Şimdi Ara

Iphone Kumandalı Helikopter!! Olay alet... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
5.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WOLKY

quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer
    Arkadaslar urun wifi ye ihtiyac duyuyor. Veriye degil. Etraftaki internetten yararlanarak uzun mesafere kadar heliyi gonderebiliyorsunuz.
    Dusunsenize taksim heykelin oraya oturcan galatasaray lisesine kadar gondercen bide yakin mesafe ucurcan millet garip garip bakar bune diye ?
    Urunu arabayla kiyaslayanlar saka yapiyor galiba. Bu alet ucuyor beyler. Yuksek bi binada oturanlar icin muthis bi alet
    Offf ucuzlasada alsak :))

Yanlislik olmasi urunun etraftaki internette hic bir alakasi yok .

Helikopteri acinca Ar Drone diye kendi wifisi vardir siz o wifi agina ya iphone ya ipad ya da ipodunuzla baglanirsiniz..

Oyle mesafeside cok fazla degildir max 150 metre filan cekim alani vardir..

Tekrar soyluyorun urunun internet ile hic bir alakasi yoktur !

bence çekim alanı iyi gibi 150mt hiçte fena değilmiş gibi duruyor. 15katlı bir bina düşünürsek eğer yerden kaçıncı katına kadar yükseltebiliriz. ? bu kıyaslama örnek olur almayı düşünen arkadaşlar için.

15 katlı binayı bile geçtim...

dolmabahçe küçükçiftlik park konser alanında... sadece ışıkları görünüyordu... rüzgar'a kapıldı o yükseklikte ters döndü ve düşmeye başladı... kucağımda yakaladım :)

15 katlı binanın yüksekliğini geçtim diyorsunuz, peki kontrolde herhangibir kopma yada sıkıntı yaşadınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

quote:

Orijinalden alıntı: icLogus

quote:

ben bu cihazı ocak ayında amerikadan aldım. oradan kuzenim bana gönderdi. gümrükte takıldı. biz de fiyatındandır diye geri gönderdik 100$ yazıp tekrar türkiyeye kargolattık. tekrar takıldı. geçen hafta gümrüğe gittim 150tl ordino bedeli ödedim. bir sürü belge falan. neyse ürünü kontrol edicez dediler. baktılar. bu aletin ucunda kamera var. türkiye sınırlarına sokulması yasak dediler. neymiş emniyet tarafından yasakmış. anca yolcu yanında sokulabilirmiş. (mantaliteye bak). vermediler aleti. geri göndercez dediler. ben de gümrük müdür yardımcısına cıktım. muayene memuru ile görüştü. sundukları çözüm önerisi şu:
    istanbul emniyete git. bu aletin türkiyeye sokulmasında sorun yoktur diye yazı al dediler. ben de gittim. beni ruhsat işlemlerine gönderdiler. orada memurun dediğine bakın:
    paypal faturasını yeminli tercümana cevirt, noterden onaylat, bize getir, içişleri bakanlığına dilekçe yazalım. onlar uygun görürse 1-2 haftaya ruhsat çıkar dediler. acayip kafam attı. kalsın dedim çıktım tekrar gümrüğe.
    sinirden ağlayacaktım. en son çare gümrük müdürüne çıktım. adama tatlı dille anlattım herşeyi. o da sevdi beni. tek bir şartla veririz dediler: UCUNDAKİ KAMERAYI KESMEK. eh dedim ne yapayım başka yolu yok.. kabul ettim.
    gittim tekrar depoya. ucundan kamerayı kestiler bir güzel oydular. sonra 163TL raf bedele ödedim. aleti aldım. eve geldim. VE SÜRPRİZ. BU ALET KAMERASI YOKKEN ÇALIŞMIYOR. ŞİMDİ GÜNLERDİR BANA KAMERA GETİREBİLECEK BİRİNİ ARIYORUM.

SİZ SİZ OLUN BU CİHAZI ALACAKSANIZ TÜRKİYEDEN ALIN. BANA ŞU ANA KADAR MASRAFI 850TL OLDU AMA HALA DA ÇALIŞMIYOR. DİKKAT EDİN BU TUZAĞA DÜŞMEYİN.

Müdürün "ucundaki kamerayı kesicez" şartına, "bizde senin ucundakini keselim?" olur mu öyle şey demek isterdim.

o anda aklıma hic gelmedi

Sen gumruk yontemlerini bilmiyorsun sanirim. Verecektin bi 100 tl mudur ok diyecekti. Malesef rusvetsiz olmuyor.

• quote:

quote:

hb'dan görsellerden inceledim biraz, gövdesinin büyük bir bölümü bildiğimiz köpükten mi ? (beyaz eşyaların kutusunda olan beyaz köpükleri bahsediyorum) kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse yada kendi cihazlarının resimlerini eklerlerse çok memnun olurum.

kullanım süresi için bir arkadaş 10dk demiş az değilmi ? pilini nasıl değiştiripte kullanım süresini uzatabiliriz.

köpük gibi hafif ama maddenin adı karbon-fiber
    10dk ile 15dk arası degişiyor.
    bir pil daha alırsın. biri biterse diğerini takar 10dk daha kullanırsın

Pervaneleri falan koruyan dıştaki kısım bildiğimiz köpük, karbon-fiber falan değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: slicer

quote:

quote:

hb'dan görsellerden inceledim biraz, gövdesinin büyük bir bölümü bildiğimiz köpükten mi ? (beyaz eşyaların kutusunda olan beyaz köpükleri bahsediyorum) kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse yada kendi cihazlarının resimlerini eklerlerse çok memnun olurum.

kullanım süresi için bir arkadaş 10dk demiş az değilmi ? pilini nasıl değiştiripte kullanım süresini uzatabiliriz.

köpük gibi hafif ama maddenin adı karbon-fiber
    10dk ile 15dk arası degişiyor.
    bir pil daha alırsın. biri biterse diğerini takar 10dk daha kullanırsın

Pervaneleri falan koruyan dıştaki kısım bildiğimiz köpük, karbon-fiber falan değil.

evet haklısın karbon fiber değil. yanlış bakmışım. karbon fiber olan ana iskeletmiş.

dış kısım poli propilen diye bir madde
    bu da hakkında ufak bir bilgi
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Polipropilen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.