Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

İphone 6 wifi çok çekiyor gps çok yanıltıcı şimdiden tsk ederim

Anten soketlerinde kronik sıkıntı var. Ufak bir düşmede bu tür sıkıntılara sebebiyet veriyor. Wifi ve gps aynı anten üzerinde. Anten değişmesi durumunda düzeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Hocam merhaba. İphone 5s swap (sıfır olarak değiştirilmiş) telefonum birden hızla (hızla derken 5, 6 saat içinde kendiliğinden yani neredeyse hiç kullanılmadan % 100 şarjını tüketti) mevcut şarjını tüketti ve hiç bir şarj aygıtını görmemeye başladı. Sorun nedir, düzelme garantisi ve maliyeti nedir? Acil ilgilenirsen çok sevinirim. Özelden mesajlaşabilirsek daha iyi olur.

Not: Garantisi var galiba ama telefonu uzun süredir yedeklemedim. İçinde önemli notlarım var, serviste silmelerinden endişeliyim. Ayrıca telefona acil ihtiyacım var bu nedenle servisten daha seri iş görebilecek bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.

Dolu pille açar U2 entegresi bilgileri al sonra U2 çok sık bir arızadir pil bosalinca şarj yapmaz kenbu alintihttp://www.kadikoyiphone.com tskler bilgi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 5 Haziran 2017; 22:19:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ican82

quote:

Anten soketlerinde kronik sıkıntı var. Ufak bir düşmede bu tür sıkıntılara sebebiyet veriyor. Wifi ve gps aynı anten üzerinde. Anten değişmesi durumunda düzeliyor.

Yok arkadaşım onu zaten değiştirdik ondan değil 2 3 tane denedi orjinal başka cihazda sokuldu bu anten artık çocuklar bile biliyor ama o değil entegre işi servisiim zaten bu aradahttp://www.kadikoyiphone.com tskler bilgi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 5 Haziran 2017; 22:20:11 >
  • quote:

quote:

quote:

Yok arkadaşım onu zaten değiştirdik ondan değil 2 3 tane denedi orjinal başka cihazda sokuldu bu anten artık çocuklar bile biliyor ama o değil entegre işi servisiim zaten

Bende servisim bu güne kaç tane değiştirdim hepsinde sorun çözüldü. Soketlerin takıldığı yerleri sıcak hava ile ısıtıp lehimlerini tazele.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok arkadaşım onu zaten değiştirdik ondan değil 2 3 tane denedi orjinal başka cihazda sokuldu bu anten artık çocuklar bile biliyor ama o değil entegre işi servisiim zaten

Bende servisim bu güne kaç tane değiştirdim hepsinde sorun çözüldü. Soketlerin takıldığı yerleri sıcak hava ile ısıtıp lehimlerini tazele.

Değil arkadaşım kısa devre diyotta usta sema atacak

• Watsaptan sema bekliyorum kenbu ustadanhttp://www.kadikoyiphone.com bilgi icin tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 5 Haziran 2017; 22:21:1 >
  • quote:

Watsaptan sema bekliyorum kenbu ustadan

Kolay gelsin ustam.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

quote:

Orijinalden alıntı: servettv

5s ile 5se ekranları birbirine olurmu

evet orjınal panel uyar

tsk kenbu ustahttp://www.kadikoyiphone.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 5 Haziran 2017; 22:21:23 >
  • Hocam selamlar. Bende 6 plus var; pil yüzdesi 10 civarıyken bazen birden kapanıyor, şarja taktığımda %7den falan başlıyor şarj olmaya. Bazen de %1 görünüyor epey kullanıp şarja takıyorum yine örneğin %5 şarj oluyor diyor. Bu neden olabilir? Ne yapabilirim? 4 ay daha garantisi var.

• İphone 7 rose gold kılıfın açık kalan kamera kısmı daha bir pembe geri kalan yer daha bir altınımsı olmuş ayrıca 7 plus çıtlama sorunu mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: rock_er

Hocam selamlar. Bende 6 plus var; pil yüzdesi 10 civarıyken bazen birden kapanıyor, şarja taktığımda %7den falan başlıyor şarj olmaya. Bazen de %1 görünüyor epey kullanıp şarja takıyorum yine örneğin %5 şarj oluyor diyor. Bu neden olabilir? Ne yapabilirim? 4 ay daha garantisi var.

Bataryan bozulmaya başlamış. Batarya değişimi yaptırtırsan sorun düzelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

İphone 7 rose gold kılıfın açık kalan kamera kısmı daha bir pembe geri kalan yer daha bir altınımsı olmuş ayrıca 7 plus çıtlama sorunu mevcut

Nasıl bir çıtlama var?

• quote:

quote:

Hocam selamlar. Bende 6 plus var; pil yüzdesi 10 civarıyken bazen birden kapanıyor, şarja taktığımda %7den falan başlıyor şarj olmaya. Bazen de %1 görünüyor epey kullanıp şarja takıyorum yine örneğin %5 şarj oluyor diyor. Bu neden olabilir? Ne yapabilirim? 4 ay daha garantisi var.

