paylaşabilir mi

teşekkürler...

Silikon

• arkadaşlar ben kendi orjinal kulaklığı takıyorum telefona ses gelmiyor başka bir telefona takınca o kulaklıktan ses geliyor sizce noulmuş olabilir ?😕

• arkadaşlar telefonun kulaklık girişi bozuldu galiba ya sizce ne olmuş olabilir ses gelmiyor 😣 garantiye versem alırlarmı lütfen söyleyin 😖

• İphone 7 almayı düşünüyorum yurtdışından.Apple global garanti konusunda geri adım attı mı ?
    Bazı modellerde hala garanti var deniyor doğru mu ?
  • kenbu üstad iyi geceler

5s in bataryasını çıkarırken kaba kuvvetle bir yerini kopardım foto ekliyorum.

nedir ne değildir masrafı nedir bildiğim yok.

ilgilenebilir misiniz acaba.

bir kere mavi ekran verdi ama bir sıkıntı yok gibi

ekranı tam oturtamam da ayrı bir problem batarya tam oturmadı daha doğrusu :S
  • sanıyorum wifi anteniymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: trafalgarrlaw

arkadaşlar telefonun kulaklık girişi bozuldu galiba ya sizce ne olmuş olabilir ses gelmiyor 😣 garantiye versem alırlarmı lütfen söyleyin 😖

Icini temizle pamukcuk doludur

• ser5151 S kullanıcısına yanıt
    saol işe yaradı

• quote:

saol işe yaradı

Ben tsk ederim bende kenbu ustadan ogrenmistim

• quote:

saol işe yaradı

Boyle sorunla karsilasan olurda sende ayni yontemi onerirsin gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ser5151

quote:

arkadaşlar telefonun kulaklık girişi bozuldu galiba ya sizce ne olmuş olabilir ses gelmiyor 😣 garantiye versem alırlarmı lütfen söyleyin 😖

Icini temizle pamukcuk doludur

• Son 2 gündür youtubedan bideo izleyemiyorum

• [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 14:58:44 >
  • Ya arkadaşlar icloud yedeklemeyi açtım bir sürü uygulama verilerini de yedekliyor. Bunları tek tek devre dışı bırakmaktan başka bir çözüm var mı? Sadece kişiler ve fotoğraflar yedeklensin istiyorum.

• İphone 4 kullanıcısıyım vpn programı lazm iş yerim youtube engelledi ios.7 uyumlu bir türlü bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ksprsky

İphone 6s 16 gb Ekran sarı pil sorunu var garanti 23 ay var cihaz değişim oluyor mu ?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Yanlışlıkla yararlı yazacağıma yaralı yazmışım.. Düzelttim..
    Benim bilgim çok az, ancak merak edip mesajları okuyorum.. Kolay gelsin usta..

Bilgi öğreniliyor ustam ama sizingibi kaliteli Arkadaşlarımın bu forumda olması beni mutlu ediyor bu forumda olan bütün Arkadaşlarım hem kaliteli hem adaletli hemde bilgi paylaşıldıkça güzel olduğuna inanan kişilerden oluşuyor ve bundan ötürü Tüm donanım haber ailesine Teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.