Şimdi Ara

iphone ilginç sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 gün önce telefon ekranı simsiyah oldu. Home tuşu ve power tuşu kesinlikle cevap vermedi. Şarja taktım telefon yine tepki vermedi, ne ses geldi nede ekran açıldı. Eşimin numarasından kendi telefonu çaldırdım, eşimin telefonunda çağrı sesi geliyor yani telefon kapalı değil, ama benim telefonda hiç tepki yok.
    Bu gün tekrar aynı şey oldu. Telefon home+power yapınca(reset) normale dönüyor. Telefon 1 yıllık. Garanti devam ediyor.
    Böyle birşey başına gelen var mı

• Aynı olay annemin 5s'inde de oldu (iOS 9.3.5). Şarjı öu bitti diye kontrol ettim. Taktığım gibi şarj sesini duydum ama ekran simsiyah. Tepki sıfır. Hard resetle düzelttim. Sebep ne, bir fikrim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun devam ediyor. Cihaz halen ara ara siyah ekran sorunu var.
    Çözüm önerisi olan var mı, ios11 e yükseltmek istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    Forumda bir kaç kişinin başına da mavi ekran gibi bir sorun gelmiş ve garantiye verdiler. Apple'ın şuan ellerinde 5s olmadığı için sıfır SE 32gb yolluyacaklar ama süreç biraz uzun 1 aydan fazladır bekliyolar. Bir araştır istersen
  • hocam ios 11 yükle dene bakalım ne olacak zaten her koşulda garantiye vereceksin ve ios 11 olarak cihaz sana geri dönecek dene bakalım sonuç bekliyoruz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple destekle görüştüm. Uzak bağlantı yaptılar. Cihazda sorun gözükmüyor, sizin gibi ios 11 e güncelleyin dediler. Zaten serviste ilk etapta güncelleme yapıp size iade edecek sorun devam ederse donanım sorununa bakılacak dendi.

Ben bir süre daha böyle devam edeceğim. Belki uygulama kaynaklıdır diye bir kaç şüphelendiğim uygulamayı sildim. Takip edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.