Şimdi Ara

iphone kullananlar lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Vodafone Faturama ek olarak aldığım Iphone 5 Cihazımda Home tuşu sol tarafına basınca altında poşet katmışlar gibi çıtır çıtır tuhaf sesler çıkartıyor. telefon 3 aylık cihaz ama bu sorunun yeni farkına vardım herhangi düşme darbe almadı sıvı temasıda olmadı. Tuş normal şekilde çalışıyor ama o ses sıkıntı yaratıyor. Garantiye göndersem ne şekilde cevap alırım. Teleservice aradığım zaman müsteri temsilcisi cihazını yollayın teknik ekibimiz bakar diyorlar. Daha önce bu sorundan cihazını garantiye yollayan arkadaşlar varsa yardım lütfen

• Dostum home tuşunda algılama ma sallantı yoksa bir sıkıntısı yoktur. Buna benzer çok konu var bu bölümde totalde yaklaşık 1 ay telefonsuz kalabilirsiniz değişim durumunda. Ama sıkıntısı sesi diye değişim de çıkmaz boşuna telefonsuz kalırsınız. Kronik yani..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HOCAM Telefon tuşunda basmada algılamada herhangi bir sorun yaşamıyorum. Tırnak ucuyla bastığımda altında olan silikon bosta gibi diger köşelerinde böle bi sıkıntı yok. Garanti de yollayın baksın diyorlar bu konuda bilgi verende olmadı form baktığımda çoğu arkadaş alkol kolanya uygulayın diyorlar. Bunuda denemek istemiyorum ilerde daha büyük bi sorun cıkarsa sıvı teması diyerek cevap almaktan korkuyorum.
  • Hocam parmağınızla home tuşuna vurun nasıl diyim hani parayı döndürmek için bi elle tutarsın diğer elle vurursun ya onun gibi kenarlarına vur home tuşunun tozlar çıksın çok toz tutuyo orası benim ipad mini dede var o sorun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanozcetin22

Hocam parmağınızla home tuşuna vurun nasıl diyim hani parayı döndürmek için bi elle tutarsın diğer elle vurursun ya onun gibi kenarlarına vur home tuşunun tozlar çıksın çok toz tutuyo orası benim ipad mini dede var o sorun

hocam o yöntemi denedim kenarlarında toz felan cıkmadı. bunla ilgili bı sıkıntı değil sanki poşet gibi bişe var sol tarafta boşta böle diğer köşeler sertken burda bi gevşeme var.
  • HOCAM Telefon tuşunda basmada algılamada herhangi bir sorun yaşamıyorum. Tırnak ucuyla bastığımda altında olan silikon bosta gibi diger köşelerinde böle bi sıkıntı yok. Garanti de yollayın baksın diyorlar bu konuda bilgi verende olmadı form baktığımda çoğu arkadaş alkol kolanya uygulayın diyorlar. Bunuda denemek istemiyorum ilerde daha büyük bi sorun cıkarsa sıvı teması diyerek cevap almaktan korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.doqan

HOCAM Telefon tuşunda basmada algılamada herhangi bir sorun yaşamıyorum. Tırnak ucuyla bastığımda altında olan silikon bosta gibi diger köşelerinde böle bi sıkıntı yok. Garanti de yollayın baksın diyorlar bu konuda bilgi verende olmadı form baktığımda çoğu arkadaş alkol kolanya uygulayın diyorlar. Bunuda denemek istemiyorum ilerde daha büyük bi sorun cıkarsa sıvı teması diyerek cevap almaktan korkuyorum.

Kesinlikle sıvı teması falan uygulamayin. Rahatsız ediyorsa ve kullanımda bir gariplik varsa tabiki garantisi dahilinde gönderin

• Boşluk var bildiginiz altında silikon yokda poşet var zaten bu üst tuş sallanmasıda artık iphoneden soğuttu resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.doqan

Boşluk var bildiginiz altında silikon yokda poşet var zaten bu üst tuş sallanmasıda artık iphoneden soğuttu resmen.

Sıkmayın canınızı garantiye gönderin, açıklayın detaylica sıkıntı giderilecektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.