Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazmışsın demişsin işlemci iyi. gelişmiş, hızlı bir işlemcisi var.
    yapay zeka destekli işlemci ile kamerada bir kaç yeni özellikle hızlı şarj desteği gelmiş yani telefon teknik bakımdan baya değişmiş ama görünüş sırf sekize benziyor diye de değişiklik yok yazman çok acımasızca...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symbianist

Kampanyada şöyle açıklanmış:

“Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından faydalanarak “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak 600 TL ödeme yapılır.
    Kampanyadan iPhone SE model telefonlardan satın alan müşteriler yararlanabilecektir.
    Müşteri tarafından Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya kapsamında cihaz tutarına ek 600TL’den faydalanabilmek için “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için iPhone SE model telefonlardan birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir.
    Başvuru sonrasında kullanıcı tarafından gönderilen cep telefonunun müşteri tarafından beyan edilen özelliklere uygun olması ve müşteri tarafından Iphone SE model telefonlardan birinin satın alınması halinde başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı ve buna ek olarak kampanya tutarı olan 600 TL müşterinin belirttiği hesabına aktarılır.
    iPhone SE model telefonlardan birini satın alan müşterilerin Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasına başvurusu esnasında ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak 600 TL ayrıca müşteriye ödenecektir.”

Alıntıları Göster
    anladım hocam teşekkür eder,m, siz alırsanız bana da haber verir misiniz? bende yapayım

• Arkadaşlar kampanya cazip duruyor. Kullanan oldu mu? İphone 6s 16gb a 990 lira teklif ediyorlar, sanırım üzerine 600 ek lira da verirlerse 1.590 yapar. 5299 -1590 = 3.790 liraya yeni Apple Garantili SE alabiliyorum sanırım. Ne dersiniz arkadaşlar? Var mı kampanyayı kullanan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • johny86 J kullanıcısına yanıt
    Bende iPhone 5s var, 360+600=960 tl mahsup edip mi verecekler ?

• Ben 29 Mayıs sabahında sipariş verdim. 64GB siyah. Akşam olmadan kargoya vermişler. Yarın ulaşır sanırım.
    Sitedeki teslim tarihlerine bakmayın, hemen geliyor.

Açıkçası yıllardır Android seven ve kullanan birisiyim.

Fakat mesela mi a2 lite almıştım geçen sene, güncelleme ile "ekrana tık ile kilit açmayı" kaldırdılar.

Note 5 var, Evie Launcher yüklüydü, ama "notification dots" olayı çalışmaz oldu. Lawnchair, CPL gibi launcherlarda da çalışmıyor.

Fiyat çok evet, ederi 3000'i geçmemeliydi. Mesela 2016 Eylül'de ilk SE'yi 2150 TL'ye almıştım. Fakat 2500TL*2telefon= 5 yıl Android kullanacağıma 5300 liraya 5 yıl kullanırım, eşimin 7plus telefonu 3 yıldı bir kere bile format görmedi ve gayet güzel çalışıyor her yönden. Ben bu 3 yılda mi a2 lite, note5, s4, Nova, Evie, cyanogenmod falan derken eğleniyordum tabi başlarda fakat artık uğraşacak zaman kalmadı.

Artık hiçbir mahalle telefoncusuna, n22, geldigidiyor, hepsişurada falan güvenmiyorum (gerekçelerim var). Apple ile olan alışverişlerimde hiç sıkıntı yaşamadım, arkadaşlarım da yaşamadı, hatta destek konusunda çok memnunlar.

Eşim Apple ekosistemine çok alıştı, mac mini, ipad mini, 7 plus derken belge-yazı işlerini tıkır tıkır hallediyor. Ben onu gördükçe neden halen android ile uğraşıyorum dedim ve sipariş geçtim.

Zamanında Samsung'tan sıkıntılarımız olmuştu (servis anlamında), gider de s10 veya s20 alır mıyım? Hayır.

Telefon elime ulaşınca pil testi falan yapmayı düşünüyorum.

• Fiyatı günümüze göre uygun duruyor. Öğrenci değil de maaşlı çalışan olsaydım muhtemelen bir tane almak aklımın ucundan geçiyor olurdu şu an Satın alan herkese şimdiden hayırlı olsun.
  • Hocam, Apple'ın resmi sitesinden mi sipariş verdiniz? Öyleyse banka kartıyla ödeme yapmayı kabul ediyor mu ve hangi kargoyla gönderiyorlar?

• Kampanya ile alan varmı çok aklıma yatiyor kampanya ama sonra verdikleri teklif bir anda 800 liraya vs düşer diye soru işareti var kafamda telefonu yenilemek için güzel fırsat sonuçta

• bu telefonun özelliklerine vs hiç girmiyorum. sadece telefonun fiyatına ve ekran gövde oranına odaklanın. şu ekran gövde oranına 5300 lira vermek akıl işi değil,2020 yılındayız. tabii ki herkesin kendi tercihi sadece fikrimi paylaşmak istedim. alanlara hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

HB şöyle bir kampanya yapmış. Arkadaşa bakarken gördüm.
    https://www.hepsiburada.com/staticpage/343997297215565
    ilgili kampanya adını google yazıp şikayetleri okuyun.
    sakın bulaşmayın derim.
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Enpara banka kartımla kabul etmedi nedense. Ben de ziraat kredi kartı ile aldım. UPS ile gönderiyorlar. Apple.com/tr den aldım.

• 350 usd zaten oda 2350 TL. Birde kayıt ücreti verirseniz süper. Tr den almaya gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Apple sitesi banka kartı ile ödeme kabul etmez.
  • cumhurfatih C kullanıcısına yanıt
    kayıt ücretinin 1838 tl olduğundan haberin yok galiba hocam. 1000 tl için garanti riske değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

kayıt ücretinin 1838 tl olduğundan haberin yok galiba hocam. 1000 tl için garanti riske değmez.
    En son 1500 diye biliyorum. O zaman iPhone is u daha ucuza bulmak lazım. Ben yine de tr den almazdım. Şahsi fikrim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Eskiyi getir yeniye al kampanyasını Mediamarkt yaparsa fiziksel mağazada , bende düşünürüm. Mağazada hemen ürüne bakılıyor kontrol ediliyor . Çekiniz anında veriliyor .Atıyorum SE 1.nesile 1250TL değer biçildi (ek çek olayı dahil ,birkaç ay önce benzerini samsung yaptı çünkü mediamarktta )
    5299-1250 = 4049 TL ye alır çıkarsınız ,mağazadan . Umarım yaparlar

Hepsiburadaya güven olmaz .
  • Sağolun hocam. Tekrar hayırlı olsun. Banka kartını kabul etmiyorlarmış.

• Senelerce apple kullandım 3 4s 5 6 7plus, SE1i de kullandım aşıktım telefona ama artık iOS bana hitap etmiyor. ayrıca ekran ve batarya yetersiz...
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.