Şimdi Ara

iphone-itunes müzik vs. yükleme silme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
22.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben iphone'u 2. el aldım ve şimdi içindeki şarkıları video'lari silmek/yeni şeyler yüklemek istiyorum, fakat itunes bunlara izin vermiyor. Manual manage seçeneğini işaretliyorum bu sefer iphone başka itune eşleşmeli vs. diyor ve içindeki bütün şeyler silinecek diyor.. Bu sorun nasıl çözülür ??

• Yükleyeceğim müzikleri iTunese at eşitle cihazla iTUnesi iTunesteki müziklerin hepsi cihaza da geçer.
  • itunes içindeki müzikleri seçip silemiyorum ve yeni müzikte ekleyemiyorum.. sadece şarkılar görünüyor,çalınabiliyor fakat başka bir şey yapılamıyor..
  • ilginç.

normalde itunestaki şarkıların hepsi yüklenir.itunes arşivinde olmayan şarkılarda silinir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: v.carter

itunes içindeki müzikleri seçip silemiyorum ve yeni müzikte ekleyemiyorum.. sadece şarkılar görünüyor,çalınabiliyor fakat başka bir şey yapılamıyor..

Telefonu takmadan dene bunu. Sileceklerini seç ve "delete" tuşuna bas.
  • neyse manually'i manage'i seçtim sildim butun şarkıları.. düzeldi ..
  • beyler ben itunes üzerinden silme ekleme yapabiliyorum ama eşzamanla deyince eşzamanlama yapıyor sonra ipod da görünmüyor şarkılar.silinenler de silinmemiş oluyor falan.sharepod diye bir uygulamadan açtım ipod touch'um için read only diyor.ne yapmam lazım jb li cihaz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.