Şimdi Ara

iPhone kulaklık modunda takılı kaldı, hoparlörden ses gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
65
Cevap
2
Favori
316.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar iPhone kulaklık modunda takılı kaldı. Ne konuşurken ki hoparlör çalışıyor ne de normal hoparlör. Lütfen bi yardım edin.

• Kulaklığı bir kaç kez sertçe takıp çıkarmayı deneyin. Bana da olmuştu bu şekilde çözmüştüm.
  • Benim çözüm çok ilginç. Dediğin gibi ben de öncelikle kulaklığı 20-30 defa cıkarıp taktım. İste ondan sonra ümidi kesip foruma sordum. Sorduktan 30 dakika sonra telefon çaldı, telefon çalmaya başlamıştı ve telefon normale dönmüştü. Ben de tabi çok sevindim:))).
  • quote:

Orijinalden alıntı: colonel_215

Benim çözüm çok ilginç. Dediğin gibi ben de öncelikle kulaklığı 20-30 defa cıkarıp taktım. İste ondan sonra ümidi kesip foruma sordum. Sorduktan 30 dakika sonra telefon çaldı, telefon çalmaya başlamıştı ve telefon normale dönmüştü. Ben de tabi çok sevindim:))).
    Yan taraftaki minik kisa yol ses butonunu acmadiniz degil mi yanlislikla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Yan taraftaki minik kisa yol ses butonunu acmadiniz degil mi yanlislikla?

Alıntıları Göster
    @DeLyMaymun sessize alma tuşunu diyosun galiba. Onu da defalarca açıp kapattım, iPhone u açıp kapattım, kulaklığı söktüp taktım hiçbiri işe yaramadı. En son ümidi kesmişken bi çağrı geldi ve otomatikman düzeldi.:))
  • Ayni problemi bende yasiyorum, telefon surekli kulaklik takili saniyor. Ne yapabilirim ?
    Servise verip tamir ettiren oldu mu ? Kac gun surer acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidoff11tr

Ayni problemi bende yasiyorum, telefon surekli kulaklik takili saniyor. Ne yapabilirim ?
    Servise verip tamir ettiren oldu mu ? Kac gun surer acaba??
    simdi aynı sorunu bende yasıyorum cıldırcam :S
  • Cozum: servise verdim cihazi bir hafta sonra garanti kapsaminda yeni makina verildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: davidoff11tr

Cozum: servise verdim cihazi bir hafta sonra garanti kapsaminda yeni makina verildi.
    arkdaslar bu problemı bende yasıyorum cozumunu bılen varsa ve paylasırsa sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarbarosTUGRUL
    arkdaslar bu problemı bende yasıyorum cozumunu bılen varsa ve paylasırsa sevınırım

COzumunu soyluyorum kurdani pamukla sar kulaklik deligini hizli hizli sok cikar icindeyken saga sola cevir ama duzeliyor. Ben oyle duzelttim

Ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

COzumunu soyluyorum kurdani pamukla sar kulaklik deligini hizli hizli sok cikar icindeyken saga sola cevir ama duzeliyor. Ben oyle duzelttim

Ciddiyim

Alıntıları Göster
    aynı sorunu bende yaşadım çözümü ise kulaklıgı takıp takıp normale dönene kadar aynı seyı yapacaksın yanı kulaklıgı sokup sokup cıkartıcaksın normalede donecekdır bende oyle oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Ciddiyim

+1 bende bu sekilde duzeltmistim zamanında
  • Kulaklik girisini dis fircasi veya kulak pamugu ile temizle orada toz dolusuyor ve kulaklik takili zannediyor telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 78erhan78 -- 24 Haziran 2011; 2:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Kulaklik girisini dis fircasi veya kulak pamugu ile temizle orada toz dolusuyor ve kulaklik takili zannediyor telefon
    aynı sorun bende de oldu kulak karıstırcağı ile girişi temizliyerek düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atze

aynı sorun bende de oldu kulak karıstırcağı ile girişi temizliyerek düzeldi.

Alıntıları Göster
    Ben de denedim, pecete parcası ile işe yaradı.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurgunay

Ben de denedim, pecete parcası ile işe yaradı.

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    evet kesinlikle kulaklığı takıp çıkarmak kesin çözümdür sert bir şekilde normal moda geçer
  • benım 3g s de aynı sorun vardı elime sertce 1 2 kere vurdum duzeldı ama çok sert degıl kırmaya luzum yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patron

benım 3g s de aynı sorun vardı elime sertce 1 2 kere vurdum duzeldı ama çok sert degıl kırmaya luzum yok :D
    çok eski bir mesajmış ama benim telefonda da aynı problem olduğu için aratınca burası denk geldi. peçeteyi kıvırıp kulaklık deliğinden sokup temizledim. düzeldi. neden olduğuna gelince; telefonun üzerine nescafe döküldü:) demek ki sıvı temasından oluyor. yağmurda kullandığınızda veya terliyken de aynı sorun olabilir.
  • Vay arkadas artık telefonumuzun da kulağını temizliyoruz ne hallere geldik
  • Teşekkürler bende iphone 5 in kulaklık girişini kürdanla temizledim. Düzeldi. Yağmur yagmıstı bugun ondan sonra olmuştu..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.