Şimdi Ara

iphone kilitlendi dondu yardım istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
45.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba bende iphone var 1 ay kullana bildim ama şimdi ne olduysa hiç açılmıyor pasaporta kayıtlı aynı zamanda telefonu açmak istediğimde elma geliyo hep öyle kalıyo hiç açılmıyor

telefonun üstünde açma kapama düğmesiyle menü tuşuna aynı anda basıyorum gene bişey olmuyor

allah rızası için benim derdime derman olabilecek birisi var mı

• PM ne bak kardeşim
    quote:

Orjinalden alıntı: kacakcenk

arkadaşlar merhaba bende iphone var 1 ay kullana bildim ama şimdi ne olduysa hiç açılmıyor pasaporta kayıtlı aynı zamanda telefonu açmak istediğimde elma geliyo hep öyle kalıyo hiç açılmıyor

telefonun üstünde açma kapama düğmesiyle menü tuşuna aynı anda basıyorum gene bişey olmuyor

• ziphone 2.4 indirin pc ile iphonu usb ile baglantisini kur ziphone DFU mod tikla acilir sonra tekrar unlock jailbreak vs isaretle 2.5 dakika sonra acilir
    konu ile ilgili gerekli hersey
    http://forum.donanimhaber.com/m_21106661/tm.htm
    quote:

Orjinalden alıntı: kacakcenk

arkadaşlar merhaba bende iphone var 1 ay kullana bildim ama şimdi ne olduysa hiç açılmıyor pasaporta kayıtlı aynı zamanda telefonu açmak istediğimde elma geliyo hep öyle kalıyo hiç açılmıyor

• dun banada aynisi oldu . 1.1.2 makinama yuklemeden sonra bu sekilde elma da takili kaldi. daha sonra kabloyla pc ye taktim. power ve home tusuna basili tutunca makinam kapandi ve tekrar ayni tuslara basinca yukleme moduna gecti ve 1.1.3 restore ederek ziphone ile active ederek kullaniyorum.
  • yok kardeim dediklerinizden anladığım kadarıyla bişeyler yaptım ama olmuyor
    telefonu hiçbir program okumuyor arkadaşlar lütfen detaylı olarak yardım edebilirmisiniz iphone de elma resmi var başka hiçbir şey yok itunes fialn okumyor
  • en basta teli pc ye baglamadan home ve power tusuna basarak kapatmaya calis, yada bagliyken dene. belirli araliklarla dene . olmazsa sarjinin bitmesini bekle. dun bana da aynisi oldu . bu sekilde sorunumu hallettim. sonra gerekli islemleri yap . ama once kapatmaya calis makinayi.
  • selamlar aynı dert benimde başımda telefon açılmıyor sadece apple logosu görünüyor başka işlem yapmıyor
    versyon 1.1.3 dediklerinizi yaptım fakat telefonda hiçbir değişim olmuyor hatta ziphone programı telefonu bulamıyor. acilen yardım etmenizi rica ediyorum lütfen çaresizce bekliyorum teşekkürler...
  • neler oluyor bu telefonlara anlamadımki abicim itunese bağlanıyorsa ziphonede çalışır ama netfranmework 2.0 ister makinene kurulu olduğundan emin ol
  • Telefonda sadece Elma logosu varsa ZiPhone'da bulamayabiliyor.
    Benim uyguladığım yöntemi deneyin.

Itunes'u açın.
    Telefonu bilgisayara USB ile bağlayın.
    Telefon kapalıyken, Kapatma tuşuna basın. Kapatma tuşundan elinizi çekmeden Home tuşuna basın. Kapatma tuşunu bırakın ama home tuşu basmaya devam edin.

Itunes telefonunuzu görünceye kadar Home tuşundan elinizi çekmeyin.

Itunes telefonu görüp de Recovery moddasın mesajını getirince Itunes'u kapatıp, ZiPhone 2.5 ile Do It All yapın.
  • itunes 'dan update yaptık.hata çıkardı. sonra iphone dondu kaldı.elma logosu ekranda kaldı.basılı tutup açtık. bu seferde i tunes goruntusu kaldı.usbye taktım bu seferde i tunes programında restore yazdı .restore yaparsasn dassta vb.dosyalar silinir diyor . ne yapmalıyım acil yardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufcakir

Telefonda sadece Elma logosu varsa ZiPhone'da bulamayabiliyor.

Itunes'u açın.
    Telefon kapalıyken, Kapatma tuşuna basın. Kapatma tuşundan elinizi çekmeden Home tuşuna basın. Kapatma tuşunu bırakın ama home tuşu basmaya devam edin.

Itunes telefonu görüp de Recovery moddasın mesajını getirince Itunes'u kapatıp, ZiPhone 2.5 ile Do It All yapın.

allah razı olsun dedigin gibi oluyor gerçekten epey ugrastırdı ama senin dedigini yaptıktan sonra gordu itunes ve itunes ustunden tekrar kuruyorum cok saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilemem

quote:

Orijinalden alıntı: yusufcakir

Telefonda sadece Elma logosu varsa ZiPhone'da bulamayabiliyor.

Itunes'u açın.

allah razı olsun dedigin gibi oluyor gerçekten epey ugrastırdı ama senin dedigini yaptıktan sonra gordu itunes ve itunes ustunden tekrar kuruyorum cok saol

Bilgi Paylaşımı ne güzel şey derdine derman olmuşlar.

• Arkadaşlar bende iphone 3g var. Benimde telefonum dondu iphone u silince. Şimdi arkadaşın home tuşuna basılı tututp itunes da görme yöntemiyle donmaktan kurtardım ama benim iphone da 3.1.2 işletim sistemi yüklü . Bu konu çok önce yazılmış ve itunes u kapatıp ziphonela "do it all" yapın denmiş.
    Ancak bu ziphone versiyon 1.1.3 gibi çok eski sürümlere ait:

Ne yapmalıyım şu anda telefonda itunes simgesi var. Itunes ile restore edersem 4.1 e yükselecek. SOnra nasıl unlock ve jailbreak yapacağım?
  • iyi günler arkadaşlar benim iphone telefonum dondu ekranda sadece elma simgesi var itunes le güncelliye yim dedim ama malesef oda olmadı güncellemeyi tamamen indiriyor ama yüklenmiyor tam dosya işleniyorken hata oluyor ağ bağlantısı zaman aşımına uğradı diyor

iphone kilitlendi dondu yardım istiyorum

lütfen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • İyi akşamlar sevgili arkadaşlar!
    ''Cihaza 'Cydia' yüklediniz. Daha sonra cydiadan çeşitli programlar indirirken, programlardan birinin restart yaptığı sırada apple simgesi telefonunuzda 'DONDU' kaldı ve ne yapsanız problem çözülmüyor.
    Yukarıda yazılan ortak problemlerin çözümünü yazıyorum:
    1- Bilgisayarınıza önceden yüklemiş olduğunuz Redsn0w programını açın ve çalıştırın. Cydia yükleme konumuna gelene kadar ilerleyin.
    2- Apple simgesi açık halde olacak şekilde telefonunuzu bilgisayarınıza ara kablosuyla bağlayın.
    3- Redsn0w programının yönlendirdiği gibi, telefonunuzun üsteki güç düğmesine 3 sn. süreyle basılı tutun.
    4- Güç düğmesiyle menü tuşuna 10 sn. süreyle aynı anda basılı tutun.
    5- Sadece menü tuşuna 15 sn. süreyle basılı tutun. Cydia tekrar yüklenmeye başladı.
    6- Bitiminde telefonunuz otomatik tekrar başlayacak. Ama yine Apple simgesi ekranda takılı kalacak!!
    7- Redsn0w programının ekrandaki açık olan sayfasının altında bulunan geri bölüme basın ve seçeneklerin en üstünde bulunan ''just boot'' seçeneğine tıklayıp yukarıdaki 3, 4, 5 ve 6 sayılı maddeleri tekrarlayın.
    8- VE MUTLU SON!!!
    9- Telefonunuzdan ayarlar bölümüne girin ve cydia'nın telefonunuzun donmasına sebep olan programın da orada yüklenmiş halde göreceksiniz.
    Önce deneyin. Sonra teşekkür edin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.