Şimdi Ara

iphone pro max 256 gb gold 7200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Apple #Cihaz Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone pro max 256 gb gold renk Ekim 2020 tarihine kadar garantili.

tüm kutu içeriği mevcut kulaklık hiç kullanılmadı.

90 gün daha tüm hatlara aktif olarak açık.
    pil sağlığı %98
    kozmetik olarak 10/10

çizik kırık darbe yok sıfırdan farksız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kayıtsız mı
  • Bu saatten sonra Yurtdışı yasağı da varken bu kayıt işleri daha da bela olacak
  • evet kayıtsız.

• hocam yabancı kişilerin üstüne pasaport kaydı yapınca her hatla çalışıyor cihaz. yapan arkadaşlar da 3.000 liraya yapıyor

• yurtdışı telefonların TR de garantisini vermiyor diye biliyorum Apple? iphone 11 pro max değil mi telefon?
  • trophy07 kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırırsanız 2000 tl ye kadar var her hat ile çalışan pasaport kaydı lazım olur diye yazdı yanlış anlamayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Seri numarasından sorgulama yapılıyor ve hepsi olmamakla beraber türkiyede 1 yıl garantili olan modeller var bende 11 pro max kullanıyorum yurtdışı ve garanti kapsamında

• quote:

Orijinalden alıntı: selim77

Seri numarasından sorgulama yapılıyor ve hepsi olmamakla beraber türkiyede 1 yıl garantili olan modeller var bende 11 pro max kullanıyorum yurtdışı ve garanti kapsamında
    Bilgi için teşekkür ederim. Siz ABD'den almadınız sanırım, benim duyduğum o yönde. Forumdaki kişiler garanti kaynağını belirtmediklerinde genelde ya şahsi ya da satış yaptığı firmasının (gene şahsi) garantisi olmuş oluyor. Bu sebepten merak ettim. Zira ben de telefon alma amacındayım ama henüz bütçemi belirleyemedim.
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz fransadan alındı bende çok kararsızdım bütçe konusunda 11pro max yurt dışı almaya karar verdim 11 parasına 4 ay içinde de kayıt için ufak ufak toplarım kayıt yaptırırım dedim iyiki de öyle yapmışım tavsiye ederim çok başarılı bir cihaz

Merhaba benim arkadaşım Türkmenistan vatandaşı 29 Şubat Tr giriş yaptı Türkmenistan pasaportuyla onun üzerine telefonumu kaydettirirsem 1835 TL karşılığında bütün hatlara açık mı oluyor ?
    Hat devretmem gerekir mi kendisine acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_1980

Merhaba benim arkadaşım Türkmenistan vatandaşı 29 Şubat Tr giriş yaptı Türkmenistan pasaportuyla onun üzerine telefonumu kaydettirirsem 1835 TL karşılığında bütün hatlara açık mı oluyor ?
    Hat devretmem gerekir mi kendisine acaba ?
    Oluyor hocam tüm hatlarla kullanabilirsiniz sorun olmaz.

• Kaynak link bulamadım nereden aldınız kaynağı ?

BTK aradım az önce böyle birşey yokmuş yerli yada yabancı her kim kayıt ederse etsin 3 sene kayıt edilen pasaportun ismine kayıtlı sim kartlara açık sadece. Bilgi doğru değil arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_1980

BTK aradım az önce böyle birşey yokmuş yerli yada yabancı her kim kayıt ederse etsin 3 sene kayıt edilen pasaportun ismine kayıtlı sim kartlara açık sadece. Bilgi doğru değil arkadaşlar
    Hocam bende aradım btk yı yabancı üstünd kayıt olunca her hatla kullanabilecek

• BTK sitesinde bile böyle bir bilgi yazılı değil.
    BTK arayıp sorduğumda hayır cevabı aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.