Şimdi Ara

Iphone SE 2020 mi Samsung Galaxy s20 FE mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iphone SE 2020 mi Samsung Galaxy s20 FE mi?
    Öğrenciyim oyun oynamıyorum bu iki telefon arasında kaldım

Bu telefonları kullananlar pil kullanımı hakkında bilgi verebilirler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asirflr -- 18 Mart 2021; 15:21:35 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• s20fe al.Se'nin batarya performansı rezil.

• S20 fe de de dokunmatik sorunu olduğunu söylüyorlar çok arada kaldım önerebileceğiniz modeller var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asirflr A kullanıcısına yanıt

Eğer iphone düşünüyorsan se2 almanı önermem.Alacaksan 11 al yoksa her türlü andoride yönel.5k segmentinde alınabilecek en iyi cihaz s20fe'dir zaten.Eğer biraz daha üstüne koyabilirim dersen düz s20 bakabilirsin.

• Se batarya performansı ve tasarımı çağın çok gerisinde bence. İlla apple diyorsan xr alınır ama se ye bulaşma bence.
  • Dostum se 2020 küçük olması ile öne çıkan bir telefon o yüzden zaten batarya konusunda s20 fe den kötü olmalı. Batarya testlerini izle s20 fe vs se 2020 batarry test yazıp youtubeye izle. Sen karar ver

• se kullanıcısı olarak batarya olayı çok kötü degil bana 1 gün rahat gidiyor eversi gün şarza takıyorum. hiç oyun oynamam ....se performans kamera konusunda samsunğlara taş çıkartır...bu fe serisini iyce araştır problemlerden bahsediliyor

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Peki pil sağlığında ani düşüşler yaşıyor musunuz ne zamandır kullanıyorsunuz

• 4 aydır kullanıyorum aldıgımda pil saglıgı %96 şimdide %96 ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 2 Nisan 2021; 21:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas fidan

Dostum se 2020 küçük olması ile öne çıkan bir telefon o yüzden zaten batarya konusunda s20 fe den kötü olmalı. Batarya testlerini izle s20 fe vs se 2020 batarry test yazıp youtubeye izle. Sen karar ver

hem se 2020 küçük diyorsun sonra batarya kötü olması gerekir diyorsun sanki se kullandın ..testmiş ben yutupta camera testine bakıp s7 aldım yutupda öve öve bitiremediler gittim s7 aldım birde ne görüyim camera öyle ahım şahım degilmiş cekilen resimlerede pcden baktım.... öyle her test gercegi yansıtmıyor

küçük telin ekranı küçük olur küçük ekranda az pil tüketir mantık budur ....telde akşama kadar oyun oynarsanız o başka...1 amper şarz cihazı kullanmayıp 2.0 vs kullanırsanızda pil sağlıgı çabuk biter...

ben se 2 kullanıyorum oyunla işim olmaz watsap arada bir facebook formlar vs yutup yok akşam eve geliyorum teli eversi gün şarza takıyorum mesela şuan şarz %30

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Dostum kamera ile batarya aynı şey mi? Batarya testinde açarlar oyunu yada videoyu aynı anda kim ne kadar süre dayanırsa işte.

• S20 Fe Isınma sorunu dokunmatik sorunu şarj sorunu uzak durun.

• Biraz daha ekle s10 lite al derim. Veya oppo reno 4

• Arkadaşım, teknik olarak açıkça görülüyor ki Iphone Se, Galaxy S20FE nin yanında çok kötü. Şurada burada sorunları var diyenlere kanmayınız. 6 aydır kullanıyorum. Bu sorunların hiç biri yok. Batarya olarak tabiiki sd865 kadar iyi olmasa da, gündelik yani normal kullanım da 7-8 saati görürken yoğun bir kullanım da 4-5 saat oluyor. Yoğundan kastım 4 5 saat boyunca 120hz pubg vb oynamak. 7-8 saat 60hz 6-7 saat 120hz. Bu saatler ekran açıklığı. Normal kullanım 1,5 günü rahat 2 günü normalliğe bağlı olarak çıkarırken, yoğun kullanım nasıl yoğunluğuna bağlı olarak yarım ya da tam gün çıkarır. Kamera da zaten Doxmark testlerinde önde. Ekran konusunda ezip geçiyor şansı yok. 1080p 120hz 6,5inç ekran gövde oranında fln. Kesinlikle S20Fe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.