Şimdi Ara

iPhone Silinen Dosyalar Nasıl Geri Getirilir(Yedekleme Yapılmadı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
4
Favori
130.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok önemli sesli notlarımın olduğu iphoneuma servis yok hatası için restore yaptım(jbli olduğu için bu hata aniden çıkabilir dedikleri için ).Fakat restore yaparken gerizekalı ben sesli notlarımı unuttum ve sadece resimleri videolarımı yedekledim(itunes kullanarak değil.ifunboxla kopyala yapıştır).Şuan sesli notlarımı geri getirmem gerekiyor telefona hiç ellemiyorum geri getirme işlemi yapabilirsem başarılı olsun diye.Acaba böyle bir şansım var mı telefon için geri getirme yapabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:23:12 >

• valla yedekleme yapmadıysanız hiçbir yolu yok. Ama daha önceden bilgisayarda bi yedekleme varsa bi bakın derim. Belki orda vardır belki daha önce yedekleme yapmışsınızdır. Telefonu bağladıktan sonra iTunes'un sol tarafında çıkan iPhone'unuzun ismine sağ tıklayıp yedekten geri yükle deyin. Ve son tarihi seçin.
  • Unut o dosyaları
  • yedekleme yapmadım fakat birkaç yerde bununla ilgili bir şeyler buldum bakabilir misiniz

http://modmyi.com/forums/file-mods/662961-recovering-lost-deleted-data-iphone-has-not-been-backed-up.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:21:42 >
  • 16 gbi usb diske çevirip standart veri kurtarma programlarından taratmak mantıklı mıdır sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:23:07 >
  • Yapabildiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hic ugrasma . benim 500 gb lik hdd silinmisti 20'den fazla program denedim hicbiri dosyalari geri getirmedi.

hepsi yalan.

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

hic ugrasma . benim 500 gb lik hdd silinmisti 20'den fazla program denedim hicbiri dosyalari geri getirmedi.

hepsi yalan.

Biraz zaman geçmiş ama, o kadar karamsar olmayın. Ben bugüne kadar GetDataBack programı ile hiç uğraşmadan çok veri kurtardım.
  • Arkadaşlar bu veri kurtarma ylanmı gercekmi bende video istiyorum ama gedtiremiyorum nasıl yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdr42

Arkadaşlar bu veri kurtarma ylanmı gercekmi bende video istiyorum ama gedtiremiyorum nasıl yapabilirim

Geçtiğimiz aylarda araştırmıştım, tecrübelerimi paylaşayım.

Öncelikle Iphone'dan veri kurtarmak denilen şey, iTunes ile alınan yedeğin dosyalarının bazı programlar ile açılması ve içindeki dosyalara erişilmesi. Yoksa Iphone'un hafızasına erişip, hdd'lerde olduğu gibi bir veri kurtarma (en azından son kullanıcı düzeyinde benim bildiğim kadar) mümkün değil.

iTunes yedek (backup) dosyaları Windows 7'de şu klasörde bulunuyor : \Users\(username)\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Veri kurtarma yapabilmeniz için, kurtarmak istediğiniz dosyaları barındıran yedeğin dosyalarının (yani yukarıdaki konumda bulunan klasörün) elinizde olması gerekiyor Mesela Iphone'u restore yapıp, temiz kurulumun yedeğini alırsanız, eski yedek dosyalarının üzerine yazar ve verilerinize elveda diyebilirsiniz. Veri kurtarma yönteminin işe yaraması için, ya iTunes ile birden fazla farklı yedek almış olmanız gerekiyor ya da iTunes yedeğininin klasörünü başka bir yere yedeklemiş olmanız gerekiyor.

Durum böyle. HDD'den veri kurtarma ise apayrı birşey. Mesela iTunes yedeğini HDD'den sildiyseniz, önce GetDataBack ile silinen dosyaları kurtarıp, sonra iPhone yedeğinden dosya çıkartan programları denemeniz gerekiyor.

Program olarak aklımda belli birşey kalmamış. Google'da iTunes Data Recovery gibi kelimeleri ararsanız seçenekleri bulursunuz. Bazı programlar önce kurtabileceği dosyaları gösteriyor, kurtarmak için ücret istiyor.

• Teşekkürler telefonu kullanmıyorum artik :) galaxy s3 aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:20:52 >
  • Teşekkürler signore arkadaşım anladııgım üzere biraz uzun ugras ve sonucunda yuzde yuz verim alınmayacak. Sağlık olsun ıphone her alanda bi kazık atıyor bize ya hayırlısı""
  • Otomatik kaydetmiş de olabilir bir bilgisayarına bak ayarlarda wifi ya bağlı ve şarjda olduğunda kaydetmeye yarayan bir ayar vardı belki açıktır

• bence iphone u kullanamadığın için sana öyle gelmiş

• kullanmada sorun yok sen merak etme.Iphone bazı dandiklikleri var sadece okadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xean

Çok önemli sesli notlarımın olduğu iphoneuma servis yok hatası için restore yaptım(jbli olduğu için bu hata aniden çıkabilir dedikleri için ).Fakat restore yaparken gerizekalı ben sesli notlarımı unuttum ve sadece resimleri videolarımı yedekledim(itunes kullanarak değil.ifunboxla kopyala yapıştır).Şuan sesli notlarımı geri getirmem gerekiyor telefona hiç ellemiyorum geri getirme işlemi yapabilirsem başarılı olsun diye.Acaba böyle bir şansım var mı telefon için geri getirme yapabilir miyim ?

bilgisayarında i tools yüklüyse ve bağladıydan yedeğini almıştır itools a gir ve yedeklemelere bak orda bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan Cataltas

Denemenizi tavsiye ederim
    www.ozengen.com/iphone-telefonlarda-silinen-dosyalari-kurtarma/

Telefonu satalı aylar oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xean -- 5 Temmuz 2014; 19:20:32 >
  • Ayni Olay iPad de basima geldi bugun bir suru tatil fotografi vardi iOS 6.1.2 den 7.04 e gectim yedek felan almadim yeni iPad olarak ayarla dedim tam yukleme bitti anani fotograflar dedim ama cok gec kaldim galiba yokmu gercekten ulasmanin bir yolu tatil fotograflari vardi

• signore kullanıcısına yanıt
    deniyeceğim ama olurmu bilmiorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.