Şimdi Ara

iPhone SE 2'nin şematik görselleri ortaya çıktı: Yeni iPhone SE böyle olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bak apple şimdi 4" çerçevesiz ve çentiksiz ekran olacak, iphone 8 kasası olacak, fhd çözünürlükte simsiyah bir telefon yap

Parmak izini kaldır oradan, koy yüz tanımayı,minnacık olsun böyle tatlı bişey, 3d touchu koy

Koy a10 üstü işlemci, ramı 2gb olsada yeter

Bak satış rekoru kırmassa adam değilim

Eyy apple beni bul

Keşfedin beni ben iyi insanım abi

• A10 vsvs herşeyi geçtim de 1700 mah batarya da ne!

Yani ayfoncular powerbank taşımaya devam edecek :)

• apple in aldigim tek serisi se serisiydi. 2000 gibi fiyattan gelirse aninda alirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Symbianist S kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısın. Belki maliyeti düşük tutmak için alınmış bir karardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPS LCD ekran ve 1700 mAh pil.. Gerçekten çıldırılası..

• 4,5 yapaydin bari, cercevesiz 4,2 inc tlf kaybolur valla

• K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    SE'nin S7'den daha iyi pil performansı sunduğunu bizzat S7 kullanmış kişilerden okudum. Forumda konusunu okuyabilirsin. Komik gibi görünse de aslında çok yeterli. Siz olaya çok başka açıdan bakıyorsunuz. Ekran boyutunun küçük olması hatırı sayılır bir tasarruf sağlıyor bu bir. İkinci olarak ekran çözünüğünün düşük olması. Üçüncü olarak da iOS'un çalışma prensibi icabı Android gibi sistem kaynaklarını sonuna kadar sömüren bir sistem olmaması. Dolayısıyla 1700 diye güldüğünüz pil 3000 mAh kapasiteli telefonlardan daha iyi deşarj ömrü sunabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone x in yerini alicak cihaz..güzel tasarim bence şahsen 8 plus kullanicisi olarak begendim tek bişey merak ediyom ortaliği kariştirayimazicik jack girişi olucak mi:)))

• Ben se almayı düşünüyordum eğer bu telefon gelecekse bunu alayım. Fiyatı ne kadar olabilir?

• Symbianist S kullanıcısına yanıt
    İyi de daha önceki se kullanan tanıdıklarım neden powerbank taşıyor ya da şarz kabloları hep yanlarında?

Ben Android kıyaslaması bile yapmıyorum ki, yıl 2018 olmuş hala düşük batarya kullanıyor diye ağlaşan ayfoncular söylüyor.

Elbette ki ekranın düşük çözünürlük orana ve küçük olması bir etken ama yinede vasat bir batarya var.

Kaldı ki Android eskisi gibi de değil

Sadece yazılım da değil işlemciyle de alakalı bir durum var artık.

Kullandığım xiaomi mi max büyük ekranı ve bataryasına rağmen yoğun kullanımla iki günü çıkarıyor.

• benim anlamadigim, boyutlar iphone se deki gibi 123mm 58mm ayni kalirsa ve çentikli ekran olursa 4.7 4.8 inc olması gerekiyor telefonun oturdum hesapladim 4.2 nasil olacak?

• K_Spartakus K kullanıcısına yanıt
    Plus modellerin pilini bile övüyorlar. Plus kullandığı piller bile bir günü anca çıkartıyor. Millet her halde ya kullanmıyor yada o kadar para verdiğinin etkisinde
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Ayfon kullanmanın da etkisi olabilir çünkü bu telefona 4000 TL gibi paralar verdim neden kendimi bu konuda rezil hissedeyim diye de düşünebilirler.

Samsung filan hiç umurumda bile değil.

Açıkça bu ülkede bir telefon 2000 lirasının üstüne satılıyorsa ve bu telefonlar kapış kapış alınıyorsa (parası çok olanlara lafım yok) anormal vergilerle hala rağbet görüyorsa burada yani bu ülkede bir çok yanlışlık var diyorum.

Asıl sorun bataryanın yetip yetmemesi de değil.

Telefon alırken 1300 tlyi hiç geçmedim.

Düşünün ki 820 işlemcili htc'nin üst modeli m serisi almak yerine bir alt modeli yine 820 işlemcili desire 820 kullandım iki sene boyunca.

Çok ta rahat işimi gördü.

Yani demem o ki ayfon ya da Samsung üst modelleri almaya hiç gerek duymuyorum.

En kötü ihtimalle alabileceğim en pahalı telefon xiaomi mi mix olur.

En azından çok para verip pişmanlık duymayacağım bir telefon olur.

• PM gönderilebiliyor. Tekrar deneyebilir veya size göndermiş olduğum pm üzerinden iletişime geçebilirsiniz
  • Direk alırım.
  • Fiyatı 2.300 civarı olursa alınır üstüne çıkarsa alternatifler degerlendirilir tutmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kısaca iPhone X Mini

• X Kullaniyorum SE2 görselleri harika olmus, bu cihaz cok satar.

• Elde kalan kasaları ve diğer parçaları SE adı altında iteliyorlar işte. daha ne olsun. Çok yaşa apple :))))

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.