Şimdi Ara

iphone için müzik indirme programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
9.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arakdaşlar yardım edin ben android için tubemate kullanıyorum ipohen kısmında hangi program var apple storeden indirebileceğim ? veya onun gibi program mp3 indirici

• bilen yokmu
  • Bildiğim kadarıyla appstore'da öyle bi uygulama yok. İphoneda bu iş baya zahmetli.

Uğraşırım sorun değil derseniz şöyle bi yol var, puffin tarayıcıda youtube'a girip bağlantıyı kopyalayın. Sonra youtubedan indirmeye yarayan bi siteye girip linki yapıştırıp indirin. İnen dosyaya tıklayın hangi uygulamayla açacağını soruyor. Ordan bi müzik player uygulamasını seçin onun içine kopyalayıp çalıyor.
    Müzik player olarak Avplayer veya Capriccio kullanabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turbo dl kullanıyorum. Bi dene istersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah çok teşekkür deirim işte android farkı bir arkadaş sor duda onun için istedim
  • Android farkı derken?

Ayda 9 lira veriyorum 30 milyon şarkıyı sınırsız dinliyorum indiriyorum...

Bkz: Spotify

• O açıkları kapattılar, bir ara yapıldı sonra store dan kaldırıldı. iTunes ve spootify dışında imkansıza yakın şuan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Musifan ?

• öylemi anladım ,ani program yok indirebileceğimiz bedava?
  • iplay gayet başarılı. youtubedan hem video hem de mp3 formatında indirebilirsiniz

• Alemdar11 A kullanıcısına yanıt
    yok yada ben de bulamadım.
    Normalde youtub-mp3 çevirici siteleri tarayıcıdan açıp download yapınca pc veya adnroid telefonlarda dosyayı indiriyor ama IOS'da indirmiyor sadece dinliyorsunuz
    pc'den indirip telefona kopyalayabilirsiniz
  • Biraz yukardaki mesajimda yazdigim gibi Musifan programiyla sarkiyi indirip internet baglantisi olmadan dinleyebilirsin ya siz baska birseyden bahsediyorsunuz yada ben sizofrenim böyle bir konu yok ve beni kimse görmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 17 Mart 2017; 18:27:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvallah hocam çok teşekkürederim
  • https://youtu.be/8G7n2eDdcL4

Linkteki videoda anlatılanları yaptıktan sonra istediğiniz kadar video veya müzik indirebilirsiniz. Bana çok yararı oldu.

• Express Music Audiomack iki uygulamayı indir nasıl şarkı indirileceğini uygulamayı indirince anlatıyor.Bana kalırsa spotify ayda 13.99 ona üye olun derim
  • Aradığınız uygulama iplay yada tubidy şuanda appstorede kaldırılmış durumda ancak cihazınıza daha önceden indirmişsseniz appstordan satın alma geçmişinizden tekrar indirebilirsiniz

• bir sey bulsaniz da yarin oburgun kullanilmaz olacak. telif hakkiyla korunan icerikleri indirmek emek hirsizligi sayildigi icin bu tarz seyleri apple fark ederse basini belaya sokmamak icin app store'da barindirmaz.
  • Offline music: converter iplay, Artal Corp
    youtubedan video indirmeye yarıyor..

• Emusic

• eSound Music von Giorgio Gerellihttps://itunes.apple.com/de/app/esound-music/id1224933860?mt=8
    Tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.