Arkadaşım konu sahibi ben de değilim ama lütfen bilgi verirken dikkatli olmak gerekir pil değiştir düzelir diyorsun yazılım olabilir çok düşük ihtimal U2 entg olabilir bu tür hatalar ezbere konuşulmaz cihazda garanti var belkim arkadaş gidecek şimdi biyerde pil taktir cak garanti dışı kalacak bu foruma bazı kişiler musteri kapmak için girer birileri formu gerçek manada Yardımlaşma için kullanır Sadece bilgi paylaşımı zaten forum kullanicilari bunları anlıyor

• quote:

Arkadaşım garantin varsa hiç kafana takma bizim gibi servislerde müdahale ettirme garanti dışı kalmasın yada ezbere sana söylenen şeylere çok uygulamaya çalışma söylediğin şey pil arizasi olabilir ama hemen gidip degistirmek mantikli degil simdi garanti ile kim ugrasacak normal bir serviste pil taktiracsksin servise gittiğinde pil takar ücreti bayılırsin hem cihaz garanti disi kalcak yan sanayi pil olacak 1arac şarji kullanıyorsan çok fazla 2 amperi yüksek sarj aleti 3 arka uygulamaların açık kalması 4wifinin dışarıda dolaşırken açık kalması YAPMAN GEREKEN YETKİLİ SERVİSTEN RANDEVU ALIYORSUN YADA SAAT 10 AÇILIYOR AÇILMADAN ORDA OL RANDEVU ALAMADIĞINI SÖYLE ÇOK YOĞUN OLDUĞUNU SÖYLE OZAMAN BİRAZ BEKLETİP GELMEYENLERİN YERLERİNE ALIYORLAR KULLANICILARDAN MÜŞTERİLERİNDEN ALDİGİM BILGILER

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

İphone 7 rose gold kılıfın açık kalan kamera kısmı daha bir pembe geri kalan yer daha bir altınımsı olmuş ayrıca 7 plus çıtlama sorunu mevcut

Cihazının da garanti var Çevrenizde normal satış yapan biryere gidip kıyaslayın eğer normal birsey değilse yetkili servisten randevu alıp sorununuzu giderebilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşım konu sahibi ben de değilim ama lütfen bilgi verirken dikkatli olmak gerekir pil değiştir düzelir diyorsun yazılım olabilir çok düşük ihtimal U2 entg olabilir bu tür hatalar ezbere konuşulmaz cihazda garanti var belkim arkadaş gidecek şimdi biyerde pil taktir cak garanti dışı kalacak bu foruma bazı kişiler musteri kapmak için girer birileri formu gerçek manada Yardımlaşma için kullanır Sadece bilgi paylaşımı zaten forum kullanicilari bunları anlıyor

Bunun pilden kaynaklı bir sorun olduğunu en az benim kadar sende biliyorsun ama sırf muahalefet yapmak kendini şirin göstermek için kem küm yapıyorsun. Adamın garantisi varsa zaten götürür servisine. Garantisi olan telefonu ben bataryasında problem var dediğimde gidip değiştirtmez değil mi? Bunu kim yapar. Müşteri kapmak amacında olsa kullanıcı adım senin gibi firma ismim olurdu. Ben sadece problemin neden kaynaklandığını yazdım. Sen gıdısını da gıdısını konuyu nerelere taşıdın. Getir bana yapayım da demedim. Bataryan bozuk ne yaparsan yap dedim. Garantisi varsa servisine götürür yoksa gider dışarda yada apple değiltirtir. Bunu buraya yazmayı akıl eden bunun hesabını da yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ican82 -- 28 Şubat 2017; 8:33:17 >
  • ican82 İ kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım konuyu. Ne hale getirdin ya bana bile akıl veriyorsun yok isit falan yok pil yok şu tlf pildenmi ibaret restoran sonra düzelen bir çok konu var burdaki forum kullanicilari normal forum kullanıcılara benzemez herneyse konu sahibine çok ayıp oluyor

• quote:

sorun pil gibi gözüküyor ama garantiniz olduğu için yetkılı servısı ıle bağlantıya geçınız
  • quote:

sorununuzu bıraz daha açarsanız foruma faydalı olacak resım ıle destekleme sansınız var ise ıyı olur cıtlama sesınıde açarsanız okuyan arkadaşlarımıza yardımcı olacaksınız anlayısınız için tşk ederim
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Ooo kenbu reis eskilerden bu adamın kıymetini bilin

Hocam bende 4 yıllık 5s bataryası öldü heralde hemen bitiyor %10-15 gibi kapandığı oluyor ama benim asıl sorum telefonun kilidini açacam ne home tuşu ne açma kapama tuşu ne ses kısma ve kapatma tuşu tuşu aşağı indirince titremiyor bile 5-10 sn sonra kafası yerine geliyor açılıyor açılınca ss aldığı da oluyor var mıdır çözümü?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.