Şimdi Ara

iphone la telefon gorusmesi kaydetmek? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
70.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet
  • sadece77 S kullanıcısına yanıt
    merhaba. call recorder i cydiadan nasıl yükleyecegiz acaba? çünkü internnet araştırdıgım yazılarda ve videolardaki ekran bendeki cydiada cıkmıyor.manage ekranı ve add butonu yok ki .o yüzden yapamıyorum bilginiz var mı
  • Merhaba telefon görüşmesi esnasında ses kaydetme opsiyonu nasıl olmaz aklım almıyor. Görüştüğüm kişi adres söylüyor telefon söylüyor bunu yazacak yer bulamadığımda çok işe yarıyordu. Iphone 5 kullanıcısıyım jb vs nedir bilmiyorum basit bir kullanıcıyım bu tür bir program önerebilirmisiniz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanelyi reposunda audio recorder var .(jb gerekli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staroftheskies -- 26 Eylül 2014; 6:30:49 >
  • Cydia da Audio Recorder var kaydediyor iyi kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

Cydia da Audio Recorder var kaydediyor iyi kotu

İyi kötü değilde bende mükemmel çalışıyor Iphone 5 var

iphone la telefon gorusmesi kaydetmek?

• H@mdilli kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben özür dileyerek birşey anlayamadım desem. Çünkü ben sadece basit bir kullanıcıyım jb filan bilmiyorum apple storedan dediğiniz uygulamayı bulamadım yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim kusura bakmayın lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Shorin

Merhaba ben özür dileyerek birşey anlayamadım desem. Çünkü ben sadece basit bir kullanıcıyım jb filan bilmiyorum apple storedan dediğiniz uygulamayı bulamadım yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim kusura bakmayın lutfen

Apple storeda uygulama yok malesef. Telefonu jailbreak yapmalısınız. Eğer son sürüm 8.0 a çıkartmadıysanız %90 bulunduğunuz sürümde jailbreak işlemi mevcut.

Jailbreak yapımı ile ilgili türkçe forumlar videolar var çok çok basit. Ama yapamaz iseniz 5-10 tl karşılığı işi bilen telefoncular ( dükkanlar ) yapar.

Açıkçası bende şu an jailbreak olmasa asla bu telefonu kullanamam. Mp3 lerimi bedava indiriyorum, telefonu istediğim gibi özelleştiriyorum, ücretli tüm navigasyon, oyun uygulamaları rahatça ücretsiz yüklüyorum. Hatta telefon sürümüm 6.1 de asla da güncellemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 28 Eylül 2014; 7:57:56 >

• Shorin kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

[http://youtu.be/wE6_Hc4PYnk]

01.51'de batarya neden %64'den %52'ye düşüyor hocam? Merak ettim de. Videoda atlama yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 28 Eylül 2014; 12:53:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYAKKABI_KUTUSU

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

Cydia da Audio Recorder var kaydediyor iyi kotu

İyi kötü değilde bende mükemmel çalışıyor Iphone 5 var

iphone la telefon gorusmesi kaydetmek?

my sister , my father ne yahu, özentilik dizboyu

Yaw o araç kullanırken voice ile arama özelliğini kullanmak için :) Mesela orta tuşa basılı tutup call my father diyince arama yapıyor. Ama Orada babamın ismi olunca call baba yada call bülent bi türlü tutturamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

quote:

[http://youtu.be/wE6_Hc4PYnk]

01.51'de batarya neden %64'den %52'ye düşüyor hocam? Merak ettim de. Videoda atlama yok gibi.

Harbi Benim pil cacık olmuş

• Hort
  • Konuyu hortlatayım uzun zaman sonra

Jb yapmadan kayıt işlemi yapma imkanı var mı acaba iphone larda?Ücretli ücretsiz uygulama fark etmez açıkçası.Kullanım sağlayabileyim önemli olan o.

Bir kaç uygulam mevcut apple store da ama tam memnun olunan yok gibi geldi bana danışayım dedim.
  • Rez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

Konuyu hortlatayım uzun zaman sonra

Jb yapmadan kayıt işlemi yapma imkanı var mı acaba iphone larda?Ücretli ücretsiz uygulama fark etmez açıkçası.Kullanım sağlayabileyim önemli olan o.

Bir kaç uygulam mevcut apple store da ama tam memnun olunan yok gibi geldi bana danışayım dedim.
    Maalesef yok olması da imkansız
  • Android markette sürüyle kayıt app var,
    Apple hala engelliyor,çok büyük saçmalık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf bu yüzden jailbreak bekliyorum ama çıkması zor gibi iOS 12’ye. iOS 10’da mis gibi çalışıyordu call recorder ve inanılmaz iyi ses kalitesi vardı. İyiden iyiye yalan oldu jb :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jailbreakli telefonda Audio Recorder ile görüşmenizi kaydedebilirsiniz.

işaretlediğiniz kişi/kişilerden gelen tüm aramaları otomatik kaydedebilirsiniz.

isterseniz arama başladığında, karşı tarafa otomatik olarak, görüşmenin kaydedileceği bilgisini verebilirsiniz, ve tabii ki isterseniz bu özellik kapalı kalabilir.

benim cihazım 6s plus..sürüm 10.3.3 doubleh3lix rc8 JB li..sıkıntısız kullanıyorum..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.