Şimdi Ara

iPhone restore 14 hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı akşamlar ve ramazanlar dh halkı yardımınıza ihtiyacım var geçende iOS 11 yükledim bugün artık dayanamadım 10.3.2 ye dönüş yapmak istedim ancak iTunes geri yükleme yaparken iphone adlı iphonea geri yüklenemedi bilinmeyen hata oluştu (14) şeklinde hata verdi masaüstümde başka usb portunda denedim aynı laptopa itunesi yükledim orda da aynısını yaptım aynı hatayı verdi ve apple yükleme ekranında kaldı cihaz 5s napmam lazım lütfen yardım edin

• sorunum çözüldü konu silinebilir.
  • nasıl çözdüğünü yazaydın
  • _opeth kullanıcısına yanıt
    iTunes güncelleme dosyası indirdi ve yükledi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son sürümdeyim bende aynı hataları veriyor. 10.3.1 indirdim bi de onu deneyeceğim bakalım.
    Eklemeyi unutmuşum başka kabloyla denedim ardından iTunesin güncel sürümünü kullandım antivirüs ve güvenlik duvarını kapattım çünkü bir yerde okudum antivirüs ve güvenlik duvarı kapatıldığında olumlu sonuç alınıyormuş ve öyle de oldu tavsiyem başka bir kabloyla deneyebiliyorsanız deneyin orjinal olmak şartıyla yoksa kendi kablonuzla deneyin orjinalse tabi değilse nolur nolmaz orjinal kablosunu temin edin bu arada hocam denediniz mi sonuç nasıl?
  • telefon hanıma ait olduğundan akşam bakmaya çalışacağım
    Tamamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hiç bir şekilde olmadı dfu modun da hanım istemedi yedek almadığından kullansın sorunlu sorunlu eylüle kadar.
    Anladım hocam cihaz normal şekilde açılıyorsa boşverin gitsin o şekilde kullan dün onu anladım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.