Şimdi Ara

iPhone Se

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu telefon artik uretilmiyor mu? Ben magazadan alicam da vatanda falan stok yok hic. Bir de bunun 2017 si cikacakmis galiba acaba fiyati ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsiburada sitesine baktim.Rose Gold olan modeli mevcut,Space gray,Silver ve Gold olan modeli stokta kalmamis.

Yenisi cikacak diyorlar bekleme firsatini varsa bekleyin derim.

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-se-32-gb-apple-turkiye-garantili-pm-HB000004ORUA

• yenisi çıkar ama biraz tuzlu olur 3000'e merdiveni dayar belki geçebilir bile vergi artişi olucaktı en son alıcaksanız 6s alın gidip o telefonu almayın yazık günah 2000 lira edicek bi cihaz değil bence
  • kurtköy viaport medyamarkt da bulunuyor daha dün gördüm 1900 tl 32 gb versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

kurtköy viaport medyamarkt da bulunuyor daha dün gördüm 1900 tl 32 gb versiyonu

Hocam internet sitesinde bulunmuyo o zaman mağazaya da bakmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    aynen ben dün gördüm zaten rahat ol gitsen bulursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

yenisi çıkar ama biraz tuzlu olur 3000'e merdiveni dayar belki geçebilir bile vergi artişi olucaktı en son alıcaksanız 6s alın gidip o telefonu almayın yazık günah 2000 lira edicek bi cihaz değil bence

Neden böyle bir kanıya vardın Neden etmez se 2000 tl kullanma imkanın oldumu?

• Arkadaşım Amerikada, bana SE getirecekti;

Ama bunun yerine p9, zenfone laser, k6 baktım. Alayı sakat çocuklar, ya eli eksik ya ayağı.. gerçi ben de yıllardır 4S kullanıyorum da..

konu sahibi hocam; se almak yerine ne almayı planlıyorsunuz? Ios olmazsa bütçeyi 1400'e çekerim en fazla(çok güzel bi'şi olsa belki de).. gerçi se de pasaport bulsam öyle bi'şi gelecek..

--

--

Güzel bir f/p ürünü bulursanız, yazmaktan çekinmeyin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Masiva95

Arkadaşım Amerikada, bana SE getirecekti;

Ama bunun yerine p9, zenfone laser, k6 baktım. Alayı sakat çocuklar, ya eli eksik ya ayağı.. gerçi ben de yıllardır 4S kullanıyorum da..

konu sahibi hocam; se almak yerine ne almayı planlıyorsunuz? Ios olmazsa bütçeyi 1400'e çekerim en fazla(çok güzel bi'şi olsa belki de).. gerçi se de pasaport bulsam öyle bi'şi gelecek..

--

--

Güzel bir f/p ürünü bulursanız, yazmaktan çekinmeyin lütfen

Hocam xa1 ultranin da kagit ustundeki ozellikleri hosuma gitti ama benim icin cok buyuk boyutlari var. Bakalim suan acelem yok 2-3 ay daha bekleyebilirim. Yeni telefonlar da tanitilsin piyasa otursun o zaman alacagim sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.