Şimdi Ara

İphone SE , Pcde görmeme ve şarj olmama durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İphone SE modeli kullanıyorum şöyle bir sıkıntım var.Cihazım normal şarj aleti ile şarj oluyor fakat bilgisayara dosya aktarmak istediğimde görmüyor ve usb üzerinden pcde aynı şekilde şarj olmuyor.Kabloda veya PC'de problem olabilir diye farklı iphoneda farklı pcde denedim kabloda ve pcde sıkıntı yok.

Ayrıca son sürüm ios kullanıyorum.Başına gelip çözüm bulan bir kişi var mı ?

Teşekkürler.

• bazen bende de oluyor çözemedim, şarj oluyor ama dosya yöneticisi gelmiyor, kabloyu çıkarıp tekrar takıyorum okuyor bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

bazen bende de oluyor çözemedim, şarj oluyor ama dosya yöneticisi gelmiyor, kabloyu çıkarıp tekrar takıyorum okuyor bu sefer.

Hocam işin kötü tarafı bende şarj bile olmuyor.
  • hocam aynı cihaz bende mevcut fakat o sorun yok . garantiyle görüşmenizi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soketi temizleyin kürdanla

• TEKLER kullanıcısına yanıt
    sorun ya bilgisayarın usblerinde ya şarj aletinde, ya şarj aletinin usb kablosunda ya da cihazın kendisinde, tek tek deneyeceksin artık kombinasyon yapıp hocam :)
  • Merhaba. Burada diğer arkadaşların yazdıklarını deneyip sonuç alamadıysanız Tristar entegreniz bozulmuştur. Kullandığınız araç şarjı vs. gibi şarj ürünleri genelde bu entegreye zarar verebiliyor. Garantiye danışmanızda fayda var.

• garanti hakkınızı kullanın temizlik deneyin sıvı birsey kullanmayın soketi hırpalamayın yetkili servis temizliği deneyecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 11 Ekim 2017; 9:44:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.