Şimdi Ara

iPhone OS Gameloft'un en popüler platformu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle mobil cihazlara ürettiği oyunlarla bilinen Gameloft, AppStore'un açılmasından bu yana geçen 1 senelik sürede iPhone OS'in firmanın en popüler platformu haline geldiğini ve 6 milyon oyun sattıklarını açıkladı.

Paris merkezli ünlü oyun üreticisi Gameloft'un 1,5 milyar yükleme sınırını Temmuz ayı içersinde aşan AppStore'da 35 adet oyunu bulunuyor.Bu oyunların bir çoğuyla 77 ülkede Top 10 Oyun listesinde birçok başarı elde eden firma yıl sonuna kadar 15 ila 30 kadar yeni oyununu AppStore'dan piyasaya sürmeyi planlıyor.

iPhone oyunlarının yanında iPod'a da oyun çıkartan Gameloft, en son Grand Theft Auto'u andıran Gangstar: West Coast Hustle'ı kullanıcılarına sunmuştu. Firmanın kullanıcılar tarafından en çok beklenen oyunlarından Asphalt 5'i de yakın zamanda AppStore'dan satışına başlaması bekleniyor.

• Paylaşım için Tsk gameloft gercekten harika oyunlar yapıyor özellikle symbian da çok başarılıydi iphone da coşar zaten
  • Gameloft asıl kapasitesini iphone ile göstermeye başladı, gerçekten güzel oyunlar yapıyorlar.
  • dün gameloftun gangstar(gta benzeri) ve modern combat oyunlarını indirdim.. ikiside süper oyunlar özellikle gangstar gta dan bi farkı yok
  • bir de şu fiyatları düşürseler..
  • Arkadaşlar kafayı sıyırcam Windows Xp kullanıyorum Jb işlemi için DFU mode'a getiriyorum tam yükleme yaparken Wating for reboot'ta takılıyor Güvenli modda denedim bilgisayarı açıp olmadı 0.8'de denedim olmadı 0.7.2 denedim olmadı bi yardım eli uzatın biliyorum konu ile alakı degil ama lütfen yardım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: confuest
    bir de şu fiyatları düşürseler..

Jailbreak...
  • Gerçekten çok güzel oyun yapıyor Gameloft. Tek kelimeyle "Harika"
  • Gameolft iyi de ben digitalchocolate'ı daha çok seviyorum,daha basit ama eğlenceli oyunlar yapıyolar
  • Jb yaptm yeni iPhone u yeniden kesfettm :D gangstar vb oynlar indirdm gameloftn feci guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Fugitive

quote:

Jailbreak...

sen 1700 ytl para verdiğin iphone 3gsyi çöpe atabilirsin ama ben atamam kusura bakma..
  • @confuest

Jailbreak çöpe atmak olmuyor.Servise vereceğin zaman restore edersen servis anlayamaz.
  • quote:

quote:

quote:

Jailbreak...

sen 1700 ytl para verdiğin iphone 3gsyi çöpe atabilirsin ama ben atamam kusura bakma..

servise vermeden önce restore yapıp sorunus sekilde garanti sürecini atlatan yüzlerce insan bulabilirm sana.
    sen asıl 1700 ytl verip alet sana,sen alete bakıyorsa bunda bir sorun vardır.
    şu an benim telefonumda 90 tane oyun/uygulama var hepside kaliteli.sildiklerim,denediklerimle dahil bu sayı 300ü bulur.
    her birini 5 dolardan hesapla 1500 dolar.
    basına bişey gelirsede canı sağolsun, 2 tane iphone alırdım bu telefonu senin gibi kullanacak olsam
    ki en kötü ihtimal basına bişey geldi,nerden baksan sadece parcaları bugun nokia n95lerin 2.el parasına gidiyor
    5 dolar örneği birde vasat örnekler için,sandstorm,gangstar,x2 soccer gibi oyunları hiç saymıyorum,hele birde igo gps varki 100 dolar falan fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

dün gameloftun gangstar(gta benzeri) ve modern combat oyunlarını indirdim.. ikiside süper oyunlar özellikle gangstar gta dan bi farkı yok

ya bu gangstar için takılıyo sürekli ve oyun çok geç açılıyo diyorlar ne derece doğru alıcamda kafamı kurcalıyo boş yere para vermeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

quote:

dün gameloftun gangstar(gta benzeri) ve modern combat oyunlarını indirdim.. ikiside süper oyunlar özellikle gangstar gta dan bi farkı yok

ya bu gangstar için takılıyo sürekli ve oyun çok geç açılıyo diyorlar ne derece doğru alıcamda kafamı kurcalıyo boş yere para vermeyelim

iPhone 3gs'lerde hiç takılma olmadan rahatça oynayabiliyorsunuz ama diğer iPhone'lar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

quote:

walla bende 2g touch war yüklenme süresi biraz uzun ama oyunda takılma yok.. zaten bu oyun anca 2g touch ve iphone 3gs de de takılmadan oynanıyomus.. diğer cihazlarda takılma yapıyomus iphone 3g de bile

• teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerist07

quote:

quote:

quote:

Jailbreak...

servise vermeden önce restore yapıp sorunus sekilde garanti sürecini atlatan yüzlerce insan bulabilirm sana.
    sen asıl 1700 ytl verip alet sana,sen alete bakıyorsa bunda bir sorun vardır.
    şu an benim telefonumda 90 tane oyun/uygulama var hepside kaliteli.sildiklerim,denediklerimle dahil bu sayı 300ü bulur.
    her birini 5 dolardan hesapla 1500 dolar.
    basına bişey gelirsede canı sağolsun, 2 tane iphone alırdım bu telefonu senin gibi kullanacak olsam
    ki en kötü ihtimal basına bişey geldi,nerden baksan sadece parcaları bugun nokia n95lerin 2.el parasına gidiyor
    5 dolar örneği birde vasat örnekler için,sandstorm,gangstar,x2 soccer gibi oyunları hiç saymıyorum,hele birde igo gps varki 100 dolar falan fiyatı

Katılmıyorum.
    iPhone 3GS kullanıyorum hem de iki tane var. Biri yurtdışı jailbrake'li diğer; vodafondan aldığım garantili model.
    Artık sadece çok gerekli programları parasını ödeyerek yüklüyorum. Yemişim jailbrake'ini.
    Bir tek navigasyon programı kaldı almam gereken. Onun için Tom Tom ve Navigon'un Türkiye haritalarını bekliyorum. Jailbrakesiz cihazımda test edip en kalitesini satın alacağım.

• hocam sen de jb lide test edip jb size paralı alarak biraz fantaziye kaçmışın yani olan war olmayan war
  • oyun konsoluna dönmeye başladı zaten iphone-itouch
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.