Şimdi Ara

iPhone OS Gameloft'un en popüler platformu oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 16
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • zizazu (3 mesaj) confuest (2 mesaj) Mavi-Ay (2 mesaj) LexisOrAlv (2 mesaj) buckethead® (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPhone OS Gameloft'un en popüler platformu oldu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10083 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Özellikle mobil cihazlara ürettiği oyunlarla bilinen Gameloft, AppStore'un açılmasından bu yana geçen 1 senelik sürede iPhone OS'in firmanın en popüler platformu haline geldiğini ve 6 milyon oyun sattıklarını açıkladı.

Paris merkezli ünlü oyun üreticisi Gameloft'un 1,5 milyar yükleme sınırını Temmuz ayı içersinde aşan AppStore'da 35 adet oyunu bulunuyor.Bu oyunların bir çoğuyla 77 ülkede Top 10 Oyun listesinde birçok başarı elde eden firma yıl sonuna kadar 15 ila 30 kadar yeni oyununu AppStore'dan piyasaya sürmeyi planlıyor.

iPhone oyunlarının yanında iPod'a da oyun çıkartan Gameloft, en son Grand Theft Auto'u andıran Gangstar: West Coast Hustle'ı kullanıcılarına sunmuştu. Firmanın kullanıcılar tarafından en çok beklenen oyunlarından Asphalt 5'i de yakın zamanda AppStore'dan satışına başlaması bekleniyor.

|
    |

• Yarbay
    2723 Mesaj
    Paylaşım için Tsk gameloft gercekten harika oyunlar yapıyor özellikle symbian da çok başarılıydi iphone da coşar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Mobil & Vaio Uzmanı
    1626 Mesaj
    Gameloft asıl kapasitesini iphone ile göstermeye başladı, gerçekten güzel oyunlar yapıyorlar.
    |
    |
    dün gameloftun gangstar(gta benzeri) ve modern combat oyunlarını indirdim.. ikiside süper oyunlar özellikle gangstar gta dan bi farkı yok
    |
    |
    bir de şu fiyatları düşürseler..
    |
    |

Bir Yol Vardır Hak Yoludur, Bul Oğlum!
    Yeri Bilmek, Göğü Bilmek Bir Oğlum!
    Çabuk Büyü Çabuk Yetiş, Tez Oğlum!
    Hain Gezen Şu Dağlarda Gez Oğlum!
    Gez Oğlum, Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum!!
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Arkadaşlar kafayı sıyırcam Windows Xp kullanıyorum Jb işlemi için DFU mode'a getiriyorum tam yükleme yaparken Wating for reboot'ta takılıyor Güvenli modda denedim bilgisayarı açıp olmadı 0.8'de denedim olmadı 0.7.2 denedim olmadı bi yardım eli uzatın biliyorum konu ile alakı degil ama lütfen yardım...
    |
    |

Orijinalden alıntı: confuest

Jailbreak...

|
    |
  • Yarbay
    3972 Mesaj
    Gerçekten çok güzel oyun yapıyor Gameloft. Tek kelimeyle "Harika"
    |
    |
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    3452 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Fugitive

quote:

Jailbreak...

sen 1700 ytl para verdiğin iphone 3gsyi çöpe atabilirsin ama ben atamam kusura bakma..
    |
    |

Bir Yol Vardır Hak Yoludur, Bul Oğlum!
    Yeri Bilmek, Göğü Bilmek Bir Oğlum!
    Çabuk Büyü Çabuk Yetiş, Tez Oğlum!
    Hain Gezen Şu Dağlarda Gez Oğlum!
    Gez Oğlum, Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum!!
  • Yarbay
    11057 Mesaj
    @confuest

Jailbreak çöpe atmak olmuyor.Servise vereceğin zaman restore edersen servis anlayamaz.
    |
    |

We fought him hard we fought him well
    Out on the plains we gave him hell
    But many came too much for Cree
    Oh will we ever be set free?
  • Binbaşı
    1056 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Jailbreak...

sen 1700 ytl para verdiğin iphone 3gsyi çöpe atabilirsin ama ben atamam kusura bakma..

