Şimdi Ara

iPhone SE ışık sızması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba, kılıfsız kullanmadığım yere düşürmediğim telefonumun üst kısmında ışık sızması oluyor. Karanlık bir ortamda flaşı açınca farkettim ki güç tuşunun hizasında ekranla kasanın birleştiği noktadan flaş ışığı sızma yapıyor.

Fotoğraflarda görüldüğü gibi flaş açık ve üst kısımda minik bir kasa açıklığı olduğu bariz belli hatta a4 kağıdı uçunu sokmayı denedim sadece ışık sızması olan yerden girdi. Akasya Apple Store dan bunun için randevu aldım ama nasıl bir sürecin beni beklediğini merak ediyorum ücretsiz cihaz değişimi mi olur yoksa onarım mı teklif ederler ki böyle bir açıklığın onarılabileceğini sanmıyorum ama.
    iPhone SE ışık sızması?
    iPhone SE ışık sızması?
    iPhone SE ışık sızması?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agaçe -- 7 Haziran 2017; 19:13:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sızıyor hakkaten
  • Cihazda herhangi bir fiziksel kusur yoksa ver servise değilim yaptır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 7 Haziran 2017; 19:57:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Cihazda herhangi bir fiziksel kusur yoksa ver servise değilim yaptır.

Hocam takıntılı biriyim biraz ya. Farkettiğim zamandan beri gözüme batıyor. Ücretsiz değişim yaparlar mı acaba? Sonuçta üretim ya da montaj
    hatası. Cihazın herhangi bir çiziği bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agaçe -- 7 Haziran 2017; 19:59:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • agaçe A kullanıcısına yanıt
    Şansını dene derim. Cihazda ışık sızmasından dolayı rahatsız edici bir görüntü oluştuğunu belirt. Fiziksel bir kusur (vuruk, ezik) olmadığını belirt. Zaten fiziksel bir darbeden olsa vuruk izi olur.

• Normal bi sıkıntı yok. Özellikle gold ve beyaz renklerdeki telefonlarda olabiliyor. Mesela benim eski s6 edge gold telefonumda geceleri ayni ortamda yuksek ekran parlaklığında ekranın kıvrımlı kısımlarında metal çerçeve ile arasında parlaklık oluyordu. Diğer aynı renk ve model telefonlarda denemeden uğraşma derim. Bende son derece takintiliyim bu tarz konulara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.