Şimdi Ara

İphone şarj olmuyor, açılmıyor, pc bağlanmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
24.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşımın İphone'u resimdeki gibi kalmış. Bir çözüm bulamadım araştırdım biraz ama, çıkan çözümleride denedim, değişen bir şey olmadı.
    Acaba aranızda böyle bir sorun başına gelipte sorunu çözebilen varsa acil yardımcı olursa çok sevinirim.

http://imageshack.us/f/65/appleiphone22upgradered.jpg/

Şimdiden teşekkür ederim hepinize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erchank -- 31 Ocak 2012; 1:07:03 >

• Power + Home tuşlarına basılı tutmayı denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

Power + Home tuşlarına basılı tutmayı denediniz mi?

Evet denedik değişen bir şey olmadı.
  • yıllardır iPhone kullanıyorum ilk defa görüyor ve duyuyorum bu olayı. umarım sorununuzu çözmeye yardımcı olurlar ve sizde sorununuzu halledersiniz. geçmiş olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zetnakah

yıllardır iPhone kullanıyorum ilk defa görüyor ve duyuyorum bu olayı. umarım sorununuzu çözmeye yardımcı olurlar ve sizde sorununuzu halledersiniz. geçmiş olsun..

Allah yardımcım olsun başımın etini yedi arkadaşım ve devam ediyor yemeye Son çare olarak sizlere danışayım dedim artık..
  • Arkadaşlar benim telefon da 3 GS jailbreakli değil. Bende de aynı durum oluştu.
    Ne prizden şarj oluyor ne de usbye bağladıığımda bilgisayar tanıyor veya şarj oluyor.
    Anlayacağınız dış dünyaya bağlantıyı kesti :)

Çözüm konusunda tecrübesi olan var mı?
    Sorun endendir batarya mı yoksa şarj soketi mi yoksa yazılımsal mı?

tşk
  • telefon nasıl böyle oldu? yere mi düştü bişey mi oldu? biraz ayrıntı lütfen
  • Restore dicem ama usb görmüyor pc tanımıyor diyince herşey kalıyor öylece ya...

Nasıl olur ki böyle?
  • Aynı sorun bende de var.İkinci kez başıma geliyor, nasıl yaptım ama ilkinde açmayı başardım ama şimdi açılmıyor.
  • Sorunu halletim.Kablonun takıldığı yer toz doluydu üfleyince düzeldi
  • Biz sorunu çözdük fakat nasıl çözdüğümüzü yazmayı unutmuşum. Herşeyi denedik hiç bir şekilde olmadı telefon fakat şöyle bir işlem yapınca şarj olmaya başladı telefon;

Farklı bir USB kablosu ile denedik şarj olmaya başladı telefon
  • Arkadaslar acill yardım lütfen bu yakardaki sorun bende de var suan

4s 6.1.1 jb liydi cihaz şarjı bitti ve ole kaldı hıc bırsey yapamıyorum,ne bilgisayar goruyor ne sarj oluyor ne dfu moda geciyor ole kaldım yani,ne yapmalıyım?
    iki kablo üç bilgisayarda denedim hiç birsey yapamadım kafayı yemek uzereyim?
  • arkadaşlar aynı sorun 4s 16GB orjinal adaptör ve şarj aleti ile 4 saat evvel başıma geldi yaklaşık 2 saat adaptörle şarjda 1 saatte usb de şarjda kaldı ancak ne recoverye nede açılmaya v.s tepki vermedi. teknik bilgisi olmayanlar için biraz riskli bir işlem ama garantiniz, sabrınız yada sağlam bi tamirciniz yoksa uygulanabilir. arka kapağı çıkartıp bataryayı adaptör yerinden söküp 5 dk bekledim ve başka bi işlem yapmadan geri taktım. sonuç başarılı. denenebilir.
  • Telefondaki soket kisadevre yapmis. Onu degistirmen gerek.

Benim gorusum boyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar aynısı bendede var bı kere yaptım gene aynısı oldu sarjım bittiginde oldu telefon acılıyor tam acıllyor sarjı %1 gosterıp kapatıyor. lutfen yardım edın?
  • ramow R kullanıcısına yanıt
    hocam şu anda o sorun bende de var. aynı nasıl çözdünüz?
  • ramow R kullanıcısına yanıt
    Beyler bendede aynı sorun mevcut şarj olsa bile %1 i gecmiyor veya 5 i sabit kalıyor sonrasında elma işaretinde kalıyor acılmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.