Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: its done , its done Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.070
Cevap
138
Favori
735.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HB şöyle bir kampanya yapmış. Arkadaşa bakarken gördüm.
    https://www.hepsiburada.com/staticpage/343997297215565
  • Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt
    iPhone 11 ve XR fiyatlarına baktığımızda önceden 6800 lere 11, 5800 lere XR bulurken artık 7100 den aşağı 11 6100 den aşağı XR yok.

Belki zam gelmez ama indirimde olmaz, ama ne zaman neyin olacağını Türkiye şartlarında kestirmek çok zor.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    XR için 3900 lira veriyorlar, güldüm ve kapattım sayfayı.

Temiz cihaz değilde kırık dökük cihaz verirseniz uygun olabilir.
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Evet, 64 ile 128 arasındaki fark müziklere ve fotoğraflara gidiyor. Mesela baktım, 814 şarkı, hepsi FLAC (parçanın tanesi 15-40mb arasında değişiyor) olmasına rağmen 20GB yer tutmuş. Fotoğraflarda da zaten direkt kişisel kullanım işin içine giriyor, bazı kişiler 4-5-6 kaç senelikse bütün anılarını telefonda saklıyor (bence mantıklı değil ama anıları vb hatırlatması hoş bir olay). mesela hem bir sürü müzik hem de bir sürü fotoğraf olunca 64GB hafıza zorlanabiliyor. 128 alınca insanın kafası rahat oluyor.
  • Telefon gerçekten çok güzel ama bu iphonelerde bir pil sorunu var aldı başını gidiyor anlamış değilim
  • Gözümü bu telefona dikmiştim ama iPhone 12 modellerinden biri uygun fiyatlı olacağı söylendi. Sanırım onu bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

HB şöyle bir kampanya yapmış. Arkadaşa bakarken gördüm.
    https://www.hepsiburada.com/staticpage/343997297215565
    Hocam elimde general mobile discovery vardı. Bunu HB'ye satmam halinde teklif edilen tutar ne kadar olursa olsun herkese mi 600 tl indirim yapılıyor?
    Mesela bunu 50 tl'ye alırlarsa 600+50=650 tl indirim ile iphone se'nin fiyatı 4699 tl'ye mi düşüyor? Böyle ise gayet güzel bir indirim bence. 15 hazirana kadar geçerliymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    tam bir şerefsizlik bunların yaptığı. başlarken 1800 tl ile başlıyorlar. telefonun hiç bir kusuru ve eksiği olmamasına rağmen bir anda fiyat 1600 tl'ye düşüyor.
  • Az önce Hb'nin çağrı merkezini aradım. Önce eski telefonumu göndereceğimi söylediler ama sitede de önce iphone'u sipariş vermem gerektiği yazıyor. Sipariş verdikten sonra kampanyayı bitirme ihtimalleri var mıdır?

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    hocam en sağlamı telefonu elden satın. zaten düşük fiyat veriyorlar.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde eskiden kullandığım General Mobile Discovery ve ve İphone se 1. nesil var. Discovery 5 6 yıllık bir cihaz olduğu için şu an para etmiyor. 50 tl de olsa vermeyi düşünüyorum. Beni daha çok 600 tl indirim yapılması cezvetti. Se 1. nesili de kardeşime vermeyi düşünüyorum. Önümüzdeki hafta indirimli şekilde almaya çalışacağım. Umarım kampanya bitmez.

• uygun denilen fiyat 650 dolar ortalama 11 in çıkış fiyatıyla aynı olucak
  • Ravenaqe kullanıcısına yanıt
    O da doğru.
  • Az daha gaza gelip alıyordum. Cillop gibi iPhone 8 kırmızı cihazı 2450 ye sayıyor eğer beğenirlerse 600 daha vereceklerini söylüyor. Orası muamma işte sonuçta nokta kusur görse fiyat düşebilir. Kaldı ki telefonu Aras ile göndereceksiniz deyince direk vazgeçtim zaten. Üstte arkadaşın dediği gibi elden satıp alınabilir fakat bu dönemde bu harcama ne kadar acil bin kere düşünmek lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burcin.irgin B kullanıcısına yanıt
    çok düşük veriyorlarmış. 6s 16gb'a 1100 lira (çek) veriyorlar.
  • Benimde 3 sene önce Almanya MediaMarkt'ta yaklaşık 1.850 TL'ye aldığım ve gümrük vergisi ile yaklaşık 2.000 TL civarına mal olan Huawei Mate 9'uma , ikinci el telefoncu da 800 TL verdiler bugün.

Ama gerçekten pırıl pırıl , önünde jelatinle ve sürekli kılıfla kullanılmış , hiç açılmamış , düşmemiş , şarj sorunu olmayan eşe-dosta gidecek bir telefon.

Telefoncu bile satmayı düşünürsem getirmem için kartını verdi bugün.

Ama bir telefoncu olarak iyi fiyat verdi gerçekten , helal olsun...
  • iphone 11 den buna geçilir mi? aldığım fiyata iade edebiliyorum. evde boş boş duran iphone 6 cihaza 550+600 tl ek indirimle beraber 4149 tl'ye geliyor. ne kaybedilir ne kazanılır? (bu hesapla maddi olarak 2800 tl getirisi olacak)
  • potansiyel suçlu P kullanıcısına yanıt
    sadece boyut olarak düşünüyorsan geçilir. diğer konularda geride kalır. özellikle pil ve kamera konusunda.
  • iPhone'un cihazlara bataryayı cımbızla koymasına anlam veremiyorum
  • Shieldwall kullanıcısına yanıt
    Fiyat/performansa göre olacak en ucuz ürünü üretmeye çalıştıkları için böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.