Şimdi Ara

Iphone ile neler yapılabilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
37.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili iphoncular; bu başlık altında iphone ile yapılan enterasan şeyler ve enteresan programları birarada toplayalımmı,mesela internette neler yapılabilir,yada bu cihazla nasıl tv izlenir.Yani ilginç deneyimlerimizi paylaşalım diyorum.nedersiniz?

• En çok sevdiğim ve insanları şaşırtan özelliği touchpad olarak kullanabilmek gayet de kullanışlı bu konuda..
  • arkadaşlar hep şu macig videolar dikkatimi çekmiştir,
    Orda hani adam bi tuşa basıyo insanları şaşırtıyo , (iphone magic video)
    işte onların arasında biri varki beni gerçekten şaşırtan , şu xry olayı, böyle bir kamera programı gerçekten var mı???????
  • Eğlenceyi bir tarafa bırakırda işlevsellikten bahsedersek benim en çok kullandığım VNC server üzerinden evdeki bilgisayarları kontrol etmek. Yerimden kalkmadan bilgisayarlarıma girip istediğim gibi kontrol ediyorum :) Üstelik unix linux Winxp hiç farketmiyor. Henüz uzak masaüstü olayını çözemedim yani evdeki bilgisayarlar tamamda iştekileri kontrol edemiyorum. ama az kaldı onuda çözücem

ha.. bu arada bilmeyen arkadaşlar varsa ve kullanmak isterseniz anlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sretlif -- 4 Mart 2008; 0:25:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sretlif

Eğlenceyi bir tarafa bırakırda işlevsellikten bahsedersek benim en çok kullandığım VNC server üzerinden evdeki bilgisayarları kontrol etmek. Yerimden kalkmadan bilgisayarlarıma girip istediğim gibi kontrol ediyorum :) Üstelik unix linux Winxp hiç farketmiyor. Henüz uzak masaüstü olayını çözemedim yani evdeki bilgisayarlar tamamda iştekileri kontrol edemiyorum. ama az kaldı onuda çözücem

Touchpad dediğim olay o zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: ByKapilo

arkadaşlar hep şu macig videolar dikkatimi çekmiştir,
    işte onların arasında biri varki beni gerçekten şaşırtan , şu xry olayı, böyle bir kamera programı gerçekten var mı???????

Hayır o sadece bir video, videodakine uygun olarak adam telefonu kendi kolunda gezdiriyor.Yani bir nevi rol yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: apple_store

quote:

Eğlenceyi bir tarafa bırakırda işlevsellikten bahsedersek benim en çok kullandığım VNC server üzerinden evdeki bilgisayarları kontrol etmek. Yerimden kalkmadan bilgisayarlarıma girip istediğim gibi kontrol ediyorum :) Üstelik unix linux Winxp hiç farketmiyor. Henüz uzak masaüstü olayını çözemedim yani evdeki bilgisayarlar tamamda iştekileri kontrol edemiyorum. ama az kaldı onuda çözücem

Hayır, Hayır, Hayır....

senin söylediğin iphone u kablasuz klavye ve mouse olarak kullanmaya yarar benim söylediğim remote computer uygulaması yani iphone unun ekranında kendi bilgisayarını görür ve kontrol edersin aynı mekanda bulunman bile gerekmez adı üstünde uzak masaüstü

şuraya bakabilirsin.

• Hayır o sadece bir video, videodakine uygun olarak adam telefonu kendi kolunda gezdiriyor.Yani bir nevi rol yapıyor

yapma be

vallahi çok kırıldım şimdi
  • quote:

quote:

quote:

Hayır, Hayır, Hayır....

senin söylediğin iphone u kablasuz klavye ve mouse olarak kullanmaya yarar benim söylediğim remote computer uygulaması yani iphone unun ekranında kendi bilgisayarını görür ve kontrol edersin aynı mekanda bulunman bile gerekmez adı üstünde uzak masaüstü

şuraya bakabilirsin.

Evet anladım çok güzel.Peki nasıl yapılıyor bu onu da söylerseniz sevinirim.Program nedir vs..

• nasi ya dedim bi an videoyu izleyince, gercekten ben de ogrenmek isterim nasil yapildigini
  • quote:

Orjinalden alıntı: ByKapilo

arkadaşlar hep şu macig videolar dikkatimi çekmiştir,

dostum naptın yaw :))) yok EMAR da çekiyo :)))

sretlif :
    dostum şu olayı biraz açıklarsan eğer bizde faydalanabiliriz ilgimi çekti gerçekten yaww
  • bu program ile kendi bilgisayarimizi baska bir alandan da yonetebilir miyiz mesela is yerinden?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır, Hayır, Hayır....

şuraya bakabilirsin.

Evet anladım çok güzel.Peki nasıl yapılıyor bu onu da söylerseniz sevinirim.Program nedir vs..

Vnc server ile remote desktop başlıklı bir konu açtım umarım faydası olur

• TOUCHPAD İÇİN SOURCES VEREBILIRMISINIZ?
  • Sevgili arkadaşım Apple_store TOUCHPAD ıcın source verırmısınız?...
  • quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

Sevgili arkadaşım Apple_store TOUCHPAD ıcın source verırmısınız?...

Tabihttp://cnp.qlnk.net
  • uazktan nasil kontrol edicem bilgisayarimi iphone la, ve video cekmek istiyorum,
    bu programlari nereden nasil indiririm, fransadayim su an
    tesekkurler
  • 1. Kolunuza takıyorsunuz iPhonu, başlıyosunuz şınav çekmeye..
    Sayıyor iPhonunuz da , one , two , three...
    Yanlış şınav çektiğinizde anında uyarıyor, işinizi adamakıllı yapın diyor.

2. Bilgisayarınızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz... Torrent severler için eşsiz bir nimet..

Çok yakında ev işleri de yapacak gibi gözüküyor.. Mesela uzanmış film izliyorsunuz,
    bir bakıyosunuz ki ışık açık kalmış. Hemen iPhonela komuta ederek ışığı kapatabiliyosunuz falan

Bu son yazdığım özellik değil fantezimdir.
  • quote:

Touchpad olayını detaylı anlatabilirmisiniz acaba nasıl yapabilecegimizi?

• ebay e girip son saniyelerde teklif verip ürünü satın alabiliyorumnerede olursam olayım.banka sitesi uzerinden kredi kartı ödemesi yapabiliyorum burger king de hamburger yerken.sabah leyin servisle giderken gazetemi okuyabiliyorum.

tabii bunları yapabilmen için en az (faturalı hatlar için ) 100mb lık internet paketinin olması lazım.Bu telefonu internet paketsiz kullanmak hiç akıl karı değil çünkü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.