Şimdi Ara

iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
4
Favori
130.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

hic ugrasma . benim 500 gb lik hdd silinmisti 20'den fazla program denedim hicbiri dosyalari geri getirmedi.

hepsi yalan.

Biraz zaman geçmiş ama, o kadar karamsar olmayın. Ben bugüne kadar GetDataBack programı ile hiç uğraşmadan çok veri kurtardım.

neyi yalan ben 6 ay önce silinmiş dosyaları nasıl getırdım beceremedım demiyorsunuzda
  • ramooo19 R kullanıcısına yanıt
    yalan söylyorsun ispatla...
  • ios sisteminde sil komutu verildiğinde aslında gerçekte dosya silinmiyor. ileride silinmek üzere işaretleniyor. dosya silindikten sonra eğer hafızaya yeni dosyalar eklenmezse çünkü yeni dosyalar bu silinmek üzere işaretli dosyalar üzerine sırasıyla yazılır, siz o dosyalara veri kurtarma programlarıyla erişene kadar orada duruyor. Tabi bu işlemler için jailbreak gerektiğini hatırlatırım. Ve bu işlemi daha önce yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimaruf

bende yeni yesim kotydum eskiler gitti neden napcaz

ifunbox u yükleyin.Programı açın. "İfunBox Classic" sekmesini tıklatın.Listeden "File Search Results" u tıklayın. Alttaki kısma "jpg" yazın tüm jpgler ve bir nevi depolanan resimler çıkacak. Arama yaptıktan sonra çıkan ekrandaki tüm dosyaları pc de bi klasöre çıkarın. Tanınmayan dosyaların uzantısını jpg yapın. Ben bi kısmını böle kurtardım. İnşallah işinize yarar.
  • Arkadaşlar benimde sorum bunun tam tersi olacaktı.Resim ekledim görünüyor mu bilmiyorum ama ben yinede sözel olarak anlatıyım:
    Eski videolarımı ve İnstagram adında bir dosyadaki fotoğrafları telefondan silemiyorum.Bilgisayardan telefon fotolarına ve videolarına girdiğimde de görünmüyorlar ki pc den sileyim.Bunun sebebi geçmiş zamanlarda pc ye eşlemiş olduğum fotolar ve videolar oldgunu düşünüyorum ama çözüm yolu bulamadım yardım eder misinz?ne Yapmalıyım???
     iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı) RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ AŞAĞIDA SAĞ KÖŞEDE ''SİL'' İFADESİ YOK.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moon5ce -- 13 Şubat 2014; 23:12:15 >

• arkadaşlar benim de yaklaşık aynı sorunum var. babamla iphone 5 kullanıyoruz. telefonu tamire verilecek diye notlarını, kişilerini telefona aktar dedi. ben bilirmişim. ben de yanlış bir şey yaptım ve hepsi silindi. 1000e yakın kişi ve çok önemli notlar varmış. silinmeden önce yedeklemiştim. sonra bilgisayardan çektim kablosunu ve silindiğini farkettik. tekrar takıp yedeklemeyi geri yükledim ama salak itunesta otomatik yedekleme açıkmış. eşzamanlanınca direk yedeklenmiş. yani silinmiş hali geri yedeklenmiş. onu geri yükledim yani elde var sıfır yine. icloud da yüklenmemiş babamda. açıkçası yandım. benim olsa silinsin de adamın işi için önemli şeyler var. o notları geri yüklemem lazım. bir yardım edin yaa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon5ce

Arkadaşlar benimde sorum bunun tam tersi olacaktı.Resim ekledim görünüyor mu bilmiyorum ama ben yinede sözel olarak anlatıyım:
    Eski videolarımı ve İnstagram adında bir dosyadaki fotoğrafları telefondan silemiyorum.Bilgisayardan telefon fotolarına ve videolarına girdiğimde de görünmüyorlar ki pc den sileyim.Bunun sebebi geçmiş zamanlarda pc ye eşlemiş olduğum fotolar ve videolar oldgunu düşünüyorum ama çözüm yolu bulamadım yardım eder misinz?ne Yapmalıyım???
     iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı) RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ AŞAĞIDA SAĞ KÖŞEDE ''SİL'' İFADESİ YOK.!!

25 pp den yeni album ekleyip album silebiiyorsun ordan deneyebilirsin
    ekledigin album pcde yaratıldı degilmi telefonda olusturmadın

• Üzerine bir barzak soğuk su içmelisin,oruçlu değilsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daedlus -- 6 Temmuz 2014; 16:38:07 >
  • itunesin okuyamadıgı itools ve 25pp ninde okuyamadıgı bi yedekleme dosyam var itunes onun ustune yedekleme yapamıyor ve restore yaptım suan telefon bombos
    bozuk olan yedegin içindeki bi uygulama lazım bana ona ulasabilirmiyiz bi programla
  • ARKADASLAR, bugun benimde basima kotu birsey geldi,, resimlerimi keepsafeye kaydetmisdim,( iphone 5 c) yanlislikla programi silince, hemen geri yukledim ama, 0 resim vardi, onlari kurtarmanin bir yolu falan lutfen yardim edin ((
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyna717

ARKADASLAR, bugun benimde basima kotu birsey geldi,, resimlerimi keepsafeye kaydetmisdim,( iphone 5 c) yanlislikla programi silince, hemen geri yukledim ama, 0 resim vardi, onlari kurtarmanin bir yolu falan lutfen yardim edin ((

Yukarda bazı fotolari kurtarmanin yolunu anlattim. Onu dene

• Dr fone ios data recovery yazin google amcaya
    Sadece forum donanim haber uyelerine key verilecektir...

• anelka39 kullanıcısına yanıt
    Benimde ayni sorun basima geldi ama sana snırım yapılabilcek bi sey

• quote:

Orijinalden alıntı: ramooo19

quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

hic ugrasma . benim 500 gb lik hdd silinmisti 20'den fazla program denedim hicbiri dosyalari geri getirmedi.

hepsi yalan.

Biraz zaman geçmiş ama, o kadar karamsar olmayın. Ben bugüne kadar GetDataBack programı ile hiç uğraşmadan çok veri kurtardım.

neyi yalan ben 6 ay önce silinmiş dosyaları nasıl getırdım beceremedım demiyorsunuzda

Kardesim ustte bir mesajim var bozuk yedekle ilgili

Sanirim sizin kurtardiginiz dosyalar yedek uzerinden bulunuyor pc den

• quote:

Orijinalden alıntı: eorenc

ios sisteminde sil komutu verildiğinde aslında gerçekte dosya silinmiyor. ileride silinmek üzere işaretleniyor. dosya silindikten sonra eğer hafızaya yeni dosyalar eklenmezse çünkü yeni dosyalar bu silinmek üzere işaretli dosyalar üzerine sırasıyla yazılır, siz o dosyalara veri kurtarma programlarıyla erişene kadar orada duruyor. Tabi bu işlemler için jailbreak gerektiğini hatırlatırım. Ve bu işlemi daha önce yaptım.

Restore cektiysek ne olacak peki

Okunamayan yedekte mevcut dosyalarim ama butunluk bozuldugu icin ifunbox gormuyor yedek dosyasini

• quote:

Orijinalden alıntı: wearepussy3222

itunesin okuyamadıgı itools ve 25pp ninde okuyamadıgı bi yedekleme dosyam var itunes onun ustune yedekleme yapamıyor ve restore yaptım suan telefon bombos
    bozuk olan yedegin içindeki bi uygulama lazım bana ona ulasabilirmiyiz bi programla

Ayrica buna bi yorum yapar misiniz

• quote:

quote:

itunesin okuyamadıgı itools ve 25pp ninde okuyamadıgı bi yedekleme dosyam var itunes onun ustune yedekleme yapamıyor ve restore yaptım suan telefon bombos

Ayrica buna bi yorum yapar misiniz

Siz bilgisayarınızda mevcut bir yedek dosyasından bahsediyorsunuz doğru anladıysam. Yedek dosyalarının da içeriğini gösteren programlar var. Bu yöntemle resimlerimi kurtarmıştım. Bu programlardan birini deneyebilirsiniz. Özelden bir link atacağım.Siz bilgisayarınızda mevcut bir yedek dosyasından bahsediyorsunuz doğru anladıysam. Yedek dosyalarının da içeriğini gösteren programlar var. Bu yöntemle resimlerimi kurtarmıştım. Bu programlardan birini deneyebilirsiniz. Özelden bir link atacağım.

• merhabalar ipad kilitlendi ıtunese baglanarak açtık fakat içindeki 1000 adet çocuklarımın resımleri silinmiş.temmuz ayındakıler kalmış daha önce hıc yedeklmede almamıştık bu işi nasıl çözümlerim yardıma ıhtıyacım var şimdiden tesekkurler
  • hort
  • benim ıphone 5S'im kayboldu yeni bi tane aldım o telefonun içindeki fotoğrafları alma şansım var mı bilgisi olan yazsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.