Şimdi Ara

iPhone SE modeli yenilendi! İşte özellikleri ve Türkiye fiyatı! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
2
Favori
22.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ufak bir yerde hatan var hocam mi note 10 bu cihazdan üstün degil sd 730 kullaniyor orta seviye bir cihaz note 10

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eski Apple 😂 geleceğe ışınlanirdı bu şimdi taş devri olmuş jsksosoeooeososoos

• BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    Neredeyse bir haftadır telefonsuzum. Canıma tak ettiği için gidip almayı kafaya koydum. O yüzden en güvenilir olarak Turkcell'e gittim. Küçük bir şehir, burada zincir mağaza yok. Online satanlara da pek güvenmiyorum.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Androidte goremiyor musunuz?bir suru cihaz sayabilirim en basta kendi kullandigim cihaz huawei nova 5t p30 pro ile ayni cpu ve gpu ya sahip ve 3150-3200 bandina bulabiliyorsunuz.Amaciniz performanssa nova 5t iphone 11 speed testlerini acabilirsiniz iphone 11 i nasıl şamar oğlanı yaptigini boylece daha rahat gorebilirsiniz

• Bu telefon en fazla 3.000TL olmalıydı
  • Volksdeutsche kullanıcısına yanıt
    Size baska cihaz onerebilirim iphone degilse kesin karariniz ama illa iphone diyorsaniz bence turkcellden almayin yorumlarini okuyup iyice arastirip iyi saticilar bulabilirsiniz

• Başlangıç fiyatı 4k hadi bilemedin 4.5k olması gerekirdi ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 15 Nisan 2020; 20:41:34 >
  • milletin hala anlamadığı bu telefonun fiyatının pahalı olmasının nedeninin vergilerimiz olduğu. Yahu adamlar 400 dolara satıyor, 385 euroya satıyor biz 2500+ tlyi vergi diye veriyoruz. İnanılmaz bir rakam. Kız kardeşime iphone se 64 gb almıştım yurtdışından yaklaşık 1600 tlye gelmişti ilk geldiğinde. Hala kullanıyor çelik gibi hızlı telefon. Bir sürpriz yapıp bunu tekrar alayım dedim de yok yani imkansız böyle para vermem.
    Yazık bu millete bunu reva görenlere.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=vUm8B_9C0bs&feature=youtu.be tüm android cihazları tokatlayacağını mı? al bakalım a13 ü 3500 liralık nova 5t kirin 980 le nasıl tokatlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrainDrain -- 15 Nisan 2020; 20:48:48 >

• BrainDrain B kullanıcısına yanıt
    Huawei, Xiaomi vs gibi markalardan uzak durmaya çalışıyorum. Ben araştırmaya devam edeyim. Teşekkür ederim.
  • Türkiye’ye geliş fiyatını neden ABD satış fiyatı olan 400 dolardan hesaplıyorsunuz. ABD'de kar ve vergi yok mu? Muhtemelen 200-250 folar arası bir fiyatla geliyordut. Ona göre hesaplayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç bir telefona 1500 den fazla verilmez. gereksiz çünkü. 4k videolar çekmiştim şimdi onların boyutunu küçültecem diye 7 gündür sıkıştırma yapıyorum kalite felanda hikaye.
  • Bir defa iPhone alayım dedim 4 bine gelirse dedim evet çok güzel babayı aldım

• Fiyatına laf edenler dolar olmuş 7 TL napsın adamlar ? Tamam pahalı biz de biliyoruz ama dolar gerçeğini unutmamak lazım. Mi Note 10 gibi 1 sene içerisinde çöp olacak telefonlar 5.000 TL'ye satılıyorken en az 5 yıl takır takır çalışacak, gücünden kamerasından bir şey kaybetmeyecek bir telefon 5300 lira çok mu ?
  • tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    Aynen. 4000 TL olsaydı alınabilirdi fakat bu fiyatlar çok pahalı olmuş. Bu fiyatlara hayatta alınmaz.

• Bu telefon için ucuz iPhone modeli denirdi ama ucuzluk nerede. Bu fiyatlara kesinlikle alınmaz. Ben 4000 TL'ye bekliyordum ama en ucuzu 5200'müş. Fiyatı 3500-4000 TL bandında olsaydı tadından yenmezdi

• Konuyu biraz daha okudum da iphoneyi şekil için alanlar kendini belli etmiş. 1. nesil SE de şekilcilere hitap etmiyordu. SE cihazlar ciddi ciddi iphone performansı için alanlara hitap eder. Şekil sizin için bu kadar önemliyse gidin ikinci el iPhone X alın boşuna yorum yazmayın burda. Ayrıca iPhone 6'yla başlayan bu tasarım çok çok olgunlaşmış, hatasız bir tasarımdır. Ne derseniz deyin bu telefon olmuş.
  • anl_clk A kullanıcısına yanıt
    Birilerinde para almak ile durum becne daha kotu olurdu .

Kimseden de para aldigim yoktur. Benim para deigl de bilgi aldigim mecraalr var bilgi guctur misali .

Ismarlama vs hic yapmam. Ama ilk bakista oven de sovende nedense hep biryerlerden maas hediye vs alinir ALGISI vardir...

O cevabim farkindalik olmasi icindir. Yoksa insanlar son karari kendisi veriyor. Zorla da guzellik olmaz .

Ya bu copse Android tekiler detay detay cop olduklari vardir...

Samsung ta 8K kamerasi var ama 24 FPS ve bitrate i 8K iicn epey dusuk ideal degil... Kasasi KLASiK . Klasikler eskimez . Onun disinda baya guncel en gunceli ..

Bu fiyata islemci performansi oyun performansi emin olun en hizlisi cikacaktir .

Senin tarzinda karsi bir sorum var :) :

Sen her cevabin icin para almiyorsan durum iyi degil

...

• Bu hurda aletin böyle ilgi , alaka görmesi çok ilginç .Türklere has bir durum ,bence aşağılık kompleksi var hurda da olsa üstünde ipon yazdığı için kendilerini daha iyi hessedecekler .

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Fiyatlandırma konusu maalesef bu senaryoyu doğrulayacak gibi.

Bu arada 11’in değil XR’ın ana kamerasını kullanıyor. Quicktake gibi yazılımları eklemişler sadece. 8’in kamerasını kullanmasını bekliyordum ben şaşırttı. Fiyatlandırmadan bağımsız düşünürsek büyük ekran takıntısı olmayanlar için 5 yıl tık demeyecek şekilde olmuş. Gayet de iyi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.