Şimdi Ara

iPhone se mi yoksa galaxy s10e mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar iphone se ve galaxy s10 e arasında kaldım sizce hangi modeli almalıyım fikirlerinizi belirtin lütfen(nedenleriyle).
    Ayrıca ben ios kullanıcısıyım ve hali hazırda İpad im var.
    Lütfen büyük telefon önermeyin ele oturan bir cihaz istiyorum illa önü tam ekran olmak zorunda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ios kullanıcısıysan ve ipad'in varsa SE alman daha mantıklı olacaktır?
  • Şimdi burada kalite kadar biraz da kendi zevkleriniz devreye giriyor:

iPhone SE almanızın faydaları:

+ Sizin de bildiğiniz gibi çok daha güncel bir telefon almış olacaksınız. Özellikle S10e ya da aynı güncellikteki bir Android telefon alırsanız muhtemelen 1 seneye son güncellemenizle artık yetim kalırsınız. Ha benim için o kadar önemli değil derseniz ayrı mesele ama özellikle iPhone kullanıcı kitlesi olarak birçok kişi önemsiyor diye biliyorum. Ayrıca halihazırda iOS ekosistemini zaten tanıyorsunuz alışıksınız.

+ A13 Bionic ve çok daha iyi 'ANA' kamera (bana tek kamera yeter yok geniş açıymış şuymuş çok da gerek yok diyorsanız)

+ Samsung, Xiaomi, Huawei bunların hepsi son zamanlarda bence iyice saçmalamaya başlamış firmalar. Biri rakiplerine karşı çok fazla artı getirmeyen 2-3 seneye bile bile yetim bırakacağı bir ürünü bilmem kaç liraya kakalamaya çalışıyor, biri telefonuna zibilyon tane kamera koyup megapiksel yarışına girip üstüne bir de beş para etmez arayüze yine 800-900 euro biçiyor, birisi de 1 yıldır yaşadığı zorluklara kafa tutuyor tek derdi kamera kamera kameranız kadar başınıza taş düşsün Apple'ın şu anki ürünlerinin kamera açısından gözle görülür neredeyse hiçbir eksiği yok hocam gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

S10e almanızın faydaları:

+ Daha iyi ekran

+ Geniş açılı kamera

+ SE'de gece modu olacak mı bilmiyorum sizin için sıkıntı yoksa bunu es geçebilirsiniz

+ Eğer sizin için bir artıysa Android ekosistemi (benim için eksi)

+ Daha iyi ön kamera

+ Aşağı yukarı aynı kasaya daha büyük ekran

Ha sıralama bana senin görüşün nedir diyorsanız 4.7'' ekranla derdiniz yoksa basın parayı SE'ye geçsin.

• BrightSilence kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim aklımdan geçenleri yazmışsınız resmen. s10e hali hazırda seneye yetim kalacak bir cihaz ama tasarımı baya hoşuma gittiği için seçenekler arasına koymuştum bir de 128 gb hafızası aklımı çelmişti ancak 1 yıl sonra ortada kalacak bir cihazı almayacağım. Tekrardan teşekkür ederim

• Biraz daha koyup iphone xr al bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bozuk adam B kullanıcısına yanıt
    Belirttiğim gibi büyük ekran sevmiyorum ayrıca xr ve se arasında face id dışında kayda değer fark yok eksiği var (a13 işlemci)

• isimsiz canlı İ kullanıcısına yanıt
    bataryası çok daha iyi olacaktır XR’ın

• Hocam öyle diyorsunuz da telefon kafam kadar bişey taşımak ayrı dert 6s plus var bizde taşıması çok güç kullanması da pratik değil
    Hali hazırda ipad kullanıyorum zaten

• tasarım s10 , yazılım olarak SE sen karar ver
    iPhone SE zaten hem telefona çok para vermek istemeyen hem de kompakt telefon sevenler için çıkıyor.

Eğer büyük telefon sevmiyorsanız maalesef bataryadan biraz feragat edeceksiniz, bu hep böyle olmuştur, plus serilerinim batarya ömrü de normallerden fazladır mesela.

• drjacob kullanıcısına yanıt
    S10e alırsam 2 sene sonra pişman olacağımı bildiğim için vazgeçtim hocam sadece 128 gb hafızayı 4400 tlye sunması cazip geliyor

• iOS sisteme alışkınsanız ve bir cihazı 3-4 sene kullanıyorsanız iPhone se daha mantıklı olur. S10e tasarım olarak çok güzel kibar bir cihaz ama sarj konusunda sizi üzebilir. S10 konusunda sürekli kamera ve sarjdan yana şikayetler var. Ayrıca 1 yıl sonra güncelleme almayacak.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Hala 4s kullanıyorum hocam bir telefon bozulmasa rahat 5 sene gider bende o sorun değil de s10e ile iphone se arasında 1k tl fark var değer mi sizce o fark?

İp Se çıktığı zaman Hepsiburada Amazon gibi sitelerde 5000 civarı olur muhtemelen. 7300 lira ip11 lansman fiyatı ama 6800 lere bulunuyor internette.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.