Şimdi Ara

İphone İkinci El Değeri Pul Olucak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphonenun en sevdiğim yönü 2 sene sonra bile yarı yarıya bir fiyatla da olsa telefonu elden çıkarabilmekti bu çok büyük avantajdı. Ama ucuz iphone ile bu olay bitti artık kimse ucuz iphone varken kullanılmışına para vermez androidler gibi hızlı değer kaybedicek.

• 5C 200 dolar ise ve 5S yanında İ5 nokia 3310 gibi kalıyorsa İ5 2. el fiyatını siz biçin.
    4S ve 4'lere para bile verilmez
  • iPhone 5c 1.5 bin liradan aşağı olmayacak gibi o yüzden ben büyük patlama yaşanacağını düşünmüyorum 5c için ;)
  • Efsane kasa 4-4S ler tarih oluyor desenize.Neyse artık 5C yada 5S alıcaz
  • 5'lerin fiyatı da ucuzlayacak. Artık üretilmeyecek olduğu ve 5s 5c gibi modeller çıktığı için 5'E talep olmayacak 2.el satış fiyatları dibe vuracak ne yapsak elden çıkarsak mı hazır iyi fiyata gidebilirken.
  • :) iphone 5c 2000 liradan assa olmaz 5s de 2500 tl 5 de 1800-1900 den assa dusmez bakın görun bunlar türkiyede olacak fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldWolF3

5C 200 dolar ise ve 5S yanında İ5 nokia 3310 gibi kalıyorsa İ5 2. el fiyatını siz biçin.

5C'nin 200 dolar olduğu nerde yazıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avia -- 10 Eylül 2013; 21:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basarir11

quote:

5C 200 dolar ise ve 5S yanında İ5 nokia 3310 gibi kalıyorsa İ5 2. el fiyatını siz biçin.

Pardon 100 dolar,4S bedava,2.el para etmiycek yani

• Ucuz Iphone diye birşey yok.

Adamlar 5 in üretimini kesip oraya Iphone 5C koyucaklar. Iphone 5C nin fiyatı mevcut 4S civarında olur.

TR ye 1800 TL Iphone 5C -- 2200 TL Iphone 5S gibi gelir. Nerenin ucuzu..
  • sen 5c ucuz diyince 500tl falanmı sandın? en düşük turkiye satıs fıyatı 2000tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

iPhone 5c 1.5 bin liradan aşağı olmayacak gibi o yüzden ben büyük patlama yaşanacağını düşünmüyorum 5c için ;)

zaten bizim türk milleti plastık kasaya 1500 lira olursa dahi verecegini sanmıyorum 500 daha koyar iyisini alırım kafasında oldugu için:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vires

İphonenun en sevdiğim yönü 2 sene sonra bile yarı yarıya bir fiyatla da olsa telefonu elden çıkarabilmekti bu çok büyük avantajdı. Ama ucuz iphone ile bu olay bitti artık kimse ucuz iphone varken kullanılmışına para vermez androidler gibi hızlı değer kaybedicek.

sen fiyatlara bakmadin herhalde kontratli fiyatlari baz aldin en fazla 5c 200tl dusecektir
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bence şu resimleri koymayın. Ondan sonra insanlar Amerika'da 4S i bedavaya, 5C yi 99$ a diğerinide 199$ falan sattıklarını zannediyor.

• quote:

quote:

quote:

Bunlar 2 yıl kontrat ile arkadaşım. iPhone 5S 16GB $649, iPhone 5C ise $549 olacak. Türkiyedeki fiyatlar için ise 16 gb modeller için konuşuyorum 5S 1800 lira, 5C ise 1600 lira olacak diye tahmin ediyoum.

Ayrıntılı bilgi içinhttp://store.apple.com/

• Kontratlı fiyatlar onlar ama kontratsızı bile TR'dekinin yarısı,4S bedava kontrata düşünebiliyormusunuz?Burda istediğini kontratı imzala Nokia 3310 bile vermezler if]

@
    sky__walker,Basarir11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldWolF3 -- 10 Eylül 2013; 21:22:45 >
  • ip5 leri satsak mı napsak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih161995

ip5 leri satsak mı napsak ?

5S alacam diyorsan 1 hafta içinde sat :D 5c alacam diyorsan satma
  • iphone 5 nin üretimi durması kötü oldu ya
  • üretim durmasıyla değer kaybedicek apple gozunde ip 5 bir ip 4s kadar degir yokmuş elimde kalırsa deger kaybetcek en iyisi sataym :)
  • quote:

5s in yanında 5 3310 gibimi kalıyor ? saçmalama parmak izi okuyucu birazdaha gelişmiş işlemci ile gelecek başka artısı yok 4s ile 5 in arasındaki fark kadar fark yok
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.