servise vermeden önce restore yapıp sorunus sekilde garanti sürecini atlatan yüzlerce insan bulabilirm sana.
    sen asıl 1700 ytl verip alet sana,sen alete bakıyorsa bunda bir sorun vardır.
    şu an benim telefonumda 90 tane oyun/uygulama var hepside kaliteli.sildiklerim,denediklerimle dahil bu sayı 300ü bulur.
    her birini 5 dolardan hesapla 1500 dolar.
    basına bişey gelirsede canı sağolsun, 2 tane iphone alırdım bu telefonu senin gibi kullanacak olsam
    ki en kötü ihtimal basına bişey geldi,nerden baksan sadece parcaları bugun nokia n95lerin 2.el parasına gidiyor
    5 dolar örneği birde vasat örnekler için,sandstorm,gangstar,x2 soccer gibi oyunları hiç saymıyorum,hele birde igo gps varki 100 dolar falan fiyatı
    |
    |

• Yüzbaşı
    972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

dün gameloftun gangstar(gta benzeri) ve modern combat oyunlarını indirdim.. ikiside süper oyunlar özellikle gangstar gta dan bi farkı yok

ya bu gangstar için takılıyo sürekli ve oyun çok geç açılıyo diyorlar ne derece doğru alıcamda kafamı kurcalıyo boş yere para vermeyelim
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

quote:

ya bu gangstar için takılıyo sürekli ve oyun çok geç açılıyo diyorlar ne derece doğru alıcamda kafamı kurcalıyo boş yere para vermeyelim

iPhone 3gs'lerde hiç takılma olmadan rahatça oynayabiliyorsunuz ama diğer iPhone'lar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
    |
    |

Nikon D7000 / Tamron 17-50 f2.8 / Nikkor 50mm f1.8D / Nikkor 55-200 VR
    flickr / Instagram / Steam
  • Yüzbaşı
    703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mavi-Ay

quote:

walla bende 2g touch war yüklenme süresi biraz uzun ama oyunda takılma yok.. zaten bu oyun anca 2g touch ve iphone 3gs de de takılmadan oynanıyomus.. diğer cihazlarda takılma yapıyomus iphone 3g de bile
    |
    |

• Yüzbaşı
    972 Mesaj
    teşekkürler arkadaşlar
    |
    |

Orijinalden alıntı: fenerist07

quote:

quote:

quote:

Jailbreak...

servise vermeden önce restore yapıp sorunus sekilde garanti sürecini atlatan yüzlerce insan bulabilirm sana.
    sen asıl 1700 ytl verip alet sana,sen alete bakıyorsa bunda bir sorun vardır.
    şu an benim telefonumda 90 tane oyun/uygulama var hepside kaliteli.sildiklerim,denediklerimle dahil bu sayı 300ü bulur.
    her birini 5 dolardan hesapla 1500 dolar.
    basına bişey gelirsede canı sağolsun, 2 tane iphone alırdım bu telefonu senin gibi kullanacak olsam
    ki en kötü ihtimal basına bişey geldi,nerden baksan sadece parcaları bugun nokia n95lerin 2.el parasına gidiyor
    5 dolar örneği birde vasat örnekler için,sandstorm,gangstar,x2 soccer gibi oyunları hiç saymıyorum,hele birde igo gps varki 100 dolar falan fiyatı

Katılmıyorum.
    iPhone 3GS kullanıyorum hem de iki tane var. Biri yurtdışı jailbrake'li diğer; vodafondan aldığım garantili model.
    Artık sadece çok gerekli programları parasını ödeyerek yüklüyorum. Yemişim jailbrake'ini.
    Bir tek navigasyon programı kaldı almam gereken. Onun için Tom Tom ve Navigon'un Türkiye haritalarını bekliyorum. Jailbrakesiz cihazımda test edip en kalitesini satın alacağım.
    |
    |

• Yüzbaşı
    703 Mesaj
    hocam sen de jb lide test edip jb size paralı alarak biraz fantaziye kaçmışın yani olan war olmayan war
    |
    |
    oyun konsoluna dönmeye başladı zaten iphone-itouch
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.