Şimdi Ara

iPhone NAND Hafıza Değişimi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
282
Cevap
22
Favori
90.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nand değişimi ile iCloud sorunu çözülüyor diyor bazıları bilgisi olan varmı. Beşiktaş takı yerın iletişim bilgisini özelden paylaşmanızı rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iCloud nanddan bağımsız hocam nand değişince düzelmesi mümkün değil sadece ipadlar da oluyor bildiğim kadarıyla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İcloud cihaz bazında şifreleme değildir. Her iphone ilk kurulumda açılırken internet veya itunes ister. İphohe etkinleştirmek için server a bağlanır. Appledan onay gelirse açılır. İster nand değiştirin isterseniz başka bir parçasını o anakarta işlenmiş şifrelemeyi server izin vermeden açamazsınız. Anca anakart değişmesi lazım.
    Hatta şuan diğer parçalar içinde bu yöntemi getireceği söyleniyor. Yani apple harici hiçbiryer tamir yapamayacak.

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Ben 64 GB yi 270 tl ye yaptırdım. 256 GB de 550 tl idi diğer. Boyutlar için olan fiyatları hatırlamıyorum

• weyis kullanıcısına yanıt
    Nerede yaptırdınız izlenimini nasıl dı kaç gün sürdü bir problem var mı

• yususahintt Y kullanıcısına yanıt
    Tokattaki yerde yaptırdım. Tam 1 hafta sürdü. Ancak bu sürenin 6 günü Kargo içindi(3 gidiş 3 geliş). Memnunum yaptıralı 15 gün oldu. Şimdilik sorun yok. Özelden ismini yazabilirim

• t.atli T kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ama öyle herkesin yapacağın iş değil. Ben sıcak hava tabancası kullandım. Deneyim olmadan maalesef ya diğer komponentlere zarar veriyorsunuz yada devrede ki yolu koparıyorsunuz anakart çöp oluyor. Yani yapan kişinin deneyimi çok önemli

• bende de 6s 16 gb var :(
    128 gb yaptırmak istiyorum beşiktaştaki sitesinde 400 TL galiba
    ama kadıkoy mü besıktas mı kararsız kaldım ? hangisini tercih etsem acaba ?
  • Uzun zamandır düşündüğüm bir türlü cesaret edemediğim 6s plus ımı 256 lık yaptırmak için bugün Tokat'ta ki firmaya kagoladım bütün deneyimleri paylaşacağım inşallah

• quote:

Orijinalden alıntı: leyla281

Ben yaptırdım dün beşiktaştaki yere şuan sorun yok ohh bee rahatladım valla
    merhabalar
    ben de 6s imi 128 gb yaptırmak istiyorum ama kararsız kaldım kadıkoy mu ? besıktas mı ? siz yaptırmıssınız onerırı mısınız orayı ? cihazda herhangibir sorun yoktur umarım
  • Bugün ellerine ulaşmış ve işlemi bitti diye görsel attılar

• quote:

Orijinalden alıntı: yususahintt

Bugün ellerine ulaşmış ve işlemi bitti diye görsel attılar
    hayırlı olsun
    ben de en kısa sürede yaptırmayı düşünüyorum
    daha uzun süre önce yaptırmıs olanlar da bilgi verebilirlerse sevinirim
    sayg

• Allah razı olsun başkan elime gelince performans hakkında da yazarım iyi ki böyle bir şey var yoksa dünyanın parasını verip yeni cihaz alacaktım

• Şuan sorun yok

• Ben de bugün Tokat'ta ki yere yolladım. İki 6s'imi 64gb yaptırmak için. Bakalım sonuç nasıl olacak.
  • Selam arkadaşlar bu işi en uygun fiyatlarla yapan yer neresidir? Bir arkadaşım illa yaptırmak istiyor. Ben ihtiyaç duymuyorum ama belki çok makul bir rakam bulursam bende düşünebilirim.

Birde İzmirde falan yaptıran var mı?

• _AveNTuriN_ kullanıcısına yanıt
    Ben Tokat'ta ki yere yaptırdım

Ürünü bugün elime geçti kasanın ekran çerçevesinde en ufak bir sökülme izi yok

Bana söyledikleri

32 GB için 180 TL
    64 GB için 280 TL
    128 GB için 380 TL
    256 yaptırdım ben 560 TL ödedim

Kargo ücreti ödemedim

Cihaz zarar görmesin diye gerçekten çok özen göstermişler.

• yususahintt Y kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkürler bilgi için, fiyatlar aynı yer için bile 10-20 lira değişiyor gördüğüm kadarıyla. 64 gb yeterli zaten ama 128 için biraz daha makul rakam olsa düşünülebilir.

Kargodan kaynaklı 1 hafta sürer bu iş gönderim yapsak bile sadece anakart gönderelim diyoruz ama bakalım.

• İzmir'de Çankaya'da bir yerde bu işlemin yapıldığı yazmış. Yaptıran veya duyum alan var mı?
  • Nand değişimi sonrasında telde ne gibi sorunlar olabilir asıl soru bu olmalı bence, mesela nand yenilendi bir anda bozulma olabilir mi?

nand değişim sırasında yapılan hatalar dısında sorunla karsılasan var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.