Şimdi Ara

İPHONE KUTULU DEĞİŞİM (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
10
Favori
41.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun hocam, ben de sizin gibi dert sahibi olmuştum valla. 5 defa servise gönderip yaklaşık 3 ay telefon kullanamamıştım. İnşallah sorunsuz bir şekilde probleminiz çözülür. Danışman sizi bilgilendirmedi mi? Telefonda talep oluşturulurken danışman benle konuşarak işlemleri halletmişti. İnşallah size de üst modelle değişim kararı çıkar, bir yerden sonra danışmanın inisiyatifi de çok önemli. Benim ilk talebi alan danışman renk vs vs sormamıştı sadece bilgi almıştı. Sonradan değiştirdim, yeni danışman baya ilgili davrandı, talep onaylandıktan sonra evrağı beklerken 2 defa aradı hatta sonradan.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hw0arangs H kullanıcısına yanıt
    hocam bana dedi ki onaylandiginda sizi rahatsiz edecegim konunun takipcisiyim dedi, degisim dediginiz swap cihaz mı dedim hayir kutulu değişim olacak dedi, 1-2 gün içinde mail gelecek dedi daha sonra size harcama biseyleri için kurye göndereceğim onu doldurup bana yollayacaksınız, daha sonra ben tekrar size kurye göndereceğim telefonunuzu vereceksiniz 1 hafta içinde de yeni telefonunuzu alacaksınız dedi, hangi telefon renk falan hakkında bilgilendirilmedim, ben de 2 kere danışman değiştirdim son danışmanım gayet iyi tufan bey çok yardımsever bi abimize benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Owl City. -- 3 Mayıs 2022; 13:13:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün mail geldi bana da 11 64GB aynı cihazı verecekler, bo hayal kırıklığına uğramadım değil ama olsun yepyeni telefon +2yıl garanti

• quote:

Orijinalden alıntı: hw0arangs

Doğrudur hocam Pazartesi akşam 18:30 sularında adres, tc no ve isim soy isim bilgilerimi alıp stok kontrolü yaptılar. Danışman iPhone 11 Ve 12 Pro Max sitede satışta yok sadece 13 Pro Max var ona talep açıcam renk seç dedi, 13 Pro Max 256 Sierra Mavisi talep ettik, Salı akşamı mail geldi onaylandığına dair.

Merak ettiğiniz ne varsa özelden mesaj atabilirsiniz hocam süreçle ilgili bilgilendirebilirim sizi.

iPhone 11 e mi 13 pro max değişimi geldi ?

• marjinal7140 kullanıcısına yanıt
    pro max hocam o pro ve pro maxlerde 13 veriyorlar duz modellerde ayni modeli veriyorlar

• Owl City. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam öncelikle, iPhone 11 ülkemizde çok tutulan ve hala peynir ekmek gibi satılıp revaçta olan bir model. Apple Türkiye Resmi Sitesinde de satışı mevcut o sebeple size aynı modelle değişim kararı çıkmıştır. Pro modellerini hem daha az üretiyorlar hem de üretimini daha erken sonlandırıyorlar. Diğer serilere göre satışı daha az olduğu için. Moralinizi bozmayın bence, garantisi yeniden başlamış oldu ne güzel. Dilerim ki böyle sıkıntılı süreçleri bir daha yaşamayız. Geçmiş olsun tekrardan hocam.

• marjinal7140 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam benim 5 defa servise gönderdiğim telefonum iPhone 11 Pro Max (256GB)’dı Apple Türkiye Resmi Sitesinde satışı olmadığı için 12 Pro Max’a baktılar, onun da satışı olmadığı için 13 Pro Max (256GB) ile kutulu değişim talebi onaylandı. Hafıza yükseltmek istediğimi ve fiyat farkını vereceğimi söyledim ama eski cihazın hafızası ne ise onunla değişim olacağını, eski cihazımın hafızası üst modelde yoksa ancak o şekilde daha yüksek hafıza verileceğini söylediler.

• Merhba arkadaslar gecen c tesi danışman bilgilerimi aldı değişim için ama hala mail gelmedi onaylanmadimi dersiniz
    Apple 7 yerine se verecekti

Size kaç günde mail geldi benim 4 gün oldu ama hala gelmedi

• Yokmu yardımcı olacak biri

• Kenaaaan K kullanıcısına yanıt
    Danışman cihaz talebinde bulunduktan sonraki günün akşamı onay maili geldi bana. 8-10 gün içerisinde de gider pusulası geldi. Siz isterseniz tekrar Apple’ı arayıp, derdinizi anlatıp sizi tekrar Kıdemli Danışmanlarla görüştürmelerini talep edin. Veya süreci yürüttüğünğz danışman size mail atmıştır, o maildeki linke tıklayarak danışmanınıza ses kaydı atıp mailin size hala ulaşmadığını söyleyin. Eğer ilk dediğimi yapar ve Apple’ı ararsanız kıdemi danışmanınız değişir ve dosyayı yeni bir danışman devralır, ama işlemleriniz kayıtlı olduğu için süreci zaten kendisi görüp hemen yardımcı olacaktır.

• Allah kahretsin bu gider pusulasini ya 18 gun oldu gelmedi saka gibi, 25inde baska sehre gececegim, 25ine kadar yetisir diyodum yok mumkun degil artik, sil bastan baslicaz herhalde artik, denizli merkezdeki bi yere 18 gunde gelmiyorsa datcaya allah bilir kac gunde gelir bu pusula

• Çok geçmiş olsun hocam, 18 gün aşırı uzun bir süre gerçekten. Muhtemelen dosyayı yürüten kıdemli danışmanınız tekrardan talep oluşturacak ve yeni bir mail gelecek size değişim işlemlerinin tekrar başladığına dair. Bana gider pusulası evrağı yurtiçi kargo tarafından getirilmişti. İlgili firma heralde buralarda şubesi olmadığı için bu şekilde bi yol izlemiş olabilir. Yurtiçi kargodan gelen paketleriniz var mıydı? Belki onların arasına karışmış olabilir. Yeni talep açılacaksa ve renk değiştirmek istiyorsanız bunu danışmanınıza mutlaka iletin. Belki stoklardaki 11 tükenmiştir ve size 12 göndereceklerdir, hayra yorun bence hocam :) Ben cihazı dün teslim aldım ve işlemler tamamen bitti.

• hw0arangs H kullanıcısına yanıt
    hocam hayirli olsun sizin adiniza cok sevindim, ben gelen tum kargolarda ilk gider pusulasi gelmis mi diye bakiyorum zaten, kidemli danisman da dedi talep olusturduk genel merkezden cevap gelince sizi arayacagim degisim islemlerini tekrar baslatiriz en kotu ihtimalle dedi muhtemelen benim islemler temmuzu bulacak, belki bi ihtimal 12 gelir dediginiz gibi kendimi oyle avutuyorum :)

İnşallah 12 gelir :) Beklediğinize, çektiğiniz sıkıntılara değer umarım. Çok teşekkür ederim hocam.

• Bana yeni cihazin faturasi gelmedi danişman diyor gelip gelemeyeceğini bilmiyorum gelecek mi gelen varmi kaç günde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kenaaaan K kullanıcısına yanıt
    Fatura gelmez, cihazın kutusunun dışında poşet içindeki evrak fatura yerine geçiyor.

• arkadaşlar AirPods Max cihazım 2 kere üst üste değişti Bağdat caddesinde. Şimdi yine değişim kararı çıksa 3. değişimde kutulu talep edebilir miyim ve renk değişim hakkı var mı aksesuar malum kulaklıklar.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.