Şimdi Ara

Iphone kıran vatandaşların videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kindar nesil iste ne bekliyorsun.o balyoz bugun iphone'a iner, yarin ise senin benim kafama.yeterki 'birisi' hedef göstersin.
  • Acilen iq takviyesi lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir şey demiyorum üstat Atsız ruhu şad olsun çok güzel özetlemiş meseleyi
  • Abi bunları kırdık yeni telefonlar zamlanmış nasıl alcaz :d
  • bozuk telefonlar, cidden inanan var mı acaba
  • İtibardan tasarruf olmaz arkadaşlar o yüzden Apple kullanmaya devam 😉👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Videonun sonunda ki iPhone sesi
  • Değerli arkadaşlar hükümet 12 milyar dolarlık Boeing den spariş verdi Boeing amerikan şirketi ve halk olarak bize fena girdi bu kazık o yüzden Apple iPhone kırma ile kola dökme ile bi şey yapamazsınız

• şerrefsizim gözlerim doldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün bir konuda iphone kırma videosu çekecekler diye yazacaktım ama vazgeçmiştim ama gene de biliyordum böyle bir zeka gösterisi yapacaklarını

neyse bugünde başkası yerine utandık
  • başarılı olmuş güldüm.
  • Helal olsun be yiğitlerim bize sizin gibi daha çok iphone kıracak cengaverler lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahu Ekber he, apple a savaş açtınız demi , abdnin ekonomisine balyoz indirdiniz şimdi.

Ulan bir kere de aptal aptal hareketler yapmayın. Cihaz çalışır olsun ya da olmasın, saçma sapan işler..

• Puahsjdowmdlsla yanliz videoyu izledimde şimdi tekbir getirmeleri olsun adamın konuşmaları olsun bir yabancı izlese nasıl izah edicez bunu ksodmwldlwls hepsindede iphone var .d ülkücü reisler.

• böyle avanaklar olduğu sürece akp nin sırtı yere gelmez... çok fazla değil yılbaşına kadar herşey unutulur ve şakır şakır iphonler gene satılır durur
  • Zaten satin alinmis telefonlari kirmak cidden entrasan bir zeka urunu demekki neandertaller daha olmemis

• Iq'm yerlerde acil biri versin beyler başım dönüyor
  • İdam ettiler telefonları

• iphoneları kırıp yine amerikan çıkışlı telefon ya da amerikan parçaları kullanan telefonlar alarak açığı artıracaklar beyin yoksunları. Ülkeyi en çok sevdiğini iddia edenler nedense hep ülkelerine en büyük zararı verenler oluyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.