Şimdi Ara

Iphone Kumandalı Helikopter!! Olay alet... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
5.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rottice

Hocam sen kadıköye gelirsinde ben nasıl gelirim...Bursa tarafındayım salı ya da çarşamba istanbulda olacağım.Pm den atarım telefonu...

ok bekliyorum
  • Msn verdim PM den konuşuruz.
  • cidden süper bi aletmiş bi tane almak lazım
  • yurtdışında 300 dolarlık alet. burda 800 lira enteresan. yurtdışından getirtcem birtane.
  • ben bu cihazı aldım yurtdışı siteden... 8-10 kez kullandım daha geçen hafta internet alışveriş sitelerinin birinden sattım...
    alet süper ama kullan kullan sıkıldım hevesimi aldım yani :)

sorusu olan varsa sorabilir alet hakkında.
  • mesajım bulunsun, müsait bir zamanda okuyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOLKY

ben bu cihazı aldım yurtdışı siteden... 8-10 kez kullandım daha geçen hafta internet alışveriş sitelerinin birinden sattım...

hocam cihazı baştan sonra bir anlatabilirmisin ? telefona program falan yüklemek gerekiyor sanırım. detaylı bilgi verebilirmisin ? hb'dan almayı düşünüyorum.
  • iphone ile sorunsuz uçarken ipadle havalandırınca sapıtıyor.Denediz mi farklı farklı cihazlarla ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

ben bu cihazı aldım yurtdışı siteden... 8-10 kez kullandım daha geçen hafta internet alışveriş sitelerinin birinden sattım...

hocam cihazı baştan sonra bir anlatabilirmisin ? telefona program falan yüklemek gerekiyor sanırım. detaylı bilgi verebilirmisin ? hb'dan almayı düşünüyorum.

ebay üzerinden sipariş verdim.. 100$altında gösterin dedim gösterdiler ve gümrükte hiçbir problem yaşamadım.
    kendi programı var app store'da ücretsiz, ama başka bir kaç uygulama daha var DRONE diye aratırsan çıkıyor... uçarken video kaydı yapabilyior falan ;) hb, shbndn, gttgdyr hepsine bakın... özellikle ebay'a bakın derim.

• Ben yaklaşık 3-4 ay önce bir arkadaşıma getirttim.

Cihaz bence mükemmel ..

sizlere 1-2 video kendi uçuşumu paylaşayım.

• ertugbilgin video süper duruyor. wıfı üzerınden bağlandığını söyledın. açık alanda mesafe ne kadar gıdebılıyor ? ayrıca ne kadar yükseklığe çıkarabıldın ? ve ayrıca bağlantı kopma sorunu gıbı bırşeyle karşılaşınca düşme durumu var mı yoksa zarar görmesın dıye öyle bır durumda cıhaz tekrar bağlantıyı yakalayana kadar bır müddet olduğu yerde sabıt uçuyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

ertugbilgin video süper duruyor. wıfı üzerınden bağlandığını söyledın. açık alanda mesafe ne kadar gıdebılıyor ? ayrıca ne kadar yükseklığe çıkarabıldın ? ve ayrıca bağlantı kopma sorunu gıbı bırşeyle karşılaşınca düşme durumu var mı yoksa zarar görmesın dıye öyle bır durumda cıhaz tekrar bağlantıyı yakalayana kadar bır müddet olduğu yerde sabıt uçuyor mu ?

100 metre kadar ilerledim wifi kapsama alanı kadar diyor ... yükseklikte de bir sınır yok.. kopma sorunu ben şöyle denedim aleti uçururken kendi telefonumu aradım ve konuşma yaptım bu sırada helikopter asılı sabit kalıyor havada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

quote:

ertugbilgin video süper duruyor. wıfı üzerınden bağlandığını söyledın. açık alanda mesafe ne kadar gıdebılıyor ? ayrıca ne kadar yükseklığe çıkarabıldın ? ve ayrıca bağlantı kopma sorunu gıbı bırşeyle karşılaşınca düşme durumu var mı yoksa zarar görmesın dıye öyle bır durumda cıhaz tekrar bağlantıyı yakalayana kadar bır müddet olduğu yerde sabıt uçuyor mu ?

100 metre kadar ilerledim wifi kapsama alanı kadar diyor ... yükseklikte de bir sınır yok.. kopma sorunu ben şöyle denedim aleti uçururken kendi telefonumu aradım ve konuşma yaptım bu sırada helikopter asılı sabit kalıyor havada..

ben hep uçak modu'nda wifi'yi açıp kullandım.. herhangi bir şebeke aramasında bağlantı kopmasına izin vermedim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugbilgin

quote:

gerçekten çok başarılı alet o zaman. ülkeye ıthalatının artmasını ve ucuzlamasını beklıcez anlaşılan.

• arkadaşlar mesela camdan çıkardım yüksekte uçuruyorum o da ne bir anda wi-fi koptu mesela internet gitti ne olacak o yüksekte asılı mı kalacak pili bitene kadar?saçma geldi bana.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

ebay üzerinden sipariş verdim.. 100$altında gösterin dedim gösterdiler ve gümrükte hiçbir problem yaşamadım.
    kendi programı var app store'da ücretsiz, ama başka bir kaç uygulama daha var DRONE diye aratırsan çıkıyor... uçarken video kaydı yapabilyior falan ;) hb, shbndn, gttgdyr hepsine bakın... özellikle ebay'a bakın derim.

Yurt disindan daha once hic urun almadim, hb'dan kredi kartina taksitle almayi dusunuyorum eger olursa. Onun disinda garantili ikinci el bulursam alabilirim.

Cihazin sarj suresi nedir ? Tam dolu sarj ile havalandirdigimizda kac saat havada kullanabiliyoruz ?

• Yaklaşık 50 dakkada doluyor.10 dakika tam kullanımı var.Pil soketini değiştirerek daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secospacos

ben bu cihazı ocak ayında amerikadan aldım. oradan kuzenim bana gönderdi. gümrükte takıldı. biz de fiyatındandır diye geri gönderdik 100$ yazıp tekrar türkiyeye kargolattık. tekrar takıldı. geçen hafta gümrüğe gittim 150tl ordino bedeli ödedim. bir sürü belge falan. neyse ürünü kontrol edicez dediler. baktılar. bu aletin ucunda kamera var. türkiye sınırlarına sokulması yasak dediler. neymiş emniyet tarafından yasakmış. anca yolcu yanında sokulabilirmiş. (mantaliteye bak). vermediler aleti. geri göndercez dediler. ben de gümrük müdür yardımcısına cıktım. muayene memuru ile görüştü. sundukları çözüm önerisi şu:
    istanbul emniyete git. bu aletin türkiyeye sokulmasında sorun yoktur diye yazı al dediler. ben de gittim. beni ruhsat işlemlerine gönderdiler. orada memurun dediğine bakın:
    paypal faturasını yeminli tercümana cevirt, noterden onaylat, bize getir, içişleri bakanlığına dilekçe yazalım. onlar uygun görürse 1-2 haftaya ruhsat çıkar dediler. acayip kafam attı. kalsın dedim çıktım tekrar gümrüğe.
    sinirden ağlayacaktım. en son çare gümrük müdürüne çıktım. adama tatlı dille anlattım herşeyi. o da sevdi beni. tek bir şartla veririz dediler: UCUNDAKİ KAMERAYI KESMEK. eh dedim ne yapayım başka yolu yok.. kabul ettim.
    gittim tekrar depoya. ucundan kamerayı kestiler bir güzel oydular. sonra 163TL raf bedele ödedim. aleti aldım. eve geldim. VE SÜRPRİZ. BU ALET KAMERASI YOKKEN ÇALIŞMIYOR. ŞİMDİ GÜNLERDİR BANA KAMERA GETİREBİLECEK BİRİNİ ARIYORUM.

SİZ SİZ OLUN BU CİHAZI ALACAKSANIZ TÜRKİYEDEN ALIN. BANA ŞU ANA KADAR MASRAFI 850TL OLDU AMA HALA DA ÇALIŞMIYOR. DİKKAT EDİN BU TUZAĞA DÜŞMEYİN.

Şaka gibi.. Geçmiş olsun arkadaşım , okurken delirdim burda.

• Kutusundan hem dış hem de iç kep çıkıyor.
  • hb'dan görsellerden inceledim biraz, gövdesinin büyük bir bölümü bildiğimiz köpükten mi ? (beyaz eşyaların kutusunda olan beyaz köpükleri bahsediyorum) kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse yada kendi cihazlarının resimlerini eklerlerse çok memnun olurum.

kullanım süresi için bir arkadaş 10dk demiş az değilmi ? pilini nasıl değiştiripte kullanım süresini uzatabